Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 - nowe informacje

217 postów w tym temacie

Nie mogę powiedzieć żebym tryskał optymizmem po przeczytaniu tych "rewelacji". Nie wiem czy zmiana systemu walki z turowego na rzeczywisty z aktywną pauzą to dobry pomysł. Ciekawe jak to bedzi eywglądać w praniu. Pozostaje poczekać na jakieś filmiki z gry prezentujace te możliwości. Ale to sobie jeszcze poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Fallouta powiem tak - DO BANI! Nie podoba mi sie TES: Morrowind ani TES: Oblivion wlasnie za mechanikę. Jakas pseudo-aktywna pauza? Walka w real-time? A idzcie z tym do lasu! Zawiodlem sie na calej linii... Nawet fabula jakas taka niefalloutowa. Nedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z walkami podzielonymi na tury?? co to za Fallout bez walk turowych??
Ważne jest również zachowanie klimatu oraz brak liniowości rozgrywki , dla mnie Fallout mógłby być dalej na silniku z pierwszej i drugiej części
Najistotniejsze jest czerpanie frajdy z rozgrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bethesda nie nadaje się do tworzenia klimatycznych gier. Takie "pustaki" jak Morrowind i Oblivion nie spełniają oczekiwań fanów cRPG. Fallout 3 będzie fajerwerkiem graficznym, a nie rpgiem z najwyższej półki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co teraz narzekacie... jest to nie uzasadnione z waszej strony (odpowiedzi). Przecież nawet nie pokazali game play-a a już narzekacie ehh... Jak obstawiam tak 50-na 50 ze będzie hit-em, graficznie (klimat) jest przyzwoity (choć to dopiero wstęp) a już mi się podoba. Jeśli skopsają grę... mówi się trudno. Mogła w ogóle nie powstawać(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bethesda zawsze bardzo dobrze przygotowuje swoje gry, ale jak dla mnie są zbyt sterylne i konsolowe. Brakuje im jakiejś magii, polotu. Ale zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować