Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

to koniecznie wrzuc troche screenow i pochwal sie jak herosi 5 wygladaja na takiej karcie graficznej - bo zapewne beda wygladac pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej na kogos z cdp by tutaj wpadl i sie podzielil z nami informacjami to nie licze... no coz...

pozostaje nam tylko (a przynajmniej mi) patrzyc z tesknota na wschodnie wydania niektorych gier i liczyc ze kiedys i u nas beda one po takich cenach (ale zanim wyladuja w extra klacyse czy cos takiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega też ma taką politykę Cenową że Żal np. GTA San Andreas PL w "Rewelacyjnie" "niskiej" cenie 89.90zł heh Niska Cena raczej wysoka jak dla mnie, a same GTA SA już wyszło w 2005 roku jak pamiętam, i pewnie dali taką cenę dlatego że Spolszczyli grę, którą już kilka osób dużo wcześniej sami spolszczyli około 75 % jak pamiętam ale jest heh. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisałem juz o tym w innym temacie, za zostałem przekierowany tutaj, wiec piszę tutaj ;) W wyszukiwarce n.t mojego problemu nic nie znalazło, a przeczytac cały ten ten tema poprostu nie jestem w stanie :D no wiec :

Mam problem z patchem 1.4 . Ściagnałem ostatnio patcha 1.5, ażeby zainstalowac go trzeba miec grę zaktualizowaną do wersji 1.4. Musiałem zrobic reinstala gierk.bo cos mi nie chodziło, ale to jest mało ważne. Instaluje kolejne patche jak zawsze. Pora na patch 1.4 ładuje sie instalator i wyskakuje mi ostrzeżenie : " Brak zainstalowanej gry Heroes of might and magic V. Nie mozna dokonac aktualizacji. " Przypominam, że gra była świeżo zainstalowana, więc cos tu nie gra :( Prubowałem juz różnych sposobów : począwszy od przeinstalowania gry na wszelkie sposoby, skończywszy na usuwaniu wszystkich wpisów w rejestrze związanych z grą HommV. Mój brat też tak miał, ale usunięcie wpisów z rejestru pomogło. Chciał bym bardzo zainstalowac tego patcha 1.4 i 1.5, ale nie moge :( Nie moge się cieszyc lepszą grą , tak jak inni :( Dlatego bardzo proszę o pomoc .

Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 14:38, DArkon1990 napisał:

Strona www.Elrath.com z Dużą ilością Modów do Heroes 5 + KUźnia Przestała istnieć


Skonzcyła się im domena, aby, znów istnieć pod tą nazwą muszą kupić ponownie tą domene;]

@Morthi a u nas Kuźnia jest tansza niż w czechach i słowacji, cena polska wynosi bez zniżek 59 PLN zaś za południową granicą odpowiednio 599czk/799skk (~80 Pln Czechy, ~89 Pln Słowacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki:) narazie brak kasy,ale jak tylko bedzie jakis naplyw to chybadoinwestuje w ram(obecnie 756)i dokupie jescze z 512!!no i w H5wraz z dodatkiem,bo narazie pozyczylem tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 15:58, Shadow SSJ Warrior napisał:

> Strona www.Elrath.com z Dużą ilością Modów do Heroes 5 + KUźnia Przestała istnieć

Skonzcyła się im domena, aby, znów istnieć pod tą nazwą muszą kupić ponownie tą domene;]



heh. A ja z tamtąd wczoraj popołudniu sciagałem mody... Dobrze, zę zdązyłem ściągną ten najfajniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 15:58, Shadow SSJ Warrior napisał:

> Strona www.Elrath.com z Dużą ilością Modów do Heroes 5 + KUźnia Przestała istnieć

Skonzcyła się im domena, aby, znów istnieć pod tą nazwą muszą kupić ponownie tą domene;]

@Morthi a u nas Kuźnia jest tansza niż w czechach i słowacji, cena polska wynosi bez
zniżek 59 PLN zaś za południową granicą odpowiednio 599czk/799skk (~80 Pln Czechy, ~89 Pln
Słowacja)


ale gra + dodatek kosztuje 130zł wiec w sumie nie tak duzo...ale jak wyjdzie kolejny doatek to bedzie to juz kosztowac pewnie ze 180...bo raczej watpie aby cena spadla...przykladowo Scarface czy FM07 trzymaja sie w cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście rozbierzność w Kuźni preznaczenia pomiędzy głosami aktorów a napisami? Czasami rozbieżność jest tak duża, że zmienia sens zdania... Osobiście wydaje mi się, że to jest tak, że osobno pracowała ekipa spolszczająca napisy i osobno podkładająca głosy i stąd ta rozbiezność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:27, tomoliop napisał:

Zauważyliście rozbierzność w Kuźni preznaczenia pomiędzy głosami aktorów a napisami? Czasami
rozbieżność jest tak duża, że zmienia sens zdania... Osobiście wydaje mi się, że to jest tak,
że osobno pracowała ekipa spolszczająca napisy i osobno podkładająca głosy i stąd ta rozbiezność:)


ale tak jest caly czas? ja jak gralem w H5 tez tak czasami mialem...ale jak uruchomilem ponownie kompa to bylo juz dobrze...czasem po prostu mi zwalnialo i dlatego mialem rozbierznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 15:57, Dalamarus napisał:

Witam. Pisałem juz o tym w innym temacie, za zostałem przekierowany tutaj, wiec piszę tutaj
;) W wyszukiwarce n.t mojego problemu nic nie znalazło, a przeczytac cały ten ten tema poprostu
nie jestem w stanie :D no wiec :

Mam problem z patchem 1.4 . Ściagnałem ostatnio patcha 1.5, ażeby zainstalowac go trzeba miec
grę zaktualizowaną do wersji 1.4. Musiałem zrobic reinstala gierk.bo cos mi nie chodziło, ale
to jest mało ważne. Instaluje kolejne patche jak zawsze. Pora na patch 1.4 ładuje sie instalator
i wyskakuje mi ostrzeżenie : " Brak zainstalowanej gry Heroes of might and magic V. Nie mozna
dokonac aktualizacji. " Przypominam, że gra była świeżo zainstalowana, więc cos tu nie gra
:( Prubowałem juz różnych sposobów : począwszy od przeinstalowania gry na wszelkie sposoby,
skończywszy na usuwaniu wszystkich wpisów w rejestrze związanych z grą HommV. Mój brat też
tak miał, ale usunięcie wpisów z rejestru pomogło. Chciał bym bardzo zainstalowac tego patcha
1.4 i 1.5, ale nie moge :( Nie moge się cieszyc lepszą grą , tak jak inni :( Dlatego bardzo
proszę o pomoc .

Z góry dziękuję ;)


A jaką masz wersję Gry CD, DVD czy Kolekcjonerska ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:40, DArkon1990 napisał:

Albo masz Magiczną Wersję Empikową heh


a czym sie rozni wersja empikowa od standardowej albo od kolekcjonerskiej? i jescze jedno pytanie:) jak zainstaluje dodatek to moge grac kampanie czy musze miec skonczone kampanie z podstawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:41, Czarus86 napisał:

> Albo masz Magiczną Wersję Empikową heh

a czym sie rozni wersja empikowa od standardowej albo od kolekcjonerskiej? i jescze jedno pytanie:)
jak zainstaluje dodatek to moge grac kampanie czy musze miec skonczone kampanie z podstawy?


Empikowa rózni się od pozostałych tym że Pozainstalowaniu gry masz wersję 1.2 odrazu, jeśli chcesz grać w Kampanie z Podstawki to musisz uruchamiać Podstawkę jak chcesz grać w Kampanie z dodatku to dodatek, a kampanie z podstawki możesz kontynuować w każdym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:41, Czarus86 napisał:

a czym sie rozni wersja empikowa od standardowej albo od kolekcjonerskiej? i jescze jedno pytanie:)
jak zainstaluje dodatek to moge grac kampanie czy musze miec skonczone kampanie z podstawy?


Patche niech wyjaśni Ci ktoś inny - nie gustuję w tym. Odpowiem jedynie na pytanie o kampanię. Oczywiście grać możesz, ale nie znając fabuły podstawki, możesz pogubić się w opowiadanej historii. Na http://homm5.gram.pl znajdziesz całą fabułę kampanii, ale zepsujesz sobie tym radość grania. Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:52, Lfdracon napisał:

> a czym sie rozni wersja empikowa od standardowej albo od kolekcjonerskiej? i jescze jedno
pytanie:)
> jak zainstaluje dodatek to moge grac kampanie czy musze miec skonczone kampanie z podstawy?


Patche niech wyjaśni Ci ktoś inny - nie gustuję w tym. Odpowiem jedynie na pytanie o kampanię.
Oczywiście grać możesz, ale nie znając fabuły podstawki, możesz pogubić się w opowiadanej historii.
Na http://homm5.gram.pl znajdziesz całą fabułę kampanii, ale zepsujesz sobie tym radość grania.
Wybór należy do Ciebie.


ja juz przeszedlem podstawke, tylko ze nie wlasna a pozyczona:) wlasnej jescze nie posiadam...ale to juz kwestia czasu...i poki co odinstalowalem H5 i stad wynikalo moje pytanie o kampanie,bo jednak troche sie schodzi zeby przejsc kampanie podstawki:)ale dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:19, Czarus86 napisał:

ale gra + dodatek kosztuje 130zł wiec w sumie nie tak duzo...ale jak wyjdzie kolejny doatek
to bedzie to juz kosztowac pewnie ze 180...bo raczej watpie aby cena spadla...


Zależy, jeśli dodatek ma być stand-alone to cena może skoczyć w góre. Ciekawe czy wyjdzie złota edycja, raczej tak, jeśli mamy już srebrną.

Co do tej zapowiedzi na Onecie, to dali jak zwykle załamującą sondę, ale jeszcze gorsze są jej wyniki, co z tego, że Ubi oficjalnie napisał, że ToE będzie ostatni, ale co tam. Większość ludzi liczy na trzeci dodatek, ale o czym, jak już wojny mają się zakończyć? Zastanawiające jest skąd oni zdobyli informację na temat fabuły i czy można w to wierzyć? Z tego co wyczytałem piszący nie zna się na tym co pisze, bo inaczej nie napisałby "demon Soregin", tylko władca demonów-Kha-Bereth, albo "pao kais". Oczywiście o alternatywach, nowych czarach, artefaktach łączonych to nie wpomnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś lubię wszystkie miasta prócz nekropolii. Najlepiej mi się gra Zamkiem choć w pojedynkach 3x3 w których rozwalam brata używam zawsze bohatera Nekropolii ze względu na skowyt banshee czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 11:14, Czarus86 napisał:

moze i wyjdzie,ale na pewno troche wody w rzece uplynie...mam pytanie: czy Kuznia jest kontynuacja
1szej czesci?czy zupelnie inna kampania nie nawiazujaca ? no i czy ten drugi dodatek wogole
zamierza wyjsc czy nie?dzieki wielkie!!dodam tylko ze jak mialem 256 ramu i gralem w H% to
tez H3 bardziej mi sie podobly:)ale juz przeszedlem H5 i jakos dziwnie sie przestawic na H3
bo w H5 malo jest misji...

Cała seria(czyli podstawka pierwszy dodatek KP i drugi dodatek TE) są ściśle powiązane fabularnie, nawet Dark Messiah jest bardzo powiazany z tą grą. Do tego kazdy dodatek daje tylke usprawnień i nowosci, że po ostatnim dodatku H5 bedzie obszerniejsze od H2 i H3 razem wziętych(łącznie z dodatkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować