Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt kończy wydawać serię Fajna Cena

116 postów w tym temacie

W sumie to najlepsze gry jakie do tej pory zdobyłem są według mnie w fajnej grze...
Szkoda że to już koniec, ale na pewno będzie kontynuacja tej serii, tyle że pod inną nazwą i to jest pewnie ta niespodzianaka, która ma być niedługo ujawiona. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeee tam pewnie bedzie jak z ekstra klasyka co to stara wycofali a potem z wielkim hukiem sie pojawila "next"

pozdrawiam - gogowitczak

P.S. Czekamy na konkursi zwiazany z Fajna Ceną Next :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:56, Klimos napisał:

Ciekaw jestem co to za niespodzianka. Czy nowe tytuły w Platynie mające pojawić się pod koniec
czerwca (Settlers V: ZE, Company of Heroes i Neverwinter Noghts 2), czy wielka wyprzedaż tytułów
na PC startująca 12 czy 14 (nie pamiętam dokładnie) czerwca, oferująca między innymi GW, GW:
Factions 50% taniej oraz GW: Nightfall 30% taniej. Tytułów oczywiście było znacznie więcej,
ale zapamiętałem tylko te mnie interesujące.

Skąd masz takie info ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za tą serią nie będę płakał, bo i tak nie miałem żadnej gry z niej :P. Zastanawia mnie tylko po ile teraz będą chodziły gry, które są obecnie w Fajnej Cenie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaasne... Tak samo było z eXtra Klasyką. Mówili "umiera i nie wróci", a wróciło, tylko z lepszymi grami. Tak samo będzie pewnie z Fajną Ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 19:36, Evil Khan napisał:

Skąd masz takie info ?


Już w paru wątkach pisałem. Widziałem reklamę, a w zasadzie dwie, w najnowszym numerze GameRankingu. Fotki ani skana nie zamieszczę, bo gazety nie kupuję. Przeglądałem ją jedynie podczas stania w kolejce do kasy w supermarkecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 19:45, Klimos napisał:

Już w paru wątkach pisałem. Widziałem reklamę, a w zasadzie dwie, w najnowszym numerze GameRankingu.
Fotki ani skana nie zamieszczę, bo gazety nie kupuję. Przeglądałem ją jedynie podczas stania
w kolejce do kasy w supermarkecie.

Daj linki do tych twoich wypowiedzi albo podaj więcej szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:36, kuba9876543210 napisał:

A może zamiast Fajnej Ceny będzie inna nazwa, ale te same gry w tej serii tylko za niższą cenę?
Czyżby CDP urządzał Rewolucji Cenowej konkurencję? Np. tytuły byłyby wydawane za 29,89, o grosz
taniej niż Rewolucja Cenowa.


Myślę, że powodem może być, iż to właśnie rewolucja cenowa "rozjechała" fajną cenę. I dobrze, bo RC jest (przynajmniej według mnie) 100 razy lepsza of FC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 19:50, Evil Khan napisał:

Daj linki do tych twoich wypowiedzi albo podaj więcej szczegółów


O nowym wrzucie do Platynowej Kolekcji napisałem tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8148&pid=120
Natomiast o szykującej się wielkiej wyprzedaży tytułów na PC tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23309&pid=37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale why kończą tą serie? Pewnie do końca roku pojawi się jakaś podobna albo to ściema - taki chłyt matetingowy ;). Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie to specjalnie nie dziwi. Już od jakiegoś czasu mówiło się o zlikwidowaniu tej serii. W sumie to nie była ona potrzebna skoro pozostawała jeszcze, zaledwo 10 zł droższa, Platynowa Kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to po prostu mówione w poważnym tonie zatuszowanie miłej dla graczy niespodzianki. może cała seria odejdzie pod skrzydła NXK, lub wyjdzie pod nową nazwą w niższej cenie.
Zobaczymy, czerwiec kończy się dziś. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 20:24, MKRaven napisał:

Ale why kończą tą serie? Pewnie do końca roku pojawi się jakaś podobna albo to ściema - taki
chłyt matetingowy ;). Zobaczymy...

pewnie tak
>chłyt matetingowy
Super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 20:41, kowboj3 napisał:

P.S. Dziś kończy się maj, nie czerwiec ;)

Faktycznie xD
Już mi spieszno do wakacji, mylą mi się powoli miesiące, oj starzeję się... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie seria przeżyje odrodzenie niczym eXtra Klasyka... no chyba, że seria nie sprzedawała się tak świetnie... Ewentualnie CDP planuje coś na poziomie cenowym Rewolucji Cenowej - mogłoby być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować