Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2011 o 21:49, Karharot napisał:

Geez. Bardziej tego ukryć nie mogli? :/

No to jest problem z save''ami w aplikacjach przypisanych do Steama.

Dnia 16.09.2011 o 21:49, Karharot napisał:

Dzięki :)

Nie ma za co :)

Dnia 16.09.2011 o 21:49, Karharot napisał:

Sam w życiu bym tego nie znalazł.

Ja też nie - ale google tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonczyłem misje w pierwszy miescie i Sarif wysyla mnie do drugiego. W czasie rozmowy z nim zapytałem o

Spoiler

dziure w systmie i o to jakie dane wyciekly

i w koncu przekonalem go zeby mi powiedział. W tym momencie mialem przerwe w graniu i jak wrocilem to polecialem zaraz do drugiego miasta zapominajac o
Spoiler

tych danych ktore obiecal mi pokazac. Gdzie one były i co w nich było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 03:56, Volvox napisał:

W tym momencie mialem przerwe w graniu i jak wrocilem to polecialem
zaraz do drugiego miasta zapominajac o

Spoiler

tych danych ktore obiecal mi pokazac. Gdzie
one były i co w nich było?



Spoiler

W mailach wysłanych na komputer do biura naszego bohatera. Były w nich informacje o przeszłości naszej postaci. Spokojnie, w trakcie gry jeszcze do tego wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 03:56, Volvox napisał:

Skonczyłem misje w pierwszy miescie i Sarif wysyla mnie do drugiego. W czasie rozmowy
z nim zapytałem o

Spoiler

dziure w systmie i o to jakie dane wyciekly

i w koncu przekonalem
go zeby mi powiedział. W tym momencie mialem przerwe w graniu i jak wrocilem to polecialem
zaraz do drugiego miasta zapominajac o
Spoiler

tych danych ktore obiecal mi pokazac. Gdzie
one były i co w nich było?


Spoiler

zablokuje Ci to jednak ciąg dalszy tego questa afaik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej mańki. Da się odblokować w czasie gry wszystkie augmenty? Mnie zabrakło 3 do pełnego unlock-a wszystkiego, a nie bardzo mam pomysł jak tu jeszcze skołować te brakujące 15k doświadczenia. No ale może jestem w błędzie i da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne się da, ale: trzeba z każdej lokacji wyciskać maksimum expa, czyli: znaleźć wszystkie szyby, drogi, ukryte pomieszczenia itp. Hakować wszystki, nie korzystać z kodów czy haseł. Do tego trzeba kupić wszystkie dostępne praxisy oraz znaleźć te ukryte. Wtedy zapewne pod koniec gry wpadnie ostatni punkt do wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh przechodzę sobie grę jeszcze raz tym razem na Deus Exie i jestem dopiero co po walce z Fedorową i...

Spoiler

to było zwyczajnie żenująco proste. Mając ochronę przed EMP można tą babkę załatwić tak prosto że to nie jest śmieszne XD Miałem przy sobie tylko pistolet i rewolwer (chociaż z pociskami eksplodującymi i przeciwpancernymi) i wykorzystując te generatory które rażą ją prądem załatwiłem ją bez stracenia jednego punktu życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nawet na hardzie wszyscy bossowie są trywialni.

Spoiler

Pierwszego rozwala się beczkami + 1-2 magazynki z karabinu szturmowego (lub granaty).
Drugi i trzeci - 3 miny na bazie granatów odłamkowych +około 150 pocisków z karabinu szturmowego, przy założeniu że mamy włączone ulepszenie tej broni na auto-aim.
Ostatni boss - jakieś 100 pocisków (1 pełny magazynek bez ulepszeń na broni) z ciężkiego karabinu na rozwalenie szyby + magazynek karabinu szturmowego i po krzyku.

Generalnie przy 2 przejściu na hard żadna z walk nie trwała dłużej niz 50-60 sekund. Zero zgonów po drodze. Dużo większym wyzwaniem było np. uratowanie Malik bez ofiar śmiertelnych wśród przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 08:54, Azazell napisał:

Jak to panowie w końcu jest z tymi twórcami czyli firmą Eidos.. To ta firma stworzyła
serię Tomb Raider i Final Fantasy?

Eidos -Tomb Raider . Square Enix - Final Fantasy . W marcu 2009 Square Enix kupił Eidos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 09:07, prf napisał:

Eidos -Tomb Raider . Square Enix - Final Fantasy . W marcu 2009 Square Enix kupił Eidos


To super.. że takie dwie super firmy się połączyły. Bo jak widze te gry EA sports to mi się żygać chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Eidos jak i Square Enix to wydawcy, parę latek temu SE wykupiło Eidos. Grę stworzyło studio Eidos Montreal, powołane przez SE w celu robienia takich właśnie długo oczekiwanych sequeli gier Ion Storm (obecnie chłopaki pracują nad Thief 4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2011 o 01:44, Llordus napisał:

Spoiler

Dużo większym wyzwaniem było np. uratowanie Malik bez ofiar śmiertelnych
wśród przeciwników.


właśnie ja teraz będę to robił bo chyba za pierwszym przechodzeniem gry nie do końca mi się to udało. jeśli dobrze pamiętam jeden ludek zginął od wybuchu robota którego zneutralizowałem granatem emp. później wezmę się za osiągnięcia bo niewiele mi ich zostało i parę musiał będę odkryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHyba jestem za głupi :P na te hakerskie włamania w Deus Ex. Może mi ktoś to super wytłumaczyć? Bo kurde ja samouczka nie czaję ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 23:24, Azazell napisał:

CHyba jestem za głupi :P na te hakerskie włamania w Deus Ex. Może mi ktoś to super wytłumaczyć?
Bo kurde ja samouczka nie czaję ;/

Czego konkretnie nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 23:30, Hubi_Koshi napisał:

Czego konkretnie nie rozumiesz?


No o co kaman z tymi węzłami :d Klikasz w jakies ikonki prezentujące komputerki itp i wybierasz Blok lub to drugie.. kurde no nie wiem:D Muszę jutro na spokojnie to obadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celem tej minigierki jest przedostanie się z niebieskiej kuli do zielonej kuli, lub wszystkich zielonych kul (czasami jest ich więcej niż 1). Żeby to zrobić musisz przechwycić punkty które prowadzą cię do tej kuli. Są jeszcze punkty które dają ci więcej czasu, punkty które zmieniają rating innych punktów na wyższy lub niższy, i punkty za których przechwycenie dostajesz nagrody (XP, kasa, programy do hackowania). Im wyższy rating punktu tym dłużej się go przechwytuje i tym wyższa szansa na włączenie alarmu. To chyba wszystko w pigułce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować