Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

KotOR 3 na święta?

58 postów w tym temacie

Juuuuuhuuuu jabadada!!!
Już myślałem ze się nie doczekam :D
Teraz tylko dadzą prawo do wydania spolonizowanej wersji (nie to co 2...) i będzie super ^^
Ja chce gwiazdke ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta informacja sie potwierdziła to śmiało mozna powiedzieć że ten rok i poprzedni również są obfite w RPGi. I z tego sie trzeba cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Gwiezdne Wojny jak Gwiezdne Wojny... Trylogia musi być, przynajmniej jedna ;) Swoją drogą ciekawe czy Lucas Arts pójdzie po rozum do głowy i wesprze ewentualną polską wersję gry - w pierwszej części wypadła przecież rewelacyjnie, w drugiej zaś pozostawało co najwyżej ściągniecie nie oficjalnego i (w pewnym sensie) amatorskiego tłumaczenia i to nie za darmo... No i oby wprowadzili jakieś konkretne usprawnienia do silnika gry - chciałbym zobaczyć jakąś większą swobodę ruchu/widoku kamery/poczynań w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 17:10, bakubartek napisał:

myślałem że się nie doczekam ^^


No ja też... tylko mam nadzieję, że to nie głupie żarty i, że choć ziarnko prawdy w tym jest. Z resztą... może to być nawet MMO, byleby fabuła dorównywała poprzedniczkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakos nietrawilem tego typu gier [dalej nietrawie ;)] ale w KOTOR''a 1 i 2 musialem zagrac i gry mnie cholernie wciagnely :D genialna fabula [szczegolnie ta w 1] i wogole swiat SW :P. Oby panowie dali z siebie wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie :) Miło się ostatnio czyta te newsy- co chwila coś zaskakującego ;) Do tej pory różne były pogłoski, często słyszałem że trzecia część w ogóle nie powstanie. Albo z drugiej strony- mówiono o że nie tylko będzie, ale będzie "rewolucyjna", co słyszy się o niemal każdym nowym tytule ostatnio ;P
Jaka by nie była i kiedy by nie była, nie mogę się doczekać :) Ha, i może w Trójkę zagram już na Xboksie, bo ostatnio przeszedłem na Ciemną Stronę i poważnie zastanawiam się nad zakupem tejże konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to prawda, obie części KotOR-a mam i od czasu do czasu pogrywam :)
Chociaż MMO w tych realiach też mógłby być ciekawy, twórcy mieli by znacznie większe pole do manewru nie ograniczeni trylogią czy EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 19:59, TerraDragon napisał:

Mam nadzieję że to prawda, obie części KotOR-a mam i od czasu do czasu pogrywam :)
Chociaż MMO w tych realiach też mógłby być ciekawy, twórcy mieli by znacznie większe pole do
manewru nie ograniczeni trylogią czy EU.


Jest już jedno MMO w świecie SW, pt Star Wars: Galaxies :) Notabene bardzo kiepskie mmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpie w to aby ten tytuł ukazał sie tak szybko. To zbyt duży produkt, żeby nie było o nim nic wiadomo. Chociaż przykład stracrafta 2 pokazuje, że mogę się mylić... Oby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo nie.
Nie chce na gwiazdke.
Jeśli będą się starać wstrzelić w sezon gwiazdkowy i znowu będą wycinać na chybił trafił fragmenty scenariusza itd. czuję że nie wyjdzie to na zdrowie KotOR-owi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie ,żeby to była prawda a jeżeli jest to napewno gry nie robi ani Bioware ani Obsidian. Bioware robi Mass Effect i Dragon Age, najbliżej do premiery tego pierwszego a jak go skończą to od razy robia sequel(dawno już zapowiedzieli ,że to ma być trylogia ukazujace sie przez cały cykl zyciowy x360). Obsidian ma pełne ręce rboty nad RPG osadzonym w świecie Obcego. Teoretycznie mogli by utworzyc drugi team do KOTOR 3 ale jakoś to mało prawdopodobne. Więc albo lucas arts wybrała inne studio niż te dwa które zajmowały sie KOTOR 1 i 2 albo to bujda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować