Zaloguj się, aby obserwować  
GaJdAtOr

Jakie byście chcieli konkursy na GRAM.PL

158 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2006 o 14:23, Dymolion napisał:

Czy byłby możliwy jakiś konkurs dla szkól. Jakieś programy edukacyjne w ofercie CDProjektu
są. Marketingowcy napewno wymyślili by jakąś ciekawą formułę takiej kampani:) Tylko nie klikanie
w koszyczki itp bo dzieci z ADHD i nadpobudliwością rozniosłyby salę informatyczną. Może projekt
maskotki CDP albo cuś?
Oczywiście nie już zaraz (wiem to taka duża bakteria:)):) ale pomyśleć by można:)



Ja też mam takie zdanie.To by było dobre promowanie cd projectu i serwisu gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie mam to napisać, więc piszę tutaj.

Kiedyś był jakiś konkurs (wiem, ale dużo wam to mówi :D). Nagrodą było ''coś'' czego nie można kupić. Miała być ona ukazana za ok. 3 tygodnie. Chyba już tyle minęło, a ja nadal nie wiem co to za tajemnica. Ktoś mnie oświeci?

Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio cdp zrobil pare konkursow/imprez w realu i mi sie wydaje, ze CDP zalezy na coraz wiekszej integracji gramowiczow z CDP. Kto wie moze kiedys to bedzie jedna wielka rodzina jak juz nie jest. Ale powiem Wam, konkursy byly fajne i naprawde duzo osob sie nimi zachwycalo, jak np. beta testy GW... Oj gdybym mogl wtedy jechac do wawy z checia bym zobaczyl jak wyglada gra i naprawde, mimo tego ze to nie jest jakis fenomen zagrac w GW, to tak naprawde dla mnie to byla jedyna okazja ujrzec akcje w grze. Oby wiecej takich imprez i konkursow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał mieć konkurs taki, że coś trzeba ztuningować np samochód :) A do wygraniabyła by UWAGA PSP :) Taka konsola by mi się bardzo spodobałe po 1 do kupienia gier w sklepie gram.pl :D a po 2 do słuchania muzy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 17:57, Kamil.i.Maciek napisał:

Ja bym chciał mieć konkurs taki, że coś trzeba ztuningować np samochód :) A do wygraniabyła
by UWAGA PSP :) Taka konsola by mi się bardzo spodobałe po 1 do kupienia gier w sklepie
gram.pl :D a po 2 do słuchania muzy :]


A może leiej DS''a;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał jakikolwiek konkurs i to dla szerszej grupy osób niż ostatnio... coś np. na napisanie opowiadania ( na gram.pl, a nie na podstronach typu torment.gram.pl ) wiersza itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tęsknie za wierszykami, bo w tej kategorii chyba czuję się najmocniejszy. :) Może jakiś konkurs na przerobienie obojętnie jakiego screena z gry CD Projekt na screen nawiązujący do tematyki lata. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować