Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2007 o 21:07, mikolajmix napisał:

na loki-game już jest poprawny patch czy ciągle wadliwy?? no i mam rozumieć że link na stronie
techlandu jest dobry jak ktoś nie wiedział: http://download.cyanide-studio.com/loki/Setup-Loki-Patch-AllLanguages-cd-1.0.7.0.exe

ja już sobie zassałem patcha z oficjalnej strony gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 20:32, Gomesz napisał:

W momencie w którym to pisałem sprawdziłem wszystkie polskie fora i strone podawną przez Techland
jako
głowna stronę gry i nie było nic ( nawet na ich stronie też był zły link).

Pytanie - gdzie jest możliwośc wymiany między postaciami tak szumnie zapowidana. Powinna byc
juz tydzien temu. To jest zabawa w ciuciubabke z graczami. Firmo TECHLAND warto obudzic sie
ze snu i osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy po prostu zwolnic. Gram w gry od 10 lat i
mam trochę wiecej lat niż większoś graczy. Brak reakcji na posty tutaj tylko świadczy o tej
firmie

Fakt ja owniez nie dopatrzylem sie tej obiecanej skrzyni, pozatym poprawione bugi to jak dla mnie kropla w mozu potrzeb, jednak najbardziej bylbym rad z lepszej optymalizacji bo mitologia aztecka to porazka pod wzgledem pracy silnika;/, ale coz moze nastepny patch to poprawi. Goracao czekam na obiecanago DiabloCommunity patcha ktory maial wyjsc zaraz poi patchu 1.0.7.0.
Co do firmy TECHLAND to fakt strzelili gafe z patchem do versji online lecz to nie jest ich wina ze programisci Cyanide tak podchodza do tej gry jak i do klientow ktorym wcisneli wersje beta a nie finalny produkt, podejzewam ze jest im niezrecznie a i wspolpraca nie nalezy pewnie do najlatwiejszych. Poczytaj sobie forum angielskie Lokiego...mam wrazenie ze programisci sa glusi na sugestie graczy, ktorzy raz po raz przedstawiaja kolejne bugi a oni po tak dlugim oczekiwaniu wypuscili patcha z ratem kilkunastoma poprawkami;/;/ to jest dopiero zalosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 22:18, TROLL14 napisał:

http://ftp.cyanide-studio.com/loki/LokiChestSolo-setup.exe

To jest link do programu, ktory dziala jak skrzynia. Dzieki niemu mozna wymieniac przedmioty
miedzy postaciami. Program jest chyba oficjalny, ale dziala tylko w solo, jak sama nazwa wskazuje.


mam ten programik dziela swietnie jak na solo, ale oczekuje takiej skrzynki do multi i mozliwosci handlowania z innymi graczami bedac na serwerze w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 08:58, GuzikTheGreat napisał:

jak sobie poradziliscie z ta aktywacją ktora pojawia sie po zainstalowaniu PATCHa ???


Po prostu biorę kontynuują i instaluje jakieś biblioteki. Po tym wszystkim restart i działa miodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie to nie to.... juz wiem, to jest to o czym pisali na forum tylko nie do konca tak jak techland pisal to zostalo poprawione :::

A później na naszych (Techland) serwerach została umieszczona zła wersja o nazwie "Setup-Loki-Patch-AllLanguages-hw-1.0.7.0.exe" Jest to patch do wersji "sieciowej" gry dystrybuowanej poprzez sieć i instalowanie go na polską wersję skutkuje wyświetlaniem komunikatu o wpisanie klucza. Z tego co widzę to państwo także umieścili nieprawidłową wersję.
Prawidłowy patch ma nazwę "Setup-Loki-Patch-AllLanguages-cd-1.0.7.0.exe" Link na stronie techland.pl jest już prawidłowy.

czyli dokladnie to ktos wyzej post wklejal - tyle, ze ja wiedzac, ze jest naprawione nie wpadlem na to, ze SIEROTY z Techlandu nie poprawia tego i na oficjalnej stronie gry...tymbardziej ze ponad 12 godz juz od informacji minelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2007 o 09:36, GuzikTheGreat napisał:

czyli dokladnie to ktos wyzej post wklejal - tyle, ze ja wiedzac, ze jest naprawione nie wpadlem
na to, ze SIEROTY z Techlandu nie poprawia tego i na oficjalnej stronie gry...tymbardziej ze
ponad 12 godz juz od informacji minelo


Udał mi się ominąć ten problem bo (nieświadomie) ściągnąłem prawidłowy patch. Korzystałem z linka powyżej dodanego przez Troll14. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem dziś kolekcjonerska , ale pogram dopiero we wtorek , słyszałem , że dużym plusem tej gry są walki z bosami , których jest naprawdę wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów na temat Game Center. Na wstępie pytanie do Nitro - jak się pojawi - dlaczego multi jest takie słabe, laaaaagi, problemy z połączeniem, nie ma polskiego serwera, czemu nie można dołączać się do gier- często sie tak dzieje?

Multi zniechęca do gry... samemu jeszcze jakiś idzie, ale w kilka osób jest tragedia!!!
Wielkie Pospolite ruszenie chyba nie wypali...

Co z pztchem 1.0.7.0 - co prawda poprawia wiele, ale wciąż za mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 13:32, Furion III napisał:

Jest to normalne ze po zabiciu przeciwnika, od czasu do czasu krew zostaje w powietrzu??


normalne to raczej nie jest, ale występuje on u wielu , jak nie u wszystkich.
Po prostu jeden z wielu błędów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka godzin na GC i jak na razie rezygnuję z gry przez sieć. Nie będę podawał konkretnych przyczyn. Kilka wymieniłem powyżej. Multi nie nadaje sie do użytku, przynajmniej teraz - zobaczymy co będzie dalej. Silgle daje mi więcej frajdy z gry. Z nowym patchem jest nieco lepszy. Zobaczymy co w najbliższym czasie wyniknie ze współpracy Techland - Diablo Community. Miejmy nadzieję, że będzie owocna. Póki co mój wniosek to: single TAK , multi GC NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos reinstalowal gre moze ?
co dokladnie jest save''em ?
bo tu widze Data, Characters itd.

patch mi spieprzyl gre i juz zupelnie nie moge jej uruchomic... pewno dlatego, ze instalowalem najpierw ten zly a na nim ten wlasciwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 17:53, GuzikTheGreat napisał:

ktos reinstalowal gre moze ?


Ja zostawiłem te wszystkie katalogi co pozostały po odinstalowaniu gry, data, characters itd (cztery chyba były) i do tego samego folderu zainstalowałem jeszcze raz grę od nowa, a potem właściwego patcha i wszystko jest ok. Mam swoje zapisane postaci, ekwipunek itd. Miałem ten sam problem co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo denerwujacy problem z ta gra, mianowicie za kazdym razem w tym samym miejscu gra wychodzi mi do windowsa, i pisze "wystapił problem z z ta aplikacja itd". Zawsze mi tak wywala jak jestem w tej krainie z lawa jak mam zdobyc kamienie ognia i lodu czy jakos tak.
Wie ktos jak temu zaradzic, czy mam na kolejnego patcha czekac??
Moj kompa to: Intel pentium 4 3.0Ghz, 1 giga ram. geforce 7600GT 256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować