Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DS w sieci

39 postów w tym temacie

I tak mnie nie stać na taki bajer, a nawet jeśli miałbym kasę wydałbym na Xboxa 360 :P
DS może innym razem >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DS to naprawdę poważny konkurent dla PSP.
Grafika na DS jest słabsza, lecz są w nim 2 ekraniki, które urozmaicają rozgrywkę. (np. Dogz niezła gra) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie? "Look, i got PSP - I''m real hardcore gamer, I play games by my 01ck!"

DS jest tak samo konsolą, jak PSP. A w newsie dałem taki wstęp, bo chciałem uniknąć fanboyowego tonu. DS Foxtrot Tango Whiskey!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DS to zabaweczka dla dzieci... Połowa posiadaczy pewnie dostała to od babci/mamy/ciotki itp. kierującymi się "bo na pudełku jest taki fajny piesek" (autentyczna sytuacja w pewnym hipermarkecie). Chwalą sie że osoby powyżej 35 roku życia to kupują ale tylko procentami :P 212%.... Jeden kupił jednego miesiąca, następnego już kupiło 3... no co... wzrost o 200% :P Dla mnie ten sprzęt nie ma wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja w PSP i DS nie widzę nic niesamowitego. Gry takie jakieś, uproszczone i drogie jak normalne. Poza tym w sumie nie wiadomo do czego to ma służyć, do grania, czy do zabijania czasu podczas podróży w kolejce. No ale jak ktoś lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha a ja DS''a mam ;-)
A ci ludzie co mówią że DS to zabawka dla dzieci i jest beznadziejna to prawie na pewno fanboje sony :/
Boli was że Nintendo jest lepsze ? Że sprzedało o wiele więcej DS niż sony psp, a takżże o wiele więcej Wii niż Sony PS3 ? Boli was to żę N jest lepsze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, grałem na obu konsolkach i bez mrugnięcia okiem kupiłem ds. Co z tego, że grafika jest słaba skoro daje 1000% grywalności psp ? Niestety to właśnie psp jest "tylko" konsolką. DS to coś więcej. Pozdrawiam fanbojów już możecie po mnie jeździć, zawsze mam z tego satysfakcję ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam niewiem co jest lepsze za niedlugo wyjezdzam do Anglii i jak tam po pracuje to tam spbie kupie co wlasnie co ze wzgledow techniczny PSP gora mozliwosc komunikatorow i to nawet na orginalnym sofcie co przy hot spotach w Anglii daje darmowa komunikacje z roadakami ds tez ale trzeba juz dokupic np ds-extreme i dopiero potem jakis Hombrew no i sam niewiem.Zabawa moze lepsza na Ds ale PSP ma teraz kamere i to jest naprawde super za niedlugo ma byc zrobiona mozliwosc telefonowanie z PSP wiec ocencie sami co ma lepsze mozliwosci.Ds i ekran dodtykowy to strarzal w dziesiatke ale PSP i od razu przegladarka i odtwarzacz mp3 i filmow to tez starzal w dziesiatke.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem ładnie wyliczyli te procenty 127-procentowy, 212-procentowy, A ja myślałem że najwyższy wzrost to 100% a tu bach ponad hehe.

A tak serio to nieźle to się sprzedaje a nie brałem tej konsoleczki pod uwagę. To ja chyba kupię Wii skoro grafa już nie jest ważna to czemu by nie DS z takom słabą nieźle poczyna :) Mogli by podać jeszcze jakiego kopa dostało PSP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować