Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 - nowe informacje

217 postów w tym temacie

Fallouta nie lubiłem, za min. turową walkę. Tutaj z niej zrezygnowano, i...Uważam, że to głupi pomysł. Fallout to seria kultowa, i nie dla wszystkich. Moim zdaniem, jeśli udostępni się ją jak największej liczbie ludzi, idąc w grafikę itd. Legenda serii zostanie zachwiana... Nawet ktoś taki jak ja wie, że miała ona świetny klimat, a jak ktoś słusznie powiedział robią z niej kolejnego TES: Pustak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A system VATS nie był przypadkiem wykorzystany w Fallout Tactics ?

Mam nadzieje ,że efekt końcowy gry będzie zadowalający bo na razie chce mi się płakać jak pomyślę o krzyżówce Fallouta z tak straszną grą jaką jest morrowind ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie do końca tak wyobrażam sobie nowego Fallouta, ale się okaże czy to co robi Bethesda jest dobre dopiero po premierze. Jedno jest pewne, oni zawsze zaangazują jakiegos klasowego aktora jak właśnie Neeson czy Sean Bean w Obilvionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję ,że Bethesda się przejedzie na tym pseudo-Falloucie i raczej nie zaskarbi sobie sympatii wszystkich tych , którzy kochali poprzednie części Fallouta.Może to i ładnie wszystko będzie wyglądało ale to już nie będzie to.A jak jeszcze schrzanią fabułę i stworzą banalną postapokaliptyczną historyjkę bez wielu wątków co było zaletą poprzednich części to będzie to gwóźdź do trumny F3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buuu znowu cos w stylu Kotora a ja myslałem ze to bedzie fajny fps/rpg :( to ja już wole stary system turowy z widokiem izometrycznym ale najlpeiej by było jakby to był fps zrealizowanie tak jak np. stalker albo Gta SA tylko ze klimatach falloutowych i bez tak dużej rzeźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadano kupę i ten wywiad to potwierdził. Swój super system walki niech Lamethesda sobie w dupe wsadzi.

Jak fan F1 i F2 nie bede grał w gówno o nazwie: Future Scrolls I : Fallout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje, ze autor posta niezbyt dobrze widzi nowego Fallouta ;) Chyba rzeczywiscie trzeba bedzie uzboic sie w jakies widly, noze itd. bo dla mnie gra nie zapowida sie dobrze...

Tzn jako klon Obliviona moze byc, ale jesli ma to byc fallout to... dziekuje i postoje... Lepiej zagram w poprzednie czesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 16:48, Łukasz 666 napisał:

Kurna i jeszcze postać można będzie rozwinąć tylko do 20lvl.Porażka.


Tym samym jakos na mysl przyszedl mi Diablo ;) I zastanawia mnie tylko jakby do tego calego przedsiewziecia podszedl Blizzard... Zapewne na gre czekalibysmy do ok 2010 roku ale gra bylaby dopracowana pod kazdym wzgledem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych, co sie podniecaja "screenem". To jest tylko ARTWORK! Rozumiecie co to znaczy? Usiadl sobie grafik, narysowal obrazek, potem ktos to zdigitalizowal i tyle... Ten "screen" ma sie tak do rzeczywistej gry jak obrazy Picassa do rzeczywistosci.

RIP Fallout...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... z tego co napisali to to bedzie porazka na calej lini... jakis idiotyczny system walki... Eh... nie moze byc normalnie turowka z widokiem izometrycznym? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 16:58, Kris_bla napisał:

Eh... z tego co napisali to to bedzie porazka na calej lini... jakis idiotyczny system walki...
Eh... nie moze byc normalnie turowka z widokiem izometrycznym? ;-(

Nie może, to firma na B, której nazwy nie wymówię, gdyż się brzydzę, to banda leniwych idiotów, którzy potrafią tylko nakładać nowe tekstury na swój super śmieszny silnik. Zrobienie turówki to za dużo dla tych cieci.

Jezusicku jak mnie wkurzyli.

Do tego mam pytanie: Co na screenach robi ORK???

Bo jeżeli to jesty Super Mutant, to ja nie mam więcej pytań.

Pocieszający jest tylko jeden fakt. B poniesie sromotną porażkę i będę się nią delektował. Im więcej narobią sobie wstydu i obciachu, tym większy będzie mój uśmiech.
Polecam zagraniczne fora na temat F3 -- ludzie już po nich jadą. Ciekawe dlaczego najczęściej używane stwierdzenie to "WTF? Crap!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować