Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Testy wersji beta gry World in Conflict czas zacząć!

122 postów w tym temacie

O, wreszcie doszlo :-).

Ale to 1 wielki ZIP :shock:. Czy ja dobrze mysle, ze nawet 1 przeklamany bajt spowoduje CRC error i koniecznosc sciagania jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy po tych beta testach, Ci którzy grali będą mogli gdzieś zgłaszać jakieś błędy, ewentualnie propozycje i swoje zdanie na temat gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super wlasnie skonczylem sciagac, od jutra testuje :D ktos chce zagrac, na gg 1033917 albo jabber gene@jabberpl.org :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ssię ładnie, nie spada poniżej 100kb/s . Nom przed północą może będzie, tymczasem wątpię czy się uruchomi. Pozostaje liczyć na łut szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Opiniami na temat wersji beta możesz podzielić się z innymi graczami na stronie"
"In other words, the development team fully relies on your help and discretion to keep the contents of this early multiplayer test confidential."

Trochę te dwa zdania różnią się od siebie :]
A w ogóle to ta beta ma znowu to głupie zabezpieczenie czasowe, działa od 5 kwietnia 2007. Jeszcze nie wiem do kiedy, ale pewno za jakiś czas pojawi się komunikat, że za 3 dni koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh dajmy tylko PS2.0 to ludzie kupią karty pod Dx10 i zarobimy kupe kasy !!! Mam nadzieje że w full version bedzie PS30. A tak pozatym pierwsze odczucia pozytywne. Krótko mówiąc TOTALNA ROZPIERDUCHA !!! Nalot myśliwców i nie ma co zbierać. A jaki fajny grzybek znalazłem...ATOMOWY hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jakąś grupke ludzi zorganizować. Jak ktoś jest chętny do gry to zapraszam. Mój nick w WiC to Lero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to fajnie wygląda, można popatrzeć jak inni grają i dokładnie przyjrzeć się akcji. Nawet gra ma wbudowane zapisywanie screenów, więc fajne zdjęcia można porobić. Tylko jakoś rundy za szybko się kończą, już teraz często trafiają się jacyś gracze, który umieją wykorzystać wszystkie zabawki by zmieść przeciwnika zanim ten cokolwiek zrobi.
Ale wybór odświeżania w opcjach jest badziewny. Przy 1024x768 nie było do wyboru 100Hz, trzeba samemu edytować plik z ustawieniami (gameoptions.txt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować