Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 - nowe informacje

217 postów w tym temacie

Powiedz mi kiedy super mutant nie wygladal jak ork?Gralem z miesiac temu poraz ktorys w jedynke i nie widze roznicy.Wysysacie z dupy wady ktorych nie ma,to ze wam sie nie podoba czy czas rzeczywisty czy widok nie taki nie wplywa na ocene gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boshe mój ty widzisz a nie grzmisz... Fallout w 3D... To już jest profanacją legendy... a tutaj jeszcze na sielniku Obliviona... Ja po prostu nie wierzę... chyba trzeba nasmarowac kałasza i wyjąc karabinek snajperski z szafy, bo szykuje się zgwałcenie legendy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:07, Kalkulator12 napisał:

O Boshe mój ty widzisz a nie grzmisz... Fallout w 3D... To już jest profanacją legendy... a
tutaj jeszcze na sielniku Obliviona... Ja po prostu nie wierzę... chyba trzeba nasmarowac kałasza
i wyjąc karabinek snajperski z szafy, bo szykuje się zgwałcenie legendy...


Moim zdaniem śilnik obka jest jednym z najlepszym (havok czy coś) . A wyobrażacie sobie fallouta 3 w 2D wydanego w 2007-2008 roku ?? Ja nie za bardzo.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością włączyłem teasera i...jakoś mój entuzjazm opadł. Czemu? Niby wszystko na swoim miejscu, jest VaultBoy, jest chaos, zniszczenie i zaniedbanie, ten brud i zapomnienie, jest Power Armor...ale czegoś mi brakuje. Chyba ducha Fallouta, bo ta trójwymiarowa, superhiperwypaśna grafika wydaje mi się...bezduszna?
Wygląda na to że Fallout zginął razem z Van Burenem. To co będzie, to nakładka graficzna...
Słyszałem że tu będzie tryb fpp, walka częściowo turowa (lub wogóle wyłączyć i grać jak...w strzelanę...) a kompek ma się aż palić od wykorzystywania tych stworzonych przez Bethesdę dupereli itp. Aż chce się zakrzyknąć "zdrada, panowie, jesteśmy w d*pie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 21:32, Krzysiek deer napisał:

żal mi was ludzie oceniacie gre ze bezie syfiasta bo nie ma tur i rzutu izometrycznego.

dokładnie! zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:17, Adin92 napisał:

Moim zdaniem śilnik obka jest jednym z najlepszym (havok czy coś) . A wyobrażacie sobie fallouta
3 w 2D wydanego w 2007-2008 roku ?? Ja nie za bardzo.. ;/


A niech sobie będzie i super extra i ogólnie fajny ale czy uważasz że gracze którzy modlą się o nowego Fallouta od wielu lat, chcą zobaczyc profanacje legendy bądą zadowoleni? Brak tur, orki zamiast super-mutantów gra będąca pewnie modem obliviona... zaraz jeszcze zrobią zamiast Bractwa Stali jakiś sielankowy klub weterana... Aha BTW jestem jednym z tych którym silnik obliviona nie przypadł do gustu.

Poza tym mam bogatą wyobraźnie i uważam że przy odrobinie chęci można i w 2D osiągnąc świetne efekty graficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:22, Grz3chu napisał:

> żal mi was ludzie oceniacie gre ze bezie syfiasta bo nie ma tur i rzutu izometrycznego.
dokładnie! zgadzam się

hehehe fajne określenie znalazłem, na innym forum odnośnie ludzi takich jak WY. Takich, którzy nie chcą żadnych zmian w serii a jedynie 2D w podbitej rozdzielczości (LOL)...- dinozaury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2007 o 23:24, Kalkulator12 napisał:

A niech sobie będzie i super extra i ogólnie fajny ale czy uważasz że gracze którzy modlą się
o nowego Fallouta od wielu lat, chcą zobaczyc profanacje legendy bądą zadowoleni? Brak tur,
orki zamiast super-mutantów gra będąca pewnie modem obliviona... zaraz jeszcze zrobią zamiast
Bractwa Stali jakiś sielankowy klub weterana... Aha BTW jestem jednym z tych którym silnik
obliviona nie przypadł do gustu.

Poza tym mam bogatą wyobraźnie i uważam że przy odrobinie chęci można i w 2D osiągnąc świetne
efekty graficzne.


Wiesz ja bym się załamał gdyby powstawał na śilniku gothica 3 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego wy się czepiacie śilnika obliviona ? Moim zdaniem jest najbardziej nadający się do fallouta 3 ;D Wymieńcie chociaż jeden powód dlaczego chcecie by gra nie powstała na tym śilniku ? Ja nie widzę w nim wad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:26, Adin92 napisał:

Wiesz ja bym się załamał gdyby powstawał na śilniku gothica 3 :/


A ja wręcz przeciwnie :D (joke... chociaż może nie :P)

a tak na serio
Fallout nie jest Falloutem bez tur, rzutu izomerycznego, klimatu i systemu S.P.E.C.I.A.L ale tego raczej nie wywalą bo to by było całkowite zniszczenie tego co bylo najpiekniejsze w starych częściach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:30, Kalkulator12 napisał:

> Wiesz ja bym się załamał gdyby powstawał na śilniku gothica 3 :/

A ja wręcz przeciwnie :D (joke... chociaż może nie :P)

a tak na serio
Fallout nie jest Falloutem bez tur, rzutu izomerycznego, klimatu i systemu S.P.E.C.I.A.L ale
tego raczej nie wywalą bo to by było całkowite zniszczenie tego co bylo najpiekniejsze w starych
częściach


heh...coś podobnego jest gdy jakiś zespół muzyczny zmnienia swój styl ;/ np.linkin park ale czy na gorsze ? raczej nie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten caly VATS to jakas abominacja, potwor, hybryda, ktora nigdy nie powinna powtstac.

AP zostaly znizone do many, ktora pozwala wykonywac mierzone (czyli silniejsze) strzaly, nawet sie same regeneruja! I nie trzeba ich uzywac! Pewnie mozna przejsc cala gre wylacznie w fpp walac headshoty, a naiwna bethesda myslala, ze starzy fani Fallouta, ktorzy chca turowy system walki nabiora sie na takie cos

Ten mutant ze skrina? Bardziej przypomina orka niz mutanta

Nie wspominajac juz o tym, po jaka cholere mam wychodzic za moim starszym ze schronu- po water chip i GECK lazlem bo od tego zalezalo przezycie mojej wioski, ale moj stary mnie w ogole nie obchodzi...

I co ciekawe- gre zaczyna sie w wieku 19 lat
Nie mniej, nie wiecej
Ot pojecie bethesdy o wolnosci tworzenia bohatera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe...widły i pochodnie...dobre...ciekawe co to to z tego wyniknie...
jestem otwarty na nowe pomysły, aczkolwiek mam nadzieję że nie przesadzą ze zmianami w systemie rozgrywki...jest on pewnym symbolem gry, tak jak i świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ładnie, ale jak z tego Bethesda wybrnie to zobaczymy. Póki co na razie to tylko zarys... ciekaw jestem jak to będzie wyglądać po ukończeniu. W sumie każda gra ma być idealna w założeniach twórców- dlatego też podniecanie się czy inne reakcje na temat tychże informacji nie powinny mieć miejsca gdyż nie koniecznie muszą być pewne i prawdziwe, zaś gram.pl chcę nam chyba narobić smaku. Napis: UWAGA NA SPOILER jest tego przykładem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a jak ostatnio pisalem ze w F3 nie bedzie tur to psy na mnie wieszano :-) Ale wierzyc w tryb turowy oraz rzut izometryczny w F3 (gdyby to swoja droga bylo w tej serii najwazniejsze) mogl chyba tylko ktos, ktos uwierzyl Kaczorkowi ze wybudujemy 3 miliony mieszkan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na prawdę nie rozumie dzisiejszego społeczeństwa. Jak coś zmieniają, żeby było na czasie, to niedobrze, jak nic nie zmieniają, to gra denna i prehistoryczna. Spójrzcie np na takie gry jak Resident Evil 4, gra całkowicie zmieniona w porównaniu do poprzedniczek, a grywalność ma ogromną. Ja proszę tylko o jedno, poczekajcie z osądem aż pojawi się jakieś demo, lub chociaż filmik z gameplay''u, bo to co większość osób robi jest po prostu nie fair w stosunku do twórców, którzy z resztą też są graczami i też mają sentyment do Fallout''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyki głównego bohatera mają być przedstawione w formie typowego falloutowego systemu S.P.E.C.I.A.L. (siła, percepcja, wytrzymałość itd.). Dowolne trzy spośród czternastu cech będzie można rozwijać nieco szybciej, niż pozostałe. Egzystencja poza Kryptą 101 ma być właściwie walką o przetrwanie. Nie obejdzie się bez wody (nierzadko radioaktywnej i tym samym koniecznej do neutralizowania medykamentami), pożywienia oraz rzecz jasna broni (np. rozmaite narzędzia do atakowania na dystans, piła spalinowa, a nawet młot). Używać jej będziemy w ramach systemu walki o nazwie V.A.T.S. (Vault-Tec Assisted Targeting System), umożliwiającego w oparciu o punkty akcji m.in. zatrzymanie upływu czasu i namierzanie konkretnych części ciała przeciwnika. Eksplorując wirtualny świat poruszać się mamy po obszarze nieznacznie mniejszym od tego, który widzieliśmy w Oblivionie. Będzie to rejon niegdysiejszej stolicy Stanów Zjednoczonych, więc spodziewajmy się jej charakterystycznych ruin (chociażby pozostałości Mauzoleum Jeffersona).

Fallout 3 zakwalifikuje sie pewnikiem do kategorii wiekowej 18+, gdyż brutalność ma być silnie wyeksponowana


Co do orka - słyszał ktoś takie pojęcie jak concept art?
Ba, wiecie że ta gra nawet nie jest w fazie Alfa?
Albo to że design postaci w Van Burenie czyli ''pełnoprawnym F3'' wogóle nie przypominał tych z F1 i F2?I nikt wtedy nie płakał.
Albo to że w Bethesdzie jest parenaście osób które zrobiły F1/F2?
I że F3 to nie remake F1/2?

Może zamiast pieprzenia głupot o stracie klimatu, bla bla, poczekacie na jakieś konkretniejsze informacje i grywalną, stabilną wersję?

A sorry, zapomniałem że teraz się wywyższa każdego starocia,a jak ktoś chce zrobić kontynuacje idąc z duchem czasu to jest fe i be i profanacja, jeszcze we wczesnej fazie rozwoju.

Jakby miał to być remake to pewnikiem robił by go blizzard bo jedyne co on potrafi zrobic to wziąść sprawdzone pomysły z innych gier, nie ryzykując dodaniem niczego nowego.

Ps. ciekawe ile osób wieszało by psy na Bethesdzie jakby zrobili F3 na starym silniku z F1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:33, Adin92 napisał:

heh...coś podobnego jest gdy jakiś zespół muzyczny zmnienia swój styl ;/ np.linkin park ale
czy na gorsze ? raczej nie ;D



Ale my nie mówimy o zespole tylko o grze która zostałą uznana za najlepszą gre w swoim gatunku między innymi za rozwiązania które czyniły z niej to czym zachwyca do dzisiaj. Nie każdy oczekuje od Fallouta3 że będzie łatką do obliviona, i w którym będą orki... nieee prawdziwe orki były w dwóch pierwszych Gothickach nigdzie więcej :P
Niestety nic się nie wywalczy gdyż gra MUSI podobac się dzieciakom w wieku gimnazjalnym dla których jedynym wyznacznikiem jest grafika (jeśli kogoś uraziłem to sory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy maja chyba problem z czytaniem:
1. System SPECIAL zostaje.
2. Walka bedzie w turach, tylko inaczej rozgrywanych (cos jak F:T).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować