Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 17:19, Sliveq napisał:

Spełniam wymagania gry... U kolegi także nie działa.


No to tak jak mówiłem biegiem do sklepu po CDA. To wydaje mi się najprostsze. Jak zaczniesz się tym problemem zajmować razem z producentami to zejdzie dziś nie wiadomo ile ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 3 misją (Magiczna pułapka). Nie mogę znaleśc śliny wilka. Wiem, że muszę szukac w Moczarach Blutwassera, ale za Chiny nie mogę znaleśc. Ktoś zna dokładne położenie? Z góry dzięki.

P.S.
Nie lubię h&n, ale Loki wyjątkowo mi się spodobał :) Jednak do Diablo i tak się nie przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 12:20, Mac Cry napisał:

P.S.
Nie lubię h&n, ale Loki wyjątkowo mi się spodobał :) Jednak do Diablo i tak się nie przekonam.


Nie wiesz co robisz. Diablo jest wiele lepszy, prostszy. Bardziej wciągający! Ślina wilka powinna wypaść z takiego większego wilka (olbrzymi wilk?) Jeśli go zabiłeś to znaczy, że ślinę gdzieś zostawiłeś i będziesz musiał jej trochę poszukać, a jak... ale zaraz. Jeśli wejdziesz w dziennik misji i naciśniesz na zadanie które masz do zrobienia to na mapie pokaże się żółty czy może pomarańczowy wskaźnik, który wskazuje cel! I problem z głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Diablo nie raz i wiem co robię ;]

Nadal nie mogę znaleśc tej śliny. Przeszukałem całe moczary i d*pa. Może ten screen coś pomoże.

20080830123918

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 12:39, Mac Cry napisał:

Grałem w Diablo nie raz i wiem co robię ;]

Nadal nie mogę znaleśc tej śliny. Przeszukałem całe moczary i d*pa. Może ten screen coś
pomoże.


Ja miałem ten sam problem, a właściwie bug. Jak się go pozbyć?? Może tutaj zacytuję Jacob''a Aaron''a, który mi pomógł rozwiązać problem:

(...)trzeba wyjść i zapisać grę, a następnie wejść do gry znowu i wcisnąć przycisk Restart zamiast Kontynuacja. Wtedy zostaną wskrzeszone wszystkie stwory :(, w tym te, które wykosiłeś na bagnach i również rzeczony (i silny) wilk, który po zrestartowaniu nawet łaskawie pojawił się na minimapie jako cel misji.

I problem powinien być rozwiązany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 14:52, Mac Cry napisał:

Misje i ekwipunek też się zrestartują, czy tylko stwory?


Tylko potwory, wszystko inne (ekwipunek, zadania, umiejętności itd.) zostaje tak jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją droga przycisk "restart" może być mylący dla nowych użytkowników Lokiego. Na zdrowy rozum chodzi o zrestartowanie większości rzeczy w grze, a tu tylko kwestia potworów i skrzynek. Polecam częste restarty. Level lepiej leci :)
Zauważyłem, że do tej gry przydaje się szybka zręczność manualna. U mnie z nią w miarę przeciętnie ;P Czasami przy walce z paroma potworami mam problemy. mylą mi się numerki na klaw. num. i zamiast życia pije eliksiry na manę :( a jak chce zmienić umiejętność na np. tornado to z kolei tez mi się te numerki mylą i na przykład wydaje okrzyk... ;P Momentami męczące, ale nie można narzekać na dynamikę gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodząc i rozświetlając pryzmaty gdzieś tam w Egipcie natrafiłem na miejsce gdzie była szczelina w ścianie i obok niej gdy najechałem myszką pojawiała się chmura z możliwością rozmowy. Na górze widniał napis "Strażnik Szczeliny" Gdy zrozumiałem, że to może być jakiś osobnik, acz niewidoczny używałem swej myszy w celu kliknięcia kursorem tego ów znaczku czy może niewidzialnej istoty i wtedy... nic... No właśnie. Nic się nie dzieje. O co chodzi z tą szczeliną i z tym strażnikiem bo strasznie mnie to intryguje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 20:53, tomoliop napisał:

Gram amazonką i nie mogę rozwijać innych umiejętności, jak tylko tych od Ateny. Co zrobić
by otrzymywać punkty dla pozostałych 2 kategorii?

przelaczyc sie na inne bostwo w swiatyni, od tego momentu zaczniesz zbierac punkty umiejetnosci wlasnie dla niego.W celu przyspieszenia zdobywania punktow warto ofiarowywac przedmioty w duzej ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:54, dobrakos napisał:

> Gram amazonką i nie mogę rozwijać innych umiejętności, jak tylko tych od Ateny.
Co zrobić
> by otrzymywać punkty dla pozostałych 2 kategorii?
przelaczyc sie na inne bostwo w swiatyni, od tego momentu zaczniesz zbierac punkty umiejetnosci
wlasnie dla niego.W celu przyspieszenia zdobywania punktow warto ofiarowywac przedmioty
w duzej ilosci.


Gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 07:39, Mindflyer napisał:

Miasto startowe, ( za Ateną ) w tym samym miejscu ofiarowujesz przedmioty za punkty
umiejętności...


Tak, już wiem. Problem polegał na tym, że na początku gry startuje się obok Ateny, a żeby zobaczyć tę świątynię, trzeba wejść głębiej do budynku... czego ja nie zrobiłem od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
za tydzień będę miał nowego kompa, a doszedłem dosyć daleko w Lokim. Chciałbym skopiować swoje savy, ale nie jestem pewien, co dokładnie muszę zachować. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 10:06, sevrond napisał:

Mam pytanie : Czy bohaterem gry jest bohater książki która była dołączana do EK ?


Nie,zresztą Loki ma 4 głównych bohaterów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować