Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt kończy wydawać serię Fajna Cena

116 postów w tym temacie

Czas mi zakupić Titan Questa i Dragonsharda. Podobno ma być jeszcze jedne, ostatni rzut, dobrze by było żeby Fajna Cena odeszła z klasą ze sceny gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast Fajnej Ceny będzie inna nazwa, ale te same gry w tej serii tylko za niższą cenę? Czyżby CDP urządzał Rewolucji Cenowej konkurencję? Np. tytuły byłyby wydawane za 29,89, o grosz taniej niż Rewolucja Cenowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

małe pociesienie w tecko dadal bedzie fajna cena
{ ale niestety tylko dlatego że oni wogule gier nie sprzedają i tylko je oodkładają na pułki }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne. Możliwe iż obniżą cenę do 29.90 lub coś w tym stylu, a tytuły z poprzedniej serii będą takie same.
Czyli zmiana tytułu i ceny. Tyle :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:41, kondzioff napisał:

Ehhh... szkoda. Dzięki Bogu że zdążyłem jeszcze kupić SWAT IV z FC :P Ale pewno wstawią jakąś
inną nazwę i kit :)



SWAT IV w FC? A nie przypadkiem w EXK :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to ani trochę. Jest to taki sam chwyt reklamowy jak swego czasu był z Media Marktem, że niby zamykają go. Jedna wielka ściema. Przez to, że tak mówią setki z Was poleci do sklepu i kupi jedną z tych gier bo potem nie będzie jak. Jedna wielka lipa. Jeszcze wspomnicie moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:45, kondzioff napisał:

> > Ehhh... szkoda. Dzięki Bogu że zdążyłem jeszcze kupić SWAT IV z FC :P Ale pewno wstawią

> jakąś
> > inną nazwę i kit :)
>
>
> SWAT IV w FC? A nie przypadkiem w EXK :P.
Jest w FC. Ale jest też w eKn.
http://www.gram.pl/sk2_8Ajg6_SWAT_4.html - tu jest w FC



A. Z dodatkiem. Luz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejdą do extra klasyki, ewentualnie uruchomią jakąś nową serię ze zmienioną formułą. Normalne posunięcie marketingowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... nigdy z tej serii nie kupiłem gry, rozpaczać nie będę, a te reklamy w gazetach widziałem i myślałem że to jakaś bujda.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co to za niespodzianka. Czy nowe tytuły w Platynie mające pojawić się pod koniec czerwca (Settlers V: ZE, Company of Heroes i Neverwinter Noghts 2), czy wielka wyprzedaż tytułów na PC startująca 12 czy 14 (nie pamiętam dokładnie) czerwca, oferująca między innymi GW, GW: Factions 50% taniej oraz GW: Nightfall 30% taniej. Tytułów oczywiście było znacznie więcej, ale zapamiętałem tylko te mnie interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować