Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka wakacyjna wyprzedaż CD Projekt!

190 postów w tym temacie

Jak napisałem w innym temacie ta promocja jest śmieszna...I CDP tak nakombinowało, że samo się pogubiło :/
Po pierwsze GW:Factions:
Przez kilka dni pudęłko Assasin kosztowało 100zł, a Ritualist 60zł...
Na reklamie jakiegoś czasopisma, co podali zdjęcia zacni forumowicze pisało iż promocją będzie objęte GW:Factions...Myślę sobie: No to 30 zeta za Ritualist? Po pierwsze to pudęłko jest o wiele ładniejsze od Assasin to jeszcze tańsze. A tu co?
CDP zostawiło Ritualist tak jak jest, Assasin przywróciło cenę premierową i dopiero z tej ceny oberwano 50% :/
Tak samo z innymi tytułami - dzień wcześniej GW podstawka (i tak mam, więc zainteresowany nie jestem :D) kosztowała 100zł, a tu nagle przecena ze 130 - abrakadabra?
Tak samo z innymi tytułami - zostały przywrócone (co się będe szczypał - podrożone!) do cen premierowych (czyli takich np. sprzed pół roku!!!) i dopiero z tych cen odęto te 30 lub 50% Dziękuję serdecznie za tą "wyprzedaż"...:/
I zamiast kupić Gothica 3 i Factions (a co mam nie kupić, mimo nie ksończonej podstawki, skoro za 30zł moło być?) kupię produkty Cenegi - Tomb Raider Legendę i może jeszcze Prince of Persia: Dwa Trony.
P.S. Czekam, oby ze skutkiem na taką Wielką Promocję jak Wielkanocna czy Noworoczna, kiedy naprawdę przeceny były ogromne!!!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 16:10, Ronx napisał:

Ta wyprzedaż to chyba jakaś ściema...dziwne, że na wirtus.pl te dwie gry: G3 i PES6 też dziwnie
potaniały o 50 % prawie :/


A na dodatek na wirtusie Guild Wars: Nightfall kosztuje 70 złotych. Na gram.pl ponad 90 złotych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dodatek do HoMM5, może któryś z Gulid Warsów [tak ładnie na mnie patrzy ;)], ale się zastanowię. Ujawnijcie tytuły z XKN objęte promocją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że to iż na wir***** gry są tańsze zauważam nie pierwszy raz podczas gdy na gram.pl jest jakaś promocja...wogóle na ''W'' gry są tańse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nigdy nie kupuję gier na gram.pl bo się nie opłaca i oszukują :P
Gry w internetowym sklepie to zakupy tylko na Wirtus.PL
Chociaż tym razem skuszę się na kilka pozycji z XKN Już sobie kilka wybrałemz tych po 9,90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipna ta promocja:( Żeby jeszcze wszystkie tytuły były -50%, to kupiłbym Medieval''a II. Zobaczymy co będzie z XKN??? Może tam się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 16:16, Ronx napisał:

Trzeba przyznać, że to iż na wir***** gry są tańsze zauważam nie pierwszy raz podczas gdy na
gram.pl jest jakaś promocja...wogóle na ''W'' gry są tańse...


Nie jest to regułą, ale też zauważyłem że tak jest. "W" ma droższą wysyłkę Pocztą Polską o ile dobrze pamiętam - 12zł a w gram.pl 8 zł. Ale i tak jeszcze bardziej opłaca się Allegro. Tak kupiłem podstawkę Guild Wars. Sprzedawcą okazał się wirtus.pl a cena na aukcji (znaczy się "Kup Teraz"), była chyba o 5 złotych niższa i przesyłka również wychodziła taniej niż na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee to jest jakas wielka siema... wczoraj supreme commander kosztowal 56 zl (wiem bo do listy zyczen dodawalem) a teraz po przecenie kosztuje 70?? Cos jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak oni to robia kurcze. W innym sklepie internetowym nightfall chodzi za 69.99 od dluzszego czasu tak jak i reszta poszukajcie a znajdziecie. Czy mi sie zdaje czy u oficjalnego wydawcy powinno byc najtaniej. A tu przed promocja bylo taniej niz po. Co wy kuzwa odpierdzielacie gram opinie sobie szargacie jakim kosztem. Ludzie skoro wydaca sprzedaje nadrozej w polsce to chyba jakies kpiny i mowi ze 50 % taniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy naprawdę nie widzicie, że akurat ta (nie mówię, że każda) "promocja" wcale nią nie jest...No chyba iż podrożenie gry o 30zł i dopiero potem z niej przecena jest dla was chlebe powszednim :/ Przeczytajcie mój post z poprzedniej strony, bodajże z 16:13 - napisałem tam jak te ceny się różnią od normalnych itd...:/
Lepiej poczekać do Nowego Roku - ostatnia Noworoczna Promocja naprawdę była dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtańsza wysyłka w "W" kosztuje 9.50 zł, niby do 7 dni, ale u mnie góra po trzech przesyłka jest.

Wracając do tematu.

Dodatek do FEAR. Mogę go kupić za 41.90 zł, przy cenie normalnej 49.90 zł. Czyli całe 8 zł taniej.
Jak bym nie liczył, nie wychodzi mi zniżka o 30%.
Chyba, że trzeba obrać jakiś specjalny system liczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zgadzam się z wszystkimi wypowiedziami. Ta promocja to kicha! Jest sporo gorsza od Totalnej Noworocznej (tamta była spoks) A najlepsze jest to, że SupCom przed promocją kosztował 55zł, a teraz 69zł <rotfl>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować