Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Nom:) Miesiac... a ja jescze musze zdarzyc uzbierac na wowa na wakacje:/ kurde:P ile kasy to trza miec :) uby moj kuzynek oplacał abonament bo inaczej kaput:P bo jescze trza se gb ramu dokupic:) ( na urodzinki sie dostanie xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 00:54, Dinkuned napisał:

Nom:) Miesiac... a ja jescze musze zdarzyc uzbierac na wowa na wakacje:/ kurde:P ile kasy to
trza miec :)


a ile czasu żeby w to wszystko pograć!!!! :)))
My gracze to mamy cieżkie życie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieżkie?To sobie pomyśl o testerach w pismach o grach komp :) ci to maja zycie przetestwoac 20 gier w miecha w 5 osob.. nawet sie nie uwiną a tu juz trza nastepna gre rombac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

załużmy związek umeczonego gracza!!
a tak powaznie to fakt z tą kasą! szit, mogę się założyć, że gdyby ceny spadły do powiedzmy max 50zł to piractwo zaczęło by umierać śmiercią naturalną! wszak nie trzeba mieć jakiegoś tytułu aby dalej spokojnie kroczyć po Ziemi..... ale gdy cena kusi to się człowiek łatweij skusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no i tak CDP bije cenami o głowe :P np Takie EA... mi sie zygac chce od tyh smieci co oni produkuja :P a ceny...ja juz wole 8 gier Xtra klassyki niz jakiejs smieci ala harry potter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale pomyśl, że dostajesz jeden diamencik do przetestowania i 4gnioty takie, że nawet szkoda redakcyjnego kompa zaśmiecać...... ech ja tam wolę jednak dla przyjemności a nie żemiosło/rzemiosło (sorki robię często sporo ortograf)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a *** z ortografia ..nie ma budy nei ma polskiego:P No tak ale za takie rzemiosło dostajesz kase i czasami do pogrania zajefajne gierki .. ja bym nie plakal:P ale puki co wole grac i sie nei przejomowac praca Zyc nie Umierac poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówiąc, że wolę to robić dla przyjemności to morduję swoje wieloletnie marzenia o tym aby być recenzentem or beta testerem...........i tak wiem że z tego lipa i nic nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poweim tak w demie na rozdzielczosci 1024x768 i normal detalach troszeczke czasami przycinalo a na very high detalach troszeczke wiecej cielo mam kompa:
Athlon XP 2500+ 1.8Ghz
GeForce FX 5200 128Mb
512 Ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 00:13, pavick napisał:

> kurde odparlem 1 atak tych czerwonych i se ide dalej ale jak mam 2 duze jednostki pokonac
jak
> juz niemaam wojska:( ee tam poczekam se na pelna wersje a nei sie bende z demkiem meczyc:)


Wiesz co ? Jak nie radzisz sobie z demkiem to odpusc sobie fula to jest co prawda 5 misja
i chyba nie ostatnia z tego scenariusza.. w kazdym razie pelna wersja napewno nie bedzie
latwiejsza ....




eee mi o to chodzi ze po prstu niewiem co musze zrobic:) bo to us wersion:D nie odpuszcze! a jak masz taki spam robic to wejz se po kartce w domku popisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hura! Wreszcie po całonocnym ściaganiu udało mi się ściągnąć demo z serwera CDP. Ale musiałem ściagać FlashGetem a nie GetRightem (okazało się, że ten pierwszy ma lepszą wydajność). Rozpocząłem od nowa ok. 10-tej wieczorem.
Teraz przystępuję do rozpakowania i prób :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie czy ktoś mógłby mi z łaski swojej powiedzieć gdzie jest opcja podziału oddziału? I czy w ogóle jest taka opcja? Bo szukam szukam i nigdzie nie mogę znaleźć. A bardzo by się to przydało. Z góry dzięki za odpowiedź. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 08:36, HumanGhost napisał:

Panowie i panie czy ktoś mógłby mi z łaski swojej powiedzieć gdzie jest opcja podziału oddziału?
I czy w ogóle jest taka opcja? Bo szukam szukam i nigdzie nie mogę znaleźć. A bardzo by się
to przydało. Z góry dzięki za odpowiedź. :-)


Odział można dzielić przenosząc go i trzymając wciśnięty ctrl + alt + shift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować