Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Pod koniec września to można powiedzieć, że już jest. Dokładna data mnie interesuje. Najlepiej to niech już publikują, liczę na to, że nie zostanie odłożone. Ten chwyt z Pospolitym Ruszeniem jest oparty na patchu. Czekamy...

Na razie dobrze nie pograłem w grę, żeby ją odłożyć. W końcu wydałem własne pieniądze na nią. Póki co pierwsza szansa trwa. Patch może jedynie poprawić moje ogóle wrażenie.

Nie podoba mi się brak doinformowania dystrybutorów co do fundamentalnych elementów gry. Kluczowe problemy jak widać są trudne do rozwiązania. Pytanie nie znajdują odpowiedzi.

"Pospolite Ruszenie" może "ruszyć" tę grę. Przecież nie ma nic lepszego jak sieciowa rozgrywka. Dziś zmieniłem kartę i fps urósł do 50 przy max detalach. Sądzę, że na GameCenter będzie dzięki temu lepiej. Póki co nastawiam się pozytywnie. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Dokucza mi myśl o braku równomierności szans postaci w walkach duelowych. Z tego co czytałem to mag na Horusie jest dobry. Ja zacznę Greczynka - Ares.

Pytanie: gracze chętni na GC czym zagracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie : jak sie wybiera Boga? Podczas wyboru postaci czy podczas 1 awansu, bo mi wybralo chyba pierwszego z brzegu , nie wiem jak wybrac innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:44, Gosu napisał:

Mam takie pytanie : jak sie wybiera Boga? Podczas wyboru postaci czy podczas 1 awansu, bo mi
wybralo chyba pierwszego z brzegu , nie wiem jak wybrac innego.


Sprubój przy posągu bóstwa w mieście, jak na niego klikniesz powinny ci się bóstwa pokazać do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:56, felipemasa napisał:

Sprubój przy posągu bóstwa w mieście, jak na niego klikniesz powinny ci się bóstwa pokazać
do wyboru.


Juz mam dziekuje :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam dziwny problem bo jestem barbarem lvl 29 wykonalem questy all w nordyckich krajach i tera pojechalem do grecki zrobilem kilka questow w tym zarabalem meduze no i mam zadanie zeby znalesc palac knossos i tam znalesc jakis plan czy cus i mi ten X wskazuje na pola/laki hakiona jakiegos tam i jak wejde tam to mi kaze wrocic a jak wroce to kaze mi wejsc itd. no i ja patrzalem na inne krainy i nie ma tam tego knossos czy tam tego co w zadaniu pisze
PROSZE O SZYBKA POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 19:04, lancuch napisał:

PROSZE O SZYBKA POMOC


Musisz popróbować. Ja mam 55 lvl moim magiem, ale jeszcze nie zawitałem do grecji.

Ja mam również pytanie: Jak wejść do Tajemnej Nordyckiej Światyni na wybrzeżu Umarlaka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 19:12, Kawosz napisał:

> PROSZE O SZYBKA POMOC

Musisz popróbować. Ja mam 55 lvl moim magiem, ale jeszcze nie zawitałem do grecji.

Ja mam również pytanie: Jak wejść do Tajemnej Nordyckiej Światyni na wybrzeżu Umarlaka???

Hmm nie jestem pewien czy to, jesto to miejsce ale wiem, że najpierw przy wężu a potem kilka lokacji dalej są zablokowane lokacje więc pewnie chodzi ci o tą drugą. Wygląda na to, że dopiero na wyższym poziomie trudnosci będą dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 19:34, PharauhnMizzrym napisał:

Hmm nie jestem pewien czy to, jesto to miejsce ale wiem, że najpierw przy wężu a potem kilka
lokacji dalej są zablokowane lokacje więc pewnie chodzi ci o tą drugą. Wygląda na to, że dopiero
na wyższym poziomie trudnosci będą dostępne.


Pierwszą zablokowana lokacja jest Legowisko Fafnira. Można je odblokować wykonując quest "Zygfryd i smok". Walczymy wówczas z Fafnirem w lokacji tuz za Sercem wulkanu.
Drugiej lokacj nie udało mi sie odblokować niestety. Chodzi o te jaskinię na Wybrzeżu Umarlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 12:12, Furion III napisał:

Czy jak mi sie podobało diablo 2 to loki tez mnie wciagnie??

Tak jak lubiłeś diablo to loki jak najbardziej cię wciągnie. Loki nie jest lepsze od diablo, aole jest zdecydowanie lepsze od Titan Questa, tak mogę ci na szybko grę zrelacjonować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 12:12, Furion III napisał:

Czy jak mi sie podobało diablo 2 to loki tez mnie wciagnie??


Tak sądzę, że Cię wciągnie. Ja mój poprzedni sądzę, że jest o niebo lepsze od Titan Quest. Może dorówna Diablo 2, ale narazie wymaga wielu poprawek. Jego atut to grywalność, grywalność i jeszcze raz grywalność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja dziś dobrnąłem do 23 poziomu. Bardzo podoba mi się to, że na każdy przedział levelowy mamy inny set zbroi. Poza tym gra szamanką jest faktycznie trudna, sporo trzeba się nakombinować też ze skillami i przynajmniej z drzewa Miclatecuthli można robić niezłe kombosy w świecie duchów. Polecam grę, choć również czekam na patcha coby poprawił kilka dziwnych błędów, które w grze nie powinny się znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\Polecam grę, choć również czekam na patcha coby poprawił kilka dziwnych błędów, które

Dnia 22.09.2007 o 14:31, Galileo napisał:

w grze nie powinny się znaleźć.


Mógłbys wymienić pare tych błędów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędy, które ja zauważyłem:
- zwiechy przy przechodzeniu przez lokacje
- niemożność używania magii nad wodą, zatrzymywanie się pocisków na załamaniach terenu (dziwne, że strzały z łuku się nie zatrzymują ;P)
- niemożność ruszenia się w najmniej oczekiwanym momencie
- niemożność podniesienia przedmiotów
- znikanie ekranu sklepikarza/kowala
- znikanie ekranu ołtarza
- lagi (wczoraj się wpieniłem, bo przez to zginąłem - gra działa płynnie, wchodzisz do nowej lokacji i atakuje Cię 5-10 potworków... tyle, że widzisz je z daleka, a po ułamku sekundy już Cię pałaszują - nie da się niestety nic z tym zrobić... zwłaszcza, że gram szamanką, która najpierw musi rzucić Totem i Studnię...)
- system unikatów - nie wiem dlaczego na 29lvlu wypadła mi zbroja dla lvlu 10? Żeby jeszcze jakaś super, ale warta tylko 11000, podczas gdy miałem już wypasioną wartą 14000... Jak dla mnie unikaty są lipne, przynajmniej na początku. Ja rozumiem, gdyby taki od 10lvlu wypadł mi, kiedy mam 9-15lvl, ale na 29? I to jest mój pierwszy unikat... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja dorzucam jeszcze:
- broń do walki z dystansu jest skopana, po wciśnięciu shift + LPM (gdy chcemy atakować tak aby nasza postać się nie ruszyła z miejsca) ignorowana jest szybkość broni i możemy z łuku/różdżki walić jak z maszynówki.
- kilka dziwactw w tłumaczeniu, ale da się przeżyć
- to, że nie można strzelać nad przepaściami czarami jest naprawdę wkurzające ;)
- nie pokazuje się nasz damage z bonusami (ten od skilli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Mam problem, a może bardziej odpowiednim słowem byłoby tu pytanie...
Gram egipskim magiem. Mam 5 lvl, i dotarłem do Grobowca Setha. Pokonałem jego uczniów, strażników, hordy mumi. Teraz jednak przyszło mi się zmierzyć z tą największą - Królewską Mumią. Nie mogę jej pokonać! :( Mam w sumie 89 PŻ i 100 Many, atakuję albo Ognistą Kulą, albo LPM - Trującym Kijem (czy jakoś tak). Nie udaje mi się nawet zabrać 100 PŻ mumii, a ona już mnie zabija :/. Czy znacie jakiś lepszy sposób na pokonanie tego wroga? Może specjalny czar, lub lepsza broń?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja rada - kup dużo dużych health potionów (tak z 25) stań przed mumią i w nią naparzaj nie pozwalając, aby Twoje życie spadło poniżej połowy. Początkowi bossowie są trochę przegięci. Radziłbym też nabić trochę wyższy level, ja szamanką do Gurlacka podchodziłem na 10lvlu bo na każdym niższym po dwóch jego atakach już leżałem i kwiczałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 15:58, Kuba Kmiecik napisał:

Cześć wszystkim!

Mam problem, a może bardziej odpowiednim słowem byłoby tu pytanie...


Twój problem ma dwie jaźni. Pierwsza a nich to niski lvl postaci - ja kilnąłem KM na 14 lvlu. To nie dziwi w moim przypadku bo strasznie bawi i wciąga mnie sama eksterminacja mobków - lubie dobijać expa. Druga z nich to: brak poziomu = brak lepszych zaklęć tym samym dmg - mówi samo za siebie. Mumia jest prosta, należy tylko odpowiednio do niej podejść. Najlepiej kryć się za kolumnom po środku i uderzać ognistym podmuchem. Kiedy wyjdzie zza kolumny uderzamy falą ognia. Należy uważać aby nie paść ofiarą jej parobków i nie dać się przestraszyć, stana "strach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ten aztecki świat zacina. Ty masz ten sam problem Galileo? W Egipcie i na północy było super płynnie. Oczywiście rwie w stałych miejscach. Obczaiłem rozgrywkę szamanką na zmianie kształtu. Mój wniosek: trudny bulid jako sam - proponuję połączyć przemianę z przywołaniem szamana - po pierwsze on może leczyć, innym razem może atakować zadając naprawdę świetny dmg. Sama zmiennokształtna nie ma racji bytu, przynajmniej w tym patchu. Od dawna wiadomo było, że Pani z Ameryki Środkowej jest trudna i skomplikowana. Bulid na "świecie duchów" jako jedyny daje możliwość budowy stricte monogamicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować