Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2006 o 17:03, coriolis napisał:

> > Na geforce 4 MX chodzi, czyli chyba nie wymaga...
>
> Chodzi na mx? Masz jakieś dowody? Jak tak to Cię pobłogosławię, bo pojawiły się szanse
na to,
> że będę mógł sobie pograć, mimo że gra będzie się rwała. :)
>

Chodzi, chodzi. Sam gralem na konfiguracji celeron 2,4 GHz, 256MB RAM-u i Geforce 4MX. Tyle
ze wejscie do miasta to jest masakra. Mozna sobie jedzonko zrobic w tym czasie. ;)


Mam taką samą kartę, gorszy procek, ale 512 ramu. Byćmoże oficjalna wersja będzie lepiej działać. Yeagh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech sie ze mna skontaktuje osoba majaca mozliwosci (i checi) nagrania tego programu (moj mail na stronie homm5.xt.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy są jeszcze dostępne ''egzemplarze kolekcjonerskie'' czy już istnieje ryzyko, ze złoze zamówienie, ale dostane zwykłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 18:57, Revenant napisał:

Witam! Czy są jeszcze dostępne ''egzemplarze kolekcjonerskie'' czy już istnieje ryzyko, ze
złoze zamówienie, ale dostane zwykłą?


Dopóki na gram.pl nie pojawi się info, że EK zabrakło, dopóty zamawiając masz pewność, że dostaniesz EK. Tak pisał jeden z "niebieskich".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tyle postów mi się nabiło, ale kiedy dawałem Dodaj Post, to nie widziałem mojego posta. Jeszcze raz przepraszam, i proszę moderatora lub administratora o usunięcie tych postów... Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2006 o 18:08, coriolis napisał:


"Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry" - tak brzmi
nazwa watku. Wiec jesli kogos interesuje czy pojdzie mu na GF 4MX to dlaczego nie moze tu zapytac
a ja nie moge odpowiedziec?
Zaloz watek "Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry
oprocz pytan o konfiguracje" i sadze ze nikt "se" nie zada takiego pytania.

Może odbiegam od tematu ale czy polskiej wersji bedą inne wymagania niż w oryginalnej?No bo nieważne jaka jest wersja językowa wymagania te same są.Chyba że się myle?Niewiem.W temacie wątku "Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry" ja rozumiem zadawanie pytań o polską wersje językową o dotatki jakieś od CD-project dla graczy a nie ciągłe dyskusje na temat wymagań które to do bety na tym forym były podawane tysiące razy.Nie wiem czy już są podane wymagania do ostatecznej wersji(no chyba są skoro odwołujesz się do tematu tego wątku odnoszącego się do OSTATECZNEJ polskiej wersji)ale jak ktoś się zastanawia czy mu beta pójdzie to niech se znajdzie wymagania(jak już wspominałem są na tym forum albo mażna też znaleśc na stronie gry)a nie się pyta czy mu pójdzie.Albo najlepiej niech se włączy bete i sprawdzi(a jak się beta dopiero sciąga to poczekac radze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 18:22, marlonxx napisał:

> To ja coś powiem na temat :P...ma być na jakimś Game Factory program o tworzeniu polskej
edycji...spoko,
> super, fajnie...ale na którym jest Game Factory i kiedy?
platforma CYFRA+ kanał HYPER data 11.02.2006 godzina 22.30
dość dokładnie??:))


Tak, dzięki...dopiero teraz zauważyłem, że można rozwinąć tamtego newsa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 15:50, Galadin napisał:

> Na geforce 4 MX chodzi, czyli chyba nie wymaga...

Chodzi na mx? Masz jakieś dowody? Jak tak to Cię pobłogosławię, bo pojawiły się szanse na to,
że będę mógł sobie pograć, mimo że gra będzie się rwała. :)


CHodzi na 2MX. U mnie na takim odpalilem, sie tnie, ale działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się wie jak patroszyć konfigi, to wg. mnie beta ruszyłaby na 1GHZ 2MX 256RAM(prywatna opinia, jeszcze nie potwierdzona. Chwilowo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 18:58, Patrick Connor napisał:

Jak uruchomic tryb Hot-Seat????????????

tu masz prosto opisane co zrobic(o ile znasz ang):
Credit goes to Andrej, a reader. You will need a program called Winrar to extract the file.

0. Download the rar archive here.( http://www.celestialheavens.com/homm5/haks/MainMenu2.rar)
1. Extract the package, you should have one folder named "MainMenu2"
2. Go to your beta installation folder, smth like "c:\HoMMVbeta\data\"
3. You will notice that there is "data.pak" file, which is actually
renamed zip file
4. Go to total commander/winzip/winrar and just press enter on the file,
you see the contents of it (if "Open file with.." dialog pops up, just
find winzip or winrar, no need to rename the .pak to .zip)
5. Now browse to "UI" folder, you will notice that there is already
"MainMenu2" folder, rename it to smth like "MainMenu2.OLD" in case
anything goes wrong
6. Copy that folder that you extracted previously in this "UI" folder
7. Now you should have 2 "MainMenu2" folders in "UI" folder ("MainMenu2"
and "MainMenu2.OLD")
8. Get out of the data.pak or close the winzip and start the game
9. Go to multiplayer and hotseat and lan menus are enabled

Note: I only tested hotseat and it works, but there can be problems. When you enter it, select map and then its best to just chose town, hero and
bonus. Don''t try to make both players ready, no need to, besides if you
do, you can accidentaly enable AI slot, in which case you wont be able
to start the game. You will have to cancel it and enter hotseat menu again.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze czasem ktos mnie slucha, wiec moze pomozcie biednym ''chlopokom'' i podajcie ktos mod na tego hot-seata jak macie. Nie dosc ze zrobicie dobry uczynek to mniej spamu bedzie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:52, Farax napisał:

Jak się wie jak patroszyć konfigi, to wg. mnie beta ruszyłaby na 1GHZ 2MX 256RAM(prywatna opinia,
jeszcze nie potwierdzona. Chwilowo :))


Licząc na to, że oryginał będzie miał sporo opcji graficznych, to gra w sumie będzie działać na 800MHz, 256 mb ram i kartach klasy GeForce MX. Czyli na tym konfigu będzie dało się grać, no nie ze wszystkimi bajerami ale jednak. :) Tylko mam nadzieję, że nie zrobią czegoś tagiego jak z Battlefield 2, Thief 3 albo Earth 2160 - wymagają do uruchomienia PixelShaders.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja karta graficzna obsługuje PixelShader 2.0 więc się nie martwię. Rozszerzyłem sobie ostatnio pamięć RAM, więc teraz nie powinno być żadnych problemów z funkcjonowaniem gry. Czekam z niecirepliwością, jak zawsze, na drugi kwartał. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować