Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top10 gier MMO

175 postów w tym temacie

Co to za ranking??? Właśnie założyłem konto w RuneScape, ta grafika jest przepiękna:D Alle prawie nic nie widać bo wszystko to jeden wielki kwadrat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczy się tutaj tylko i wyłącznie liczba aktywnych kont, a nie recenzje w prasie, czy wasze własne opinie...Dociera to do was, czy może jeszcze raz ktoś powinien powtórzyć ? Nigdzie nie piszę "lista najlepszych" (kwestia gustu i dyskusje tutaj to głupota) tylko "lista najpopularniejszych", czyli liczy się liczba grających. End of story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za strona? Głupszego zestawienia w życiu nie widziałem. Z tego wszystkiego znam tylko 4 gry i na pewno GW ma więcej niż 3 mln użytkowników. Jedyne z czym mogę się zgodzić to to, że WoW ma pierwsze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe.
Rozbrajająca jest tylko druga pozycja (Habbo Hotel ) co to ma być w ogóle <hahaha>
Szkoda tylko że Guild Wars jest tak nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh. Tu chodzi o to ilu graczy gra w grę. A że te na wysokich miejscach bo darmowe, tu nie liczyli jakość, grafiki etc. Tylko ilu graczy gra :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam połowy z tych gier Oo Znam miejsce 1,7,9 i 10. Osobiście gram tylko w GW bo na gry z abonamentem mnie nie stać najzwyczajniej ;( Z darmowych ciągnie mnie tylko do GW. Widzę że za nie wszystkie są płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie dziwi,
WoW na pierwszym miejscu i tak ma być
nie rozumiem marudzących że "GW tak daleko" skoro to nawet nei jest MMORPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że Entropia Universe (kiedyś Project Entropia) nie zaliczył się do pierwszej dziesiątki. Zresztą nie dziwie się skoro twórcy w ogóle nie dbają o dobro graczy tylko robią coraz to durniejsze updtaty, które graczą bardziej szkodzą. Dobra mniejsza z tym. Zaskoczony jestem, że moja ulubiona gierka Second Life znalzała się na dziesiątym miejscu :3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...wygląda na to, że Blizzard zasila zgraja geniuszy, co i rusz rewolucjonizujących branżę rpg''ów :D Wpierw Diablo, teraz WoW...oba to prekursorzy nowego spojrzenia na swoje gatunki, oba do dziś nie pobite jeśli o popularność idzie. Ba, sam dział obsługi klienta i system pomocy jakim szczyci się Blizzard do dziś kwalifikują się w czołówce tego typu usług okołogrowych!! No, Śnieżyco, gratuluję...:P

Swoją drogą- grałem w demko Loki. Gra wymiata, więc pozycja tak Diablo 3 jak i HG:London po raz pierwszy (serio mówię- bo takie rewelacje jak Titan Quest nigdy mnie nie brały,...) zdaje się być zagrożona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować