Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

gen.Italia farciazu hehehe ja sie nie zalapalem, ale juz wersje premierowa zakupilem...:P doczekac sie na to cacko nie moge...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 10:56, gen. Italia napisał:

Ururam, ty nie jesteś czasem tym gościem, co robi takie zajebiste mapki od Heroesów?

Tak to ten. Zasłużył na bycie betatesterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 17:17, rafalluc napisał:

Nie wiem jakie wy macie doswiadczenie z Nekropolis,ja nie grałem zbyt długo ale zauważyłem
że jakieś słabe jest.Zombiaki : słaby atak i wolne,wampiry(i to jest najgorsze)-dużo słabsze
niż w 3,kościane smoki to samo,podobno ulepszone mają jakiegoś buga ze im nie działa ich niematerialność.Duchy
są o tyle dobre że ciężko w nie trafić,szkielety-łucznicy mnożą sie bardzo szybko ,ale to też
bug i zostanie usuniety.Najlepsze są licze,które niestety mają słabe czary i jednostki 6 poziomu
-wraths,chociaż i u nich ta niematerialność żadko kiedy zadziała


Zombiaki są jakie są - one zawsze byly takie sobie. Ich jedyną zaletą była wytrzymałość (w trójce jeszcze mogły zarazić). Wampiry nie są słabsze - wysysają życie, teleportują się, nie mozna ich kontratakować. Dobrze użyte będą nieśmiertelne. Smoki Nekropolii zawsze były słabe, a tutaj im faktycznie niematerialność nie działa (jak zacznie działać to powinny być nieco lepsze). Duchy rządzą, zwłaszcza żę mogą się w pewnym stopniu wskrzeszać (tyle że muszą atakować kogoś, kto ma manę). Wraithy też świetne - co prawda jeszcze nei widzialem w akcji ich "Take life", ale to głównie dlatego, ze zwykle jeden atak kosił cały oddział. A Liche i Demiliche są ok - ja ich używam jak w HoMM III - jako dodatowej jednostki strzelajacej. Tyle ze lepiej radzą sobie w zwarciu. Szkielety zawsze mnożyły sie bardzo szybko, jedyny bug to fakt, że mnożą sie szybko już przy niskiej nekromancji. (przy advance zdarzało się wskrzeszać 100% padniętych wrogów). W pelnej będą siemnożyć tak samo szybko, najwyżej trzeba będzie mieć mistrza nekromancji. Ja ukończylem Nekropolią całamapkę i ten zamek jest silny, a jak bohaterem jest Soul Hunter to jest jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 11:54, klucznik18 napisał:

A walić te klucze , te jest otwarta beta , wieć po hooj zabezbieczenia ,a pozatym jak to są
testy to chcę testować może coś dopowiem do gry jak jeszcze jest w tej fazie i może ktoś z
firmy zobaczy akuram mój post ,a tak to tylko d*a...j*ć ich !!!(frustracja)


Betatesterem nie moze byc ktos kto sobie odpali gre na 5 minut i oleje wiecej bo zaden uzytek z takiego. Jak ktos nie ma cierpliwosci na rejestracje to nie bedzie mial na testowanie

Dnia 07.02.2006 o 11:54, klucznik18 napisał:

PS: i tak jak wyjdzie final to większość będzie miała pirata


Takim mysleniem to moze od razu za darmo wydac gre? I dorzucic do niej nowa wypasiona komorke (no bo przeciez i tak kazdy moze sobie taka ukrasc).

PS. Gra bedzie zabezpieczona StarForcem wiec pewnie do obejscia tego bedzie wymagac wiecej robooty niz rejestracja przy betatescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 16:49, rafalluc napisał:

kto oprócz mnie uważa że schrzanili Nekropolie?Zombiaki najwyżej moga rozśmieszyć przeciwnika,wampiry
też strasznie słabe,już nie mówie o smokach które wogóle nie wiem czemu służą,tylko tyle że
są szkielety strzelające które sie mnożą na potęge i te zmory z kosą z 6 poziomu



Mi tez sie niepodobaja statystyki jesdnostek nekropolii . Powinni je zmienic na większe , o wiele większe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 10:56, gen. Italia napisał:

Ururam, ty nie jesteś czasem tym gościem, co robi takie zajebiste mapki od Heroesów?


Tak brzydkie słowo z pewnością nie może się odnosić do moich map. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No lol. Na normalnej mapce niemożłiwe jest żebyś w 5 miesiącu gry miał 8 tys. skorpen i 11 tys. elfów! Chyba że na starcie miałeś icha pare tysięcy albo jakieś kody powpisywałeś no to rozumiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie używam kodów a na poczaatku nie miałem zadnych wojsk.. po prostu zmeiniłem niektóre parametry mapki w edytorze.. oczywiście przeciwnik tez miał tak jak na niezły przyrost.. teraz pracuje nad mapką v 3.0 ... i będzie jeszcze większa zadyma.. mój cel to dotarcie do 99 LVL herosa... trzymajcie kciuki.. niedługo dam screeny z wiekszych bitew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 14:32, Chester001 napisał:

ja nie używam kodów a na poczaatku nie miałem zadnych wojsk.. po prostu zmeiniłem niektóre
parametry mapki w edytorze.. oczywiście przeciwnik tez miał tak jak na niezły przyrost.. teraz
pracuje nad mapką v 3.0 ... i będzie jeszcze większa zadyma.. mój cel to dotarcie do 99 LVL
herosa... trzymajcie kciuki.. niedługo dam screeny z wiekszych bitew


Nom, wszyscy za Ciebie trzymają kciuki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z takim pytaniem. Juz je kiedys zadalem, nie udalo mi sie jednak dotrzec do odpowiedzi, o ile taka padla. :(
Czy edycja kolekcjonerska ma byc numerowana? I drugie: na ile ta edycja jest limitowana: 10 000, 1000 egzemplarzy?
Z gory dziekuje i pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 14:46, Sabatnik napisał:

Ja z takim pytaniem. Juz je kiedys zadalem, nie udalo mi sie jednak dotrzec do odpowiedzi,
o ile taka padla. :(
Czy edycja kolekcjonerska ma byc numerowana? I drugie: na ile ta edycja jest limitowana: 10
000, 1000 egzemplarzy?
Z gory dziekuje i pozdr.

1. Tak, będzie numerowana
2. Tego na razie nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 13:13, mega-ludz napisał:

Mi tez sie niepodobaja statystyki jesdnostek nekropolii . Powinni je zmienic na większe , o
wiele większe .


Tyle że wtedy będą musieli też podbić statystyki jednostek z innych miast, żeby Nekropolia nie byłą niepokonana, wiec wyjdzie na to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe jezeli chodzi o graczy ktorzy graja w gre na 5min tez sie z tym zgadzam ze nie powinni byc beta testeram, chociaz tak jak ja nie zwrocilem uwagi na to ze jest open beta test i sie spoznilem, teraz pozostalo mi czekac, az kurier przywiezie mi pelna wersje, bo piratow nie nawidze, wkoncu jakis team sie napracowal aby gre stworzyc razem z beta testerami... jezeli ktos kocha Homm5 to kupi orginala reszta graczy urzywajaca pirackich kopi to tylko pseudo gracze , a nie prawdziwi Homm maniacy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować