Zaloguj się, aby obserwować  
hanas

Kiedy premiera Duke Nukem Forever?

173 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2005 o 15:29, FlashMann napisał:

Kiedyś będzie ;) Jak Duke wykorzysta do końca hiper długi urlop :P


Raczej jak go ściągną z emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko mam wrażenie,że 3Drealms coś kombinuje - w końcu nie bez potrzeby kupiliby Unreal Engine 3.0, a DNF widnieje wśród oficjalnych gierek z niego korzystających (czyli z wykupioną licencją). Jakby mieli dla jaj kupić... raczej nie wyrzuciliby tych kilku milionów dolarów dla jaj :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 15:47, prabab napisał:

Mimo wszystko mam wrażenie,że 3Drealms coś kombinuje - w końcu nie bez potrzeby kupiliby Unreal
Engine 3.0, a DNF widnieje wśród oficjalnych gierek z niego korzystających (czyli z wykupioną
licencją). Jakby mieli dla jaj kupić... raczej nie wyrzuciliby tych kilku milionów dolarów
dla jaj :D.


Podobno engine był już zmieniany kilka razy :/ czyli wyrzucanie pieniędzy w błoto to chyba norma ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 15:52, iro1979 napisał:

> Mimo wszystko mam wrażenie,że 3Drealms coś kombinuje - w końcu nie bez potrzeby kupiliby
Unreal
> Engine 3.0, a DNF widnieje wśród oficjalnych gierek z niego korzystających (czyli z wykupioną

> licencją). Jakby mieli dla jaj kupić... raczej nie wyrzuciliby tych kilku milionów dolarów

> dla jaj :D.

Podobno engine był już zmieniany kilka razy :/ czyli wyrzucanie pieniędzy w błoto to chyba
norma ;P

Z tym, że przedtem korzystali ze sprawdzonych, a więc równocześnie dużo tańszych enginów ;). Na zakup Unreal Technology 3.0 ledwo się microsoft zdecydował - więc zobacz jakie to drogie musi być ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 15:29, FlashMann napisał:

Kiedyś będzie ;) Jak Duke wykorzysta do końca hiper długi urlop :P

Duke Nukem Forever=Duke Nukem Never

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nigdy nie powstanie,durnie nic nie robią tylko ciągle poprawiaja silnik,bo wyszła jakaś gra ktora ma lepszą grafikę.I tak w kołko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno był przeprowadzany wywiad z jakimś gościem z 3DR i coś tam niby mówił, że ma wyjśc pod koniec roku (tego :P ). Ale prawde mówiąc takich "pod koniec roku" to jest co rok :) A engine gry to już inna bajka: q1, q2, q3, unreal, unreal 3... Jak dbrze pójdzie i nikt nie wymyśli nic lepszego od engine'' u U3 to może faktycznie za jakiś rok wyjść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby Micro$oftowi dać tyle czasu, ile 3DR pracuje nad DNF, na zrobienie systemu to byłby to system IDEALNY. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 12:49, VaRIaT napisał:

Jakby Micro$oftowi dać tyle czasu, ile 3DR pracuje nad DNF, na zrobienie systemu to byłby to
system IDEALNY. :]

Jestem innego zdania. Byłoby więcej dziur niż jest teraz, a system idealny już powstał i zwie się linux :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 12:54, plobek napisał:

Jestem innego zdania. Byłoby więcej dziur niż jest teraz, a system idealny już powstał i zwie
się linux :)


najwyrazniej ktos powinien cie troche naprostowac - nie ma systemu idealnego. zawsze jest cos co mozna poprawic albo zrobic lepiej. linux jest wprawdzie niezlym systemem, ale do konkretnych zadan. no i duzo tez zalezy od jego dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 12:04, VuLgAtUs napisał:

Trochę kurzu zdmuchnę z tego tematu ale ot, co przeczytałem właśnie

http://www.joystiq.com/2006/02/01/duke-nukem-forever-in-full-production/

Hahaha. Dobre. "All the guns are finished. Most of the creatures are finished..." Ile to jóż robią? ...''96 zapowiedzi... 10 lat? LOL IdSoftware wydało Q2 (+ chyba 2 mission packi), Q3 (+ Team Arena), Doom3, (+ dodatek), Quake 4. A oni JÓŻ skończyli modele broni i potworów. Mają tempo chłopaki. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 12:59, penny napisał:

> Jestem innego zdania. Byłoby więcej dziur niż jest teraz, a system idealny już powstał
i zwie
> się linux :)

najwyrazniej ktos powinien cie troche naprostowac - nie ma systemu idealnego. zawsze jest cos
co mozna poprawic albo zrobic lepiej. linux jest wprawdzie niezlym systemem, ale do konkretnych
zadan. no i duzo tez zalezy od jego dystrybucji.

Nic nie jest idealne :) , ale akurat linux jest systemem lepiej zrobionym niż win. Jakby nowi użytkownicy kompów zaczynali od lina odrazu, to woleliby napewno zostać na nim niż przesiadać się na linuksa. A co do konkretnych zadań to też świetnie nadaję się na desktop''a. Sam wiem, bo z nim "walczę" ale nawyki M$''owe nie chcą odejść :P

A co do DNF to pamiętam jak zmienili engine na q2 i gdzieś na necie screeny widziałem. Fajnie to wyglądało, ale ileż można czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Never, bo przekładają cały czas date premiery. Producenci DNF powinni się spotać z tymi robiącymi Stalkera i razem cos zrobić, pewnie były to hit, jeżeli by wogule wyszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 13:05, plobek napisał:

> zadan. no i duzo tez zalezy od jego dystrybucji.
Nic nie jest idealne :) , ale akurat linux jest systemem lepiej zrobionym niż win. Jakby nowi
użytkownicy kompów zaczynali od lina odrazu, to woleliby napewno zostać na nim niż przesiadać
się na linuksa.

jak juz pisalem - zalezy od zastosowania (pamietaj ze komputery maja wiecej zastosowan niz przyslowiowy serwer idesktop. bardzo czesto sa to narzedzia pracy, ktore z pisaniem dokumentow w wordzie nie maja nic wspolnego). niestety mimo wszystko linux jest zdecydowanie mniej user frendly. jak juz koniecznie "nie winda" to lepiej dla wiekszosci ludzi nadawalby sie mac os, ale to wymaga niestety maca i rozwiazuje tylko czesc problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować