Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Do dnia premiery(19 maja) Heroes V zostało jeszcze 26 dni i 2 godziny, co daje 626 godzin, co daje 37560 minut, co daje 2253600 sekund.Już tak blisko, a tak daleko :) (ci co zamówili w pre-orderze maja 24 dni i 2 godziny, czyli 578 godzin, co daje 34560 minut, co daje 2073600 sekund . :) :) :P . W dwa tygodnie zaczne odliczenie co godzinne, w czasie moje pobytu na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu, kopiowanie płyt Heroes V, promocja jej , tworzenie jej opakowan, dodatkow, i ostatecznych poprawek musi trwac ponad 3 tygodnie?!W 24 godziny, w przecietnej, zautomatyzowanej fabryce stworzy sie ponad 20.000.000 opakowan gry!W 24 godziny , w zautomaytzowanej kopiarni płytek, skopiuje sie 30.000.000. tych samych płytek.I w 24 godziny, 3000 rzeźbiarzy, 30 kopiarek, ze spejalnym tuszem (udającym stare pismo na pergaminie ), stworzy 24.000 dodatkow do Edycji Kolekcjonerskiej ( jak sie gdziesz myle to poprawiajcie :) ).Pewnie reszta czasu zmarnowana na wmawianie firmie Starforce''a że go nie chcą i ...... robieniu Polskiego Dema. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 22:19, Tokagero napisał:

P.S. Nie jestem nad-gorliwy i nie jestem matematykiem.


Ani najwyraźniej przedsiębiorcą majacym fabrykę płyt. ;-)
Skad te dane? Czas jest potrzebny. Ja nazywam "vacatio giercis". ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.S. 2. (nie PS 2 ) :) ) Napiszcie jakie sklepy ze sprzętem uważacie za najlepsze, bo tym u których sprzęt nie dociąga to się przyda (piszcie najlepsze i najtańsze sklepy ).Do grona tych ludzi ja też należe, musze se dokupic RAM . :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 22:21, HumanGhost napisał:

> P.S. Nie jestem nad-gorliwy i nie jestem matematykiem.

Ani najwyraźniej przedsiębiorcą majacym fabrykę płyt. ;-)
Skad te dane? Czas jest potrzebny. Ja nazywam "vacatio giercis". ;-D


Nie oglądasz Discovery?Mają ten nowy program "Zwykłe rzeczy, niezwykłę wynalazki ".Przecież, jeśli 1 fabryka obuwia sportowego w 1 godzine zrobi 40.000 par butów, to co zrobi fabryka płytek w 24 godziny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 22:18, Tokagero napisał:

Czemu, kopiowanie płyt Heroes V, promocja jej , tworzenie jej opakowan, dodatkow, i ostatecznych
poprawek musi trwac ponad 3 tygodnie?!W 24 godziny, w przecietnej, zautomatyzowanej fabryce
stworzy sie ponad 20.000.000 opakowan gry!W 24 godziny , w zautomaytzowanej kopiarni płytek,
skopiuje sie 30.000.000. tych samych płytek.I w 24 godziny, 3000 rzeźbiarzy, 30 kopiarek, ze
spejalnym tuszem (udającym stare pismo na pergaminie ), stworzy 24.000 dodatkow do Edycji Kolekcjonerskiej
( jak sie gdziesz myle to poprawiajcie :) ).Pewnie reszta czasu zmarnowana na wmawianie firmie
Starforce''a że go nie chcą i ...... robieniu Polskiego Dema. :)



No wszystko super... Ale te wszystkie przednioty trzeba niejednokrotie sprawdzić już w trakcie produkcji, zapakować i dostarczyć w jedno miejsce gdzie zostaną złożone w zestawy (nie sądze żeby była fabryka która jednocześnie robi płytki, pudełna z tworzywa, drukuje instrukcje, wykonuje drewniane skrzyneczki i składa to wszystko w komplet. no ale może się myle...). Co do twoich obliczeń to moje produkcyjne doswiadczenia pokazują że należało by przewidzieć dodatkowy czas na wszelkiego rodzaju przestoje spowodowane np. awarią maszyny technologicznej, brakiem prądu czy choćby tym że nasz poddostawca nawali z terminem. Dodatkowo należy uwzględnić także wszystkie sprawy logistyczne. Przecież gra musi się znależć w sklepach co najmniej przeddzień premiery, a najlepiej jak było by to wcześniej. Tak więc proces produkcji nie jest takim banalnym zagadnieniem!
Proponuje abyś wybrał się kiedyś do dowolnej firmy która wykonuje choćby pudełka na płyty kompaktowe i zobaczysz ze to wszystko nei wyglada tak wesolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że nie bedzie StarForce''a w tych Heroesach V, bo musiałbym jakoś zrobić obraz płytki i trzymać go na HDD, bo niechciałbym, żeby od ciągłego trzymania płyty w stacji dysków płyka by mi się niszczyła (stacja też). Tak jest właśnie w wielu grach. Nie dość, że trzeba zainstalowac na dysk kilka GB plików, to jeszcze trzymaj płytę w napędzie (bo rzekomo gra z niej korzysta :P). Ehhh, nie ma to jak dbać o klienta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 07:24, DiDivor napisał:

Całe szczęście, że nie bedzie StarForce''a w tych Heroesach V, bo musiałbym jakoś zrobić obraz
płytki i trzymać go na HDD


Na upartego niekoniecznie, od trzymania ci sie nie zepsuje tylko od zaglowania plytami, po drugie dożywaotnia gwarancja raczej napewno bedzie obowiazywac. Co do zuzycia cd-dvd romu... taniej wyjdzie wymienic cos takiego niz HDD bo tez sie zuzyje od emulacji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 07:24, DiDivor napisał:

Całe szczęście, że nie bedzie StarForce''a w tych Heroesach V, bo musiałbym jakoś zrobić obraz
płytki i trzymać go na HDD, bo niechciałbym, żeby od ciągłego trzymania płyty w stacji dysków
płyka by mi się niszczyła (stacja też).


Myślisz, że StarForce dałby sie nabrać na obraz płytki?! ;-D
Zresztą inne zabezpieczenia też z reguły wymagają płytki w napędzie...

A nieco więcej o zabezpieczeniach Herosów możesz poczytać w Jaskini Behemota http://jaskinia.celestialheavens.com w informacji "Gwiezdne siły kontratakują".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 09:07, Ururam Tururam napisał:

Myślisz, że StarForce dałby sie nabrać na obraz płytki?! ;-D


Kto szuka ten znajdzie, i StarForce sie da nabrać, ale przeciez nie bede dawał linka gdzie o tym piszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś z zupełnie innej beczki. Stron w wątku się narobiło, część przejrzałem, ale nie znalazłem takiej informacji: jakiej wielkości będzie ta skrzynia w Edycji Kolekcjonerskiej?

No i najważniejsze ;) Kiedy polscy Heroes''i będą mieli premierę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak im tak dluuuuuggggooooo schodzi z demem to co bedzie z pelna wersja! no chyba ze porzucili demo zeby premiera PL nie przeciagala sie ;P
Mogliby wypuscic jakiegos "patcha" ktory by spolszczyl Demo ang i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 10:09, Luke PL napisał:

jak im tak dluuuuuggggooooo schodzi z demem to co bedzie z pelna wersja! no chyba ze porzucili
demo zeby premiera PL nie przeciagala sie ;P
Mogliby wypuscic jakiegos "patcha" ktory by spolszczyl Demo ang i juz.


Demo PL pojawi się na 100%. Lekkie opóźnienie - obiecywałem w piątek, będzie jutro. Sorry, ale chyba będzie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 11:33, Jay Z napisał:

Demo PL pojawi się na 100%. Lekkie opóźnienie - obiecywałem w piątek, będzie jutro. Sorry,
ale chyba będzie warto :)

A spolszczenie bęzie zupełne czy tylko napisy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować