Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt kończy wydawać serię Fajna Cena

116 postów w tym temacie

---------> jakubcjusz Rewolucja Cenowa to premierowe gry a nie ponowny nakład (zwroty) w niższej cenie z naklejkami ale na pewno muszą konkurować z Cenegą, która wydaje coraz więcej tytułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiedziałem, o co chodzi z tymi reklamami...

Myślałem, że to jakaś przewrotna zapowiedź dodania nowych tytułów czy czegoś w tym stylu...

Jeśli chcieć doszukiwać się plusów, mógłbym powiedzieć: "mniej serii wydawniczych-łatwiej się połapać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... jasne, koniec Fajnej Ceny... :P Mnie nie nabierzecie.

Ludzie! To jest prosty krok marketingowy, żeby wszyscy pomyśleli, że jest mało czasu i trzeba się śpieszyć z kupowaniem gier bo ktoś inny mi ją wykupi. Dzięki temu CDP zarobi kilka razy więcej kasy niż dotychczas.
Nie bądźcie naiwni-czy opłacałoby się to CD Projektowi, żeby skończyli z wydawaniem jednej z najlepiej schodzących serii gier? Raczej nie.

Podobnie było kiedyś u mnie w Gdańsku. Wszędzie były bilboardy " Koniec Media Markt! Dnia 30 Lipca zamykamy!", były obniżki i inne rzeczy... A co się okazało? Media Markt nie zamknęli, wszystko było normalnie i całe to zamknięcie było jedynie sprytnym posunięciem marketingowym... Ludzie, ni spieszcie się bo w Lipcu nadal będą gry z serii Fajna Cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co tym razem CDP kombinuje.. Tajemnice, niespodzianki, heh ;) Chwyt marketingowy, a nawet żarcik bym powiedział ;) W tym newsie wszystko śmiertelnie na poważnie- umyślne złamanie zasady decorum :D Ale wystarczy przejrzeć te "reklamy prasowe" i wtedy nie ma już żadnych wątpliwości ;) Pewnie rzeczywiście będzie jakaś seria identyczna z tą właśnie, albo jeszcze coś innego, czego nikt się nie spodziewa.
Bardziej mnie interesuje to dziwaczne cóś związane z wPLN zapowiedziane "dla wtajemniczonych" na jutro.. hmm.. znowu im skoczy wskaźnik odwiedzin strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak prawdę mówiąc, to z tej serii nie mam żadnej gry, więc płakać nie będę. Na półce u mnie króluje przede wszystkim eXtra Klasyka i BestSellers Blizzarda (już niedługo 7 tytułów mam nadzieję) a także trochę wydań premierowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 21:37, Emillo2 napisał:

---------> jakubcjusz Rewolucja Cenowa to premierowe gry a nie ponowny nakład (zwroty)
w niższej cenie z naklejkami ale na pewno muszą konkurować z Cenegą, która wydaje coraz więcej
tytułów

Przyklad Toca race driver 3 priemierowa gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 22:50, JackXP napisał:

" Koniec Media Markt! Dnia 30 Lipca zamykamy!", były obniżki i inne rzeczy... A co się okazało? Media Markt nie zamknęli,

Nie porównuj MM do CDP. Wtedy w każdym mieście tak było i naprawde go zamkneli na 1 - 2 dni bo była renowacja czy coś - ja osobiśćie wtedy nie pojechałem bo nie lubie tego typu sklepu. Co do FC są dwa wyjścia albo wznowią ją pod innym tytułem albo naprawde ją wyrzucają a wszystkie gry przechodzą do EKN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 00:36, Mychaa napisał:

> ---------> jakubcjusz Rewolucja Cenowa to premierowe gry a nie ponowny nakład (zwroty)

> w niższej cenie z naklejkami ale na pewno muszą konkurować z Cenegą, która wydaje coraz
więcej
> tytułów
Przyklad Toca race driver 3 priemierowa gra:)


ale nie była to premiera w FC: http://www.gram.pl/prod_8Ajr8_ToCA_Race_Driver_3.html
pierwotnie wyszła za 99,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze że robią wyprzedaż:P tylko coś mi się wydaje że zmienią to i owo... teraz będą tańsze gry tylko o 25% :P albo wymyslą, że .. hmm będą tansze ale gdy dasz w zamian używkę:/ coś głupiego wymysla:P kwa kwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ... a ja miałem kupić sobie po wakacjach kilka ciekawych tytułów, i muszę się sprężyć przed wyjazdami. No cóż, mała motywacja do kupna zaległych tytułów. Jeżeli CDP na miejsce tej serii wyda coś ciekawszego, nowego to ja jestem za, chociaż wielokrotnie w Fajnej Cenie kupiłem gry których nie mogłem kupić wcześniej i to w tych samych pudełeczkach. No cóż ... zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi obojętne czy ją zamkną czy nie, ale też kupowałem z tej serii gierki, zresztą teraz też mam zamiar, póki jeszcze są dostępne. Może seria była zbyt nieopłacalna dla CDP ? :] Hihi, teraz gierki będą wchodziły w tańsze serie dopiero po 2 latach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować