Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

KotOR 3 na święta?

58 postów w tym temacie

A u mnie maja minusa ,ze olali Polskiego wydawce i zakazali tlumaczenia kotor 2 na jezyk polski. Jesli zrobia tak samo z kotor 3 to moga sie pocalowac w cztery litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zbyt pięknie brzmi, ale z drugiej strony - jeżeli to nie jest kolejna plotka - to można się cieszyc... i to bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi się nie wydaje, że jest na co czekać. Erpegów nie robi się z dnia na dzień - dość wskazać, ile dłubią już przy Mass Effect. Do tego dohodzi ich drugi projekt, KotOR 3 miałby być trzecim... Sorry, Bioware to nie Square Enix. Nie wypluwają jednego erpega miesięcznie. KOTOR 3 na gwiazdkę? Tak, ale tą po FallOucie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz sie nie moge doczekac kolejnej przygodu w starej republice ;) Oby wydali ja jak najszybciej ;) Mam nadzieje ze jest warto czekac na E3. Dzieki za info, Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym, żeby zamiast Bioware''u za tę grę wziął się Obsidian. Jedynka była bardzo przyjemna - pod względem grafiki, mechaniki gry i miodności. Fabuła nie była jednak pierwszych lotów i doskonale wpisywała się w kanon rozszerzonego świata Star Wars''ów - gwiezdne kuźnie, skrajny podział na dobro i zło etc. etc. W Kotorze II Chris Avellone z Obsidianu zadbał o to, by fabuła była bardziej ambitna i wciągająca, ale niestety wydawca zmarnował potencjał jaki gra miała przez zdecydowanie zbyt wczesne jej wypuszczenie. Obsidian musiał zbyt wiele ciąć i na życzenie wydawcy robili grę praktycznie tylko przez rok, podczas gdy Bioware miało 3 lata dłubania przy Kotorze I. Dlatego też chciałbym, żeby Kotora III dostał Obsidian, ale razem z długim okresem produkcyjnym (3 lata?). Nie pogardziłbym też silnikiem Unreal ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 10:40, Ygrek-PL napisał:

Osobiście wolałbym, żeby zamiast Bioware''u za tę grę wziął się Obsidian. Jedynka była bardzo
przyjemna - pod względem grafiki, mechaniki gry i miodności. Fabuła nie była jednak pierwszych
lotów i doskonale wpisywała się w kanon rozszerzonego świata Star Wars''ów - gwiezdne kuźnie,
skrajny podział na dobro i zło etc. etc. W Kotorze II Chris Avellone z Obsidianu zadbał o to,
by fabuła była bardziej ambitna i wciągająca, ale niestety wydawca zmarnował potencjał jaki
gra miała przez zdecydowanie zbyt wczesne jej wypuszczenie. Obsidian musiał zbyt wiele ciąć
i na życzenie wydawcy robili grę praktycznie tylko przez rok, podczas gdy Bioware miało 3 lata
dłubania przy Kotorze I. Dlatego też chciałbym, żeby Kotora III dostał Obsidian, ale razem
z długim okresem produkcyjnym (3 lata?). Nie pogardziłbym też silnikiem Unreal ;).


W końcu jakaś konkretna wypowiedź :)
KotOR 2 był zdecydowanie lepszy fabularnie, i totalnie się zgadzam z przedmówcą.
Obsidian + 3 lata + dobry silnik + małe wymagania sprzętowe = hit roku :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynkę skończyłem wiele razy , do dwójki podchodziłem parę razy nigdy nie udało mi sie przy nim zostać na więcej jak godzina nie wiem dlaczego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie! :) Trzecia część mojej ulubionej gry! Jedynkę skończyłem 2 razy, dwójkę tylko zobaczyłem bo nie ma spolszczenia.:( Ale tróję to na pewno sobie załatwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynkę skończyłem 4 razy natomiast dwójkę tylko 2. Jedynka bardziej wciągała ponieważ dwójka była strasznie nie dorobiona z powodu zbyt wczesnego wydania gry. Właśnie przez to dwójka miała wiele bugów, a zakończenie koszmarne... To zakończenie spowodowało że chciałem wyrzucić grę lecz szkoda było kasiury wydanej na tą grę... Mam nadzieje że KOTOR3 będzie jeszcze lepszy od poprzedników, a zakończenie nie będzie tak debilne jak w dwójce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o kotora I. jak przekonać syna Cartha, że ciemna strona jest zła? To jest w akademi Sith na korriban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować