Zaloguj się, aby obserwować  
Bodzio-11

Nightwish

273 postów w tym temacie

Mam pytanie, mógłby ktos dać linka do jakiejś strony z nową piosenką nightwisha? Stare uważam (większość) za zdecydowanie najlepszy dark metal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 17:50, Gul4sH napisał:

Mam pytanie, mógłby ktos dać linka do jakiejś strony z nową piosenką nightwisha? Stare uważam
(większość) za zdecydowanie najlepszy dark metal :D


Nie ma czegoś takiego jak dark metal. Nightwish grał do tej pory gothic. Albo metal symfoniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 17:39, Maciex94 napisał:

Jakoś nie wydaje mi się, że przestała wkładać miłość do tej muzyki. Ale cóż... może to prawda.

Cóż... w liście otwartym można było przeczytać, że prawie się nie spotykali z Tarją i nie mogli nigdy z nią pogadać... Nie odbierała telefonów itd. Chciałbyś mieć w zespole kogoś, kogo prawie wcale nie widujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam płytę NIghtwisha "Highest hopes". Jest to płyta z największymi przebojami tego zespołu, coś w stylu the best of NIghtwish. Moimi ulubionymi piosenkami tej grupy są "Kinslayer", "Over the hills and far away" (obie są na tej płycie) i jeszcze słynny "Wishmaster".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:01, Sith66 napisał:

Nie ma czegoś takiego jak dark metal. Nightwish grał do tej pory gothic. Albo metal symfoniczny.

Wiedziałem, zę to ktoś podważy, ale... Powiem to co zawsze - to nie ja wymyśliłem (tj. nu-metal), ale nie tego post dotyczył. To ma ktoś jakiś namiar na coś nowego N? Jakieś intro czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 08:17, Gul4sH napisał:

Wiedziałem, zę to ktoś podważy, ale... Powiem to co zawsze - to nie ja wymyśliłem (tj. nu-metal),
ale nie tego post dotyczył. To ma ktoś jakiś namiar na coś nowego N? Jakieś intro czy coś?

Jest singiel "Eva"... można go kupić... ale ja posłuchałem sobie na YouTube... Ciekawe czy będzie teledysk, a jeśli będzie, to jaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 08:17, Gul4sH napisał:

> Nie ma czegoś takiego jak dark metal. Nightwish grał do tej pory gothic. Albo metal symfoniczny.

Wiedziałem, zę to ktoś podważy, ale... Powiem to co zawsze - to nie ja wymyśliłem (tj. nu-metal),
ale nie tego post dotyczył. To ma ktoś jakiś namiar na coś nowego N? Jakieś intro czy coś?

jeju bo to jest prwda a co ci chodzi z nu metalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 21:19, Bonzaii napisał:

Night wish schodzi na psy polecam angtorie jest o wiele lepsza


Czemu ?
Dotąd wszyskie płyty mi się podobały z "Once" na czele.
Okaże się po premierze nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy nawet najlepszy zespół przechodzi wewnętrzne rozpady, najważniejsze jest to, by taka sytuacja nie przeszkodziła grupie w powstawaniu nowych albumów. I myślę, że tak ma to miejsce w Nightwish. Zespół był, jest i będzie świetny. Oczywiście brakować będzie doskonałego głosu wokalistki, będącego swoistym znakiem rozpoznawczym grupy, ale trzeba dać szansę jej zastępczyni. Najnowszy kawałek Eva jest początkiem przełomowych (jeśli można to tak określić) zmian w Nigtwish... Czy wyjdą im one na dobre, czy zespół nadal tworzyć będzie tak wspaniałą muzykę - na część pytań odpowiedzią będzie kolejna płyta, na którą czekam z niecierpliwością :-)

A tak btw, taki zespół jak Nightwish nie może (według mnie) "zejść na psy"... Ich muzyka nie była jakimś tam przeciętniakiem jakich wiele - wyróżniała ją oryginalność i piękno brzmienia. Dlatego sądzę, że zmiana wokalistki nie przekreśli tak znakomitego zespołu. Trzymam kciuki za nową wokalistkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyłączyć do tego co powiedział Lilith. Jestem fanem Nightwisha, i wszystkich okołoNightwishowych kapel (Within Temptation, After Forever itp.) I choć głosu Tarji Turunen nie da się porównać z niczym innym ( to piękne operowe zabarwienie które powodowało że człowieka aż ciarki przechodziły). Nowa Wokalistka tego nie ma, jednakże po tym co przesłuchałem na YouTube to refren utworu Amaranth jest wprost genialny. Zresztą nowa wokalistka pozwoli zespołowi wepchnąć się na nowe tory.

Zauważyłem że wiele osób ktore tutaj coś pisały znają tylko utowry z "Once", IMO najgorszej (ale nie złej) płyty Nightwisha. Polecam utwory Wishmaster, She is my Sin, Fantasmic czy 4 utwory z serii Lappi które ukazały się na pierwszej płycie.
To tyle i pozdrawiam wszystkich fanów Nightwisha. Acha, jeszcze jedno. Dla wszystkich fanów Tarji polecam jej solową płytę - "Henkäys ikuisuudesta". Nie jest to Metal a Muzyka Klasyczna, ale widać że dopiero w tej tematyce naprawdę rozwinęła skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widze ze moje forum sie rozwija !!!!!!!!
To ja Bodzio-11 tylko zmienilem nick bo zapomnialem Hasła :/
Słucał ktoś płyty Highten Hopens Albo Bless the Hild ?
Fajne ;) Ja najbardziej lubie plyte Highten Hopens ;)
A tak swoja draga słucha tu jeszcze ktos Nightwisha Albo Lacuny Coil ?
Ja słucham obydwoch ;)
Najlepsza płyta Lacuny Coil ( moim zdaniem ) to : Karma Code ;)

20070828113250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 11:34, Bodzio11q napisał:

A tak swoja draga słucha tu jeszcze ktos Nightwisha Albo Lacuny Coil ?


Ja słucham Nightwish! Najlepsza płyta to oczywiście "Century Child", chociaż mój ulubiony kawałek to ''Over The Hills And Far Away"

BTW - Jednak uważam że od Nightwisha o wiele lepsze jest Within Temptation - vide mój gramsajt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 11:37, Naymar napisał:

> A tak swoja draga słucha tu jeszcze ktos Nightwisha Albo Lacuny Coil ?

Ja słucham Nightwish! Najlepsza płyta to oczywiście "Century Child", chociaż mój ulubiony kawałek
to ''Over The Hills And Far Away"

BTW - Jednak uważam że od Nightwisha o wiele lepsze jest Within Temptation - vide mój gramsajt

Century Child tez lubie i Within Temptation tez ;)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------
Zapraszam do mojego watku o Lacune Coil ;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27167&u=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA! nareszcie jest nowy teledysk Nightwisha!!! :D Jeżeli chcecie zobaczyć, to m. in. na moim gramsajcie.
A teraz trochę o piosence: Jest całkiem fajna, choć trudno mi się przyzwyczaić do tych min Anette... Wygląda to tak, jakby szpanowała że jest w Nightwish''u :P Tarja tak nie robiła :)
Jeśli chodzi o samą muzę, to jest bardzo dobrze, trzyma poziom.
Ale jeśli chodzi o wokal, to daleko mu do piękna głosu Tarji Turunen. Zresztą sami zobaczcie na moim GS''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:25, kanaka zabijaka napisał:

wszyscy mówią że trajan odeszła a ona nie odeszła tylko ją wywalili

Trajan - ROTFL buahahaha
Noi prawdą jest, ze odeszła. Ona zawsze uświadamiała fanów, że jak skończy studia to się pożegnają z Nightwishem w takiej formie jak była, bo ona zawsze na pierwszym miejscu stawiała operę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na onecie ze zespoł Nightwish wspomina Traje Thurner i chca sie z nia skontaktowac !1
Ale nie wiem czy to prawda
Onet taki dziwny jest tak jak i o2 i wp !
Najlepszy serwis to gram.pl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:25, kanaka zabijaka napisał:

wszyscy mówią że trajan odeszła a ona nie odeszła tylko ją wywalili



Czytałem na onecie ze zespoł Nightwish wspomina Traje Thurner i chca sie z nia skontaktowac !1
Ale nie wiem czy to prawda
Onet taki dziwny jest tak jak i o2 i wp !
Najlepszy serwis to gram.pl xD

Ale ja nie jestem do konca pewien...
Ona miała zajefajny głos !!
UWielbiałem jej Wokal !!
A teraz jest jakas inna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nikt tu, jak widzę, nie wspomniał o genialnej drugiej płycie, czyli "Oceanborn". Pozostałe też są świetne, ale tej chyba nigdy nie pobiją. "Devil And The Deep Dark Ocean", "Gethesmane", "Pharaoh Sails To Orion", wszystko tu wymiata po prostu :D A na nową płytę niecierpliwie czekam, ciekawe co z tego wyjdzie. Na razie mogę powiedzieć, że ma fajną okładkę :D

20070830150601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować