Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

czy ma ktos jakiś mapy do heroes5 bo te 2 na hot-seat juz nam z kumplami sie znudziły
jak ktos coś wie niech pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2006 o 00:12, Marrbacca napisał:

Ale jak grasz w Hot-seat to też czekasz aż drugi gracz zrobi ruch... No chyba, że sam ze sobą,
ale takie coś to bzdura. Po drugie, jeszcze ani razu gra mi się nie wywaliła, a naprawdę długo
pogrywałem w Traina. Po trzecie są duele i bez nich ta beta nie byłaby taka fajna jak jest.
Po czwarte i ostatnie, jak Ci się beta nie podoba to po prostu nie graj i czekaj do premiery

NO i tak robie czekam do premiery no niektórych może i niewywala ale jest cała masa osób których wywala przeceiż napisałem że duele są wporządku no tak czeasz jak druga osoba zrobi ruch ale przelicz to na ładowanie generowanie a nawet jak masz siły czekać to nigdy nie masz pewności że nie wywali cię po najbliższej kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 00:12, Marrbacca napisał:

Ale jak grasz w Hot-seat to też czekasz aż drugi gracz zrobi ruch... No chyba, że sam ze sobą,
ale takie coś to bzdura. Po drugie, jeszcze ani razu gra mi się nie wywaliła, a naprawdę długo
pogrywałem w Traina. Po trzecie są duele i bez nich ta beta nie byłaby taka fajna jak jest.
Po czwarte i ostatnie, jak Ci się beta nie podoba to po prostu nie graj i czekaj do premiery

Nie ma jednak problemów z łączem... gra się przy jednym kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gra z was ktoś w single player ?? Ja wszędzie szukałem na necie coś o tym i nic nie znalazłem :( a ponoc można tak grac... Pomoże mi ktoś z tym single player??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę zaprzestać umieszania w każdym poście nie mających żadnego związku z dyskusją obrazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 12:25, Wlochu napisał:

Dlaczego ta gra sie ciągle wywala do ch*!??!!

nie przeklinaj bo ktos ci da degrada albo bana !!! Mozna zachowac troche kultury i napisca "czemu sie ciagle wywala, czy ktos moze mi pomoc":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 12:30, Tarno napisał:

"czemu sie ciagle wywala, czy ktos moze mi pomoc":D

Tyle, że nikt nie pomoże. Jak chce się grać w bete to trzeba przygryźć język i tyle. Albo obejrzeć, poczekać aż ze dwa razy się wywali odinstalować i poczekać na pełną wersję bez błędów. Szkoda tylko, że jeszcze tyle czekania jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przegladam watki posiwecone Heroes V na forum i juz trudno mi wylowic z nich cos ciekwego.. Wszystcy balgaja o klucze!! Czy bylo takim wielkim problemem zarejestrowac sie na fileplanet czy gamespy zeby dostac wlasny?? Bylo na to sporo czasu. Moze zalozycie osobny watek "kupie/sprzedam klucz do bety HoMM V"... Litosci z tym prosze, blagam..

Czy juz jest znany nowy termin wydania?? Pewnie gdzies przeoczylem wsrod tych numerow GG i emaili... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 13:11, SpideR napisał:

Czy juz jest znany nowy termin wydania?? Pewnie gdzies przeoczylem wsrod tych numerow GG i
emaili... ;)


II kwartał tego roku... dokładniej chyba nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie moze racja, za wszyscy(ja tez mecza o te klucze), ale naprawde jest ich malo :(. I to nie wina graczy, a ze najlepiej napisac o tym na forum o HoMM''ie no to chyba logika ;]. P.S. Kazdy klucz mozna przeciez wykorzystac 3 razy. People helps people :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starforce niestety już sprawia problemy. Wyobraźcie sobie, jaka by byla apokalipsa, gdyby nie starczyło kluczy do wszystkich kopii gry w momencie premiery :o xD

Na szczęście do takiego cyrku nikt nie dopuści... chyba że ktoś wpadnie na genialny pomysł zrobienia mniejszej ilości kluczy niż kopii gry.

Nie wspominam tu już o rzekomych problemach z napędem CD. Nie podobają mi się te całe zabezpieczenia. Jak na coś co ma powstrzymywać piratów, sprawiają zbyt wiele problemów normalnym użytkownikom :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 12:25, Wlochu napisał:

Dlaczego ta gra sie ciągle wywala??!!


bo to jest beta, wersja beta jakiejkolwiek gry ma wszelkie prawa do wywalania się i tym podobnych rzeczy, gdyż gra taka nie jest dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować