Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Ok dzięki.

Jeszcze jedno.. gdzie znajde jakąs hm Encyklopedie ktora opisuje swiat gry. Bo trochę gubię się Jest coś takiego?

Wyszedłem na miasto (po 1 misji). No genialny klimat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 14:58, Harrolfo napisał:

Czy da się jakoś włączyć automatyczne ukrywanie chociażby części HUD-a?

Można ukryć pasek skrótów (ten 1-9 na dole) i chyba robi się to na ~ i poza tym to nic więcej sobie nie przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 14:46, Azazell napisał:

Jeszcze jedno.. gdzie znajde jakąs hm Encyklopedie ktora opisuje swiat gry. Bo trochę
gubię się Jest coś takiego?


http://www.nanoaugur.net/dx/bible/ - z czego to jest na temat części, która wyszła w 2000(i zawiera do niej spoilery rzecz jasna). Rzecz dzieje się 25 iirc po HR w chronologii świata przedstawionego. Na temat tego co się wydarzyło przed HR mniej więcej można poszukać na sarifindustries.com i w samej grze. Oraz http://deusex.wikia.com/wiki/Deus_Ex_Wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chwal sie, bo mi tez ;). Bedac obecnie na ostatniej planszy zapewne, czyli

Spoiler

Panchaei

nie udalo mi sie tylko przekonac
Spoiler

Sarifa do wyjawienia prawdy po sugestii od Pritcharda, ze ten cos majstrowal przy systemie bezpieczenstwa

.

Rzecz jasna, bez tego wszczepu, ktory ulatwia zadanie. TAKI dobry jestem ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech to @$&*@#&$,

Spoiler

nie udało mi się uratować Malik z opresji, niestety. Nie wyszło mi za pierwszym razem i myślałem, że tak ma być według gry, ale później z ciekawości się dowiedziałem, że może być inaczej. Są jakieś późniejsze korzyści jeśli uda się ją uratować, coś więcej niż tylko moralne i brak wyrzutów sumienia

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 00:11, Ecko09 napisał:

Spoiler

Korzyści? Jedno miejsce wyczyści z przeciwników i tyle. nie powiem jakie i kiedy,
bo nie wiem, gdzie jesteś.


Spoiler

Ok, dzięki. Jestem trochę dalej, ale wrócę się i spróbuję ją jednak odratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 00:26, Damianuss1 napisał:

Spoiler

Ok, dzięki. Jestem trochę dalej, ale wrócę się i spróbuję ją jednak odratować.


Spoiler

Bardzo przydatna jest tam snajperka bo dzięki niej większość przeciwników możesz usunąć ze swojej początkowej pozycji oraz granat EMP do pozbycia się robota (jakby co to jeden leży w tej samej lokacji w rurze wystającej znad wody na lewo od miejsca w którym startujesz (jeśli patrzysz w stronę helikoptera) ale możesz nie mieć dość czasu żeby po niego pobiec i wrócić zanim zabiją Malik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ok, dzięki. Jestem trochę dalej, ale wrócę się i spróbuję ją jednak odratować.

Spoiler


Imho najlepiej tam się nastawić na walkę w zwarciu. Pełen pasek energii + niewidzialność + sprint na max w kierunku wrogów. Najpierw zdejmujesz 2 w ciężkim ekwipunku(oni są najgroźniejsi dla heli, reszta to mały pikuś przy nich), później czyścisz resztę na dole. Na końcu zdejmujesz kamperów na piętrach.
Zamiast granatu możesz też użyć miny EMP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 00:30, Karharot napisał:

(...)


Spoiler

Szczerze mówiąc, to snajperką próbowałem dwa czy trzy razy ( model wyciszony z DLC ) i paradoksalnie jest to trudniejsze niż bardziej prozaiczne podejście.
Początkowo proponuję sprint na prawo i wskoczenie po kontenerze na budynek, po drodze pozbycie się jednego żołnierza. Dalej następnych 2-3 żołdaków załatwiłem z pistoletu ( ulepszony tak, że pociski przebijają pancerze - wystarczy jeden headshot nawet na tych opancerzonych kozaków ), ew. wspomagając się takedown''ami. Robota zdjąłem miną/granatem EMP, a drugiego ( ostatniego ) snajpera wraz z jeszcze jednym żołnierzem uśpiłem granatem gazowym rzuconym w stronę budynku po lewej ( patrząc od wejścia ).
Ogólnie, to da się to zrobić bez zabijania kogokolwiek ( non-lethal ), a nawet będąc niezauważonym przez nikogo ( Ghost + Smooth Operator ), z tym, że wówczas uratowanie Malik graniczy z cudem. Transquilizer Rifle, Stun Gun, niewidzialność + rzucanie beczek z gazem ( można je znaleźć po prawej stronie placu budowy ).




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Detroit i mam już zadanie

Spoiler

udania się na lądowisko po przejściu misji w fabryce, a następnie spotkaniu się z Sarifem. Chce mnie wysłać gdzieś do Chin bodajże

, tak więc domyślam się, że znajdę się w nowej lokacji, a w obecnej nie ukończyłem wszystkich questów pobocznych. To oznacza, że już przepadną, czy będę mógł jeszcze do nich wrócić? Dodam, że mam jedno zadanie w dzienniku oznaczone jako anulowane tzn.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za kazdym razem jak wyruszenie na misje wiazac sie bedzie z anulowaniem zadan, masz taka informacje w trakcie rozmowy (cos w stylu: uwaga! Odpowiedzenie TAK, wiaze sie z anulowaniem nieukonczonych zadan, blablabla).

Musiales juz wczesniej miec punkt bez odwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mi udało się to ukończyć bez większych problemów korzystając właśnie głównie ze snajperki (tylko drugiego snajpera załatwiłem wręcz bo mi się ciągle drań chował) no i z granatu EMP rzuconego pod robota. Możliwe że sprawę ułatwiło mi to że snajperkę miałem ulepszoną (magazynek na 6 nabojów, przyspieszone przeładowywanie i nieco zwiększona siła ognia) ale jeśli nie chce się tego zrobić po cichu i/lub nie zabijając nikogo to zdejmowanie ich z maksymalnego dystansu headshotami wydaje mi się najprostszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, w przyszłości się skuszę na tą grę. Ale mam kolegę co ma na xboxie 360 wszystkie acziwy. To nie jest tak przesadnie szybkie zdobywanie tych acziwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 21:59, BartexooN napisał:

Mam takie pytanie, w przyszłości się skuszę na tą grę. Ale mam kolegę co ma na xboxie
360 wszystkie acziwy. To nie jest tak przesadnie szybkie zdobywanie tych acziwów?

A z nauką problemy ma? A dziewczynę ma? Albo chociaz psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ja uratowałem Malik nie zabijając nikogo, bo celowałem w pacyfistę. Adam biegał niewidzialny ogłuszając ludzi i zażerając batony jak wściekły ;). Robota rozwaliłem ulepszonym rewolwerem który sobie uciułałem po tym jak rozczarowałem się tym że bossów trzeba zabijać. Jakbym rzucił go granatem EMP, pewnie skończyłbym z Ghost i Smooth Operator. Ogólnie to był najbardziej "intensywny" fragment gry, nigdzie indziej nie zeżarłem tyle słodyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Deusa. Rewelacyjna gra, choć w porównaniu do innych walk ta ostatnia jest banalnie prosta, nawet na poziomie Deus Ex. Jak dla mnie DE to murowany kandydat do gry roku, ukończenie zajęło mi 45 godzin.
Teraz będę przechodził po raz drugi i będę grał jak w FPS-a, bo teraz grałem a la Sam Fisher nikogo nie zabijając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo, lwia część jest zdobywana naturalnie a część jest na zasadzie => Save przed czymś +1 achiv, load inny wybór +1 achiv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 12:32, L33T napisał:

Nie bardzo, lwia część jest zdobywana naturalnie a część jest na zasadzie => Save
przed czymś +1 achiv, load inny wybór +1 achiv :)


Ale mimo wszystko trzeba przechodzić grę 2 razy, raz nikogo nie zabijając, a za drugim zabić przynajmniej 50 wrogów. Poza tym patrząc na globalne osiągnięcia na steamie bardzo trudno jest znaleźć wszystkie 29 książek doświadczenia (udało się to zaledwie 0,6% graczy). Tutaj mam pytanie. Jak wyglądają te książki i gdzie sprawdzić ile ich znalazłem? Bo wydaje mi się, że nie znalazłem jeszcze żadnej, jedynie znajdowałem jakieś palmtopy, gazety i jeszcze coś, ale to chyba nie to.
I jeszcze taka ciekawostka. Osiągnięcie Wartość sentymentalna zdobyło jednie 6,7% graczy, a przecież cała "trudność" polegała na

Spoiler

zatrzymaniu sobie pierścionka naszej dziewczyny

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować