Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2006 o 19:07, Ururam Tururam napisał:

> > A te trzy dodatkowe mapy to mają byc mapy "luźne", nie z kampanii.
> ale my powinniśmy mieć jeszcze mapkę zwycięzcy konkursu na www.homm5.gram.pl :D

Do H5?! ;-D


Do starszych Heroesków ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 19:09, Lex napisał:

> > ale my powinniśmy mieć jeszcze mapkę zwycięzcy konkursu na www.homm5.gram.pl :D
> Do H5?! ;-D
Do starszych Heroesków ;D


No cóż, jeśli o starsze Herosy chodzi, to do nich parę dobrych ( bo moich ;-] ) map możecie mieć za darmo na mojej sttronie domowj: http://urtur.webpark.pl - zapraszam.

W końkursie udziału nie brałem, bo oznacza to częściowe scedowanie praw autorskich do scenariuszy na organizatora, a w końsekwencji dużo mniejsze możliwości ich rozpowszechniania. I dlatego można z nich wszystkich wciąż korzystać - za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 08:07, A-cis napisał:

Hura! Wreszcie po całonocnym ściaganiu udało mi się ściągnąć demo z serwera CDP.

Nacieszyłem się. Kiedy przystapiłem do rozpakowywania otrzymałem komunikat: "heroes_of_might_and_magic_5_eng_demo.zip: Błąd CRC w homm5_demo.exe. Plik jest uszkodzony."
Mało mnie szlag nie trafił. Tyle czasu ściągania. Rzuciłem wszystko i poszedłem na spacer.
Teraz mi trochę przeszło i przystępuję do drugiego podejścia ze ściąganiem. Mam nadzieję, że zdążę zanim pojawi się polska wersja demo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 19:33, Phelela napisał:

A-cis jakie masz szybkie złąncze internetowe

Około 150 - 160 kbps (w nocy 2 razy tyle).
Ale łącze tu (IMHO) nie ma nic do rzeczy bo wykorzystywałem najwyżej 10% jego możliwości. Więc rezerwy były.
Poza tym najbardziej mnie boli to, że po ściągnięciu okazało się że mam błąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W demie podczas walki zauwazylem ze postacie komputera po wykonaniu ruchu zostawiaja swoj cien...poniej po chwili znika i pojawia sie tam gdzie powinien a czasem wogole zostaje w miejscu...czy ktos tez tak ma?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 19:37, A-cis napisał:

> A-cis jakie masz szybkie złąncze internetowe
Około 150 - 160 kbps (w nocy 2 razy tyle).
Ale łącze tu (IMHO) nie ma nic do rzeczy bo wykorzystywałem najwyżej 10% jego możliwości. Więc
rezerwy były.

Spróbuj ściągnąć demo ze strony 3dgamers.com (trzeba się tylko utworzyć darmowe konto), powinno ściągać maxymalną szybkością łącza - przynajmniej u mnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ja nic takiego nie zauważyłem. Napisz jaką masz sprzęt ( w szczególności karte graficzną) , ściąg najnowsze sterowniki + directX. Ja grałem na wszystkich możliwych detalach ( tak sobie testowałem czy opłaca się grać w męczarniach :D czy na low nie wygląda wiele gorzej) i jak już napisałem takich baboli nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiam tego heroesa V ta limitowana za 99zł-nie potrzebna mi kolekcjonerska za 159zł-i tak nacieszę się ta za 100zł-to wkoncu kiedy bedzie premiera heroesa w polsce?jak moge strzelac to będzie albo 22-albo 23 maja-jezeli 19 wychodzi w europie to u nas pare dni póżniej- ina ile bedzie płyt cd i ile dvd?bo ja widziałem na screenie na jakims forum ze na 2 dvd-nie wiem czy to prawda-moze na 2 dvd jakies spolszczenie .odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 20:00, trolek88 napisał:

jak moge strzelac
to będzie albo 22-albo 23 maja-jezeli 19 wychodzi w europie to u nas pare dni póżniej- ina
ile bedzie płyt cd i ile dvd?

premiera wersji polskojęzycznej ("polskiej")=premiera wersji angielskojęzycznej ("światowej") - obie będą tego samego dnia.
Heroes będzie na jednej płycie DVD (druga zawiera dodatki i będzie dołączona do LEK), nie wiem na ilu będzie płytach CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie mi. Nie wiem co zrobić. Wyswietla mi się tekst: "The contents of this file cannot be unpacked. The executable you are attempting to run has been corrupted. Please obtain another copy of the file, verify its integrity, and try again." Co to oznacz???!!!! Poszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie mi. Nie wiem co zrobić. Wyswietla mi się tekst: "The contents of this file cannot be unpacked. The executable you are attempting to run has been corrupted. Please obtain another copy of the file, verify its integrity, and try again." Co to oznacz???!!!! Poszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 20:24, Maestro1992 napisał:

Proszę pomóżcie mi. Nie wiem co zrobić. Wyswietla mi się tekst: "The contents of this file
cannot be unpacked. The executable you are attempting to run has been corrupted. Please obtain
another copy of the file, verify its integrity, and try again." Co to oznacz???!!!! Poszę
o kontakt.

Jeśli dobrze tłumaczę, to plik jest skopany i trzeba ściągnąć inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować