Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2006 o 12:38, Tokagero napisał:

Hej, skoro ci Mike naprawił (ten mod) tryb duel, to czy może on i mi naprawic??Bo zawsz w angielskim
demi stawało na Logging in i nic dalej nie szło


bardzo mozliwe.

a mi teraz nic nie dziala wywala mnoie od razu po daniu START <lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w demie w 1 mapie. Przejąlem zamek wroga, zabiłęm wszystkich jego herosów, odkryłem cała mape i nie ukończyłem mapy. W questach niekończone mam :
- bohaterowie muszą przezyć,
-najazdy trzeba odeprzeć
- znaleśc Nikolaja (przeszukałem całą mape + podziemia, nie ma go :|)

Jak ukończyć mape ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 13:02, jamesbeckerson napisał:

Zrobilem wszystko wg tej metody Ururamowej i mnie i tak rozwalili :P


Nie możesz nic stracić z armii ( a zwłąszcza cavalierów). Jak sobie nie radzisz weź auto-combat. Nie powinieneś mieć z tym porblemów, chociarz starcisz dość dużo armii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 13:08, brighty napisał:

Mam problem w demie w 1 mapie. Przejąlem zamek wroga, zabiłęm wszystkich jego herosów, odkryłem
cała mape i nie ukończyłem mapy. W questach niekończone mam :
- bohaterowie muszą przezyć,
-najazdy trzeba odeprzeć
- znaleśc Nikolaja (przeszukałem całą mape + podziemia, nie ma go :|)

Jak ukończyć mape ? ^^


Nikolaj jest w prawym dolnym rogu mapy za granizonem
BTW fajny jest końcowy filmik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem dlaczego, po instalacji polskiego dema, nie mogę aktualizować DirectXa do wersji 9.0c. Gdy po instalacji potwierdzam chęć aktualizacji, to od razu mam komunikat, że zainstalowany DirectX nie spełnia wymagań gry i ze należy aktualizować obecnego DX do 9.0c. Z angielskim demem nie miałem tego problemu. Instalator nawet nie próbuje aktualizowac DXa, tylko od razu wywala wspomniany komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 14:48, tkoeman napisał:

Czy można jeszcze skądś ściągnąć otwartą wresję beta HOMMV?



Nie, a nawet jeśli to byś ściągnął to byś nie uruchomił...otwarta beta dobiegła końca...ale po co Ci ona? przecież jest już demo na www.gram.pl ...na dodatek polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 14:59, jamesbeckerson napisał:

Grajest bardzoladnainaprawde potrafi czlowieka wessać, ale raczej jej nie bede kupowal. Szału
bym z nia dostał, skoro nawet dema nie umiem przejsc :-)


Skoro tak Ci nie idzie ta misja to mogę powiedzieć na pocieszenie, że w pełnej wersji będzie jeszcze poziom trudności "Łatwy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 15:09, Patren napisał:

> Grajest bardzoladnainaprawde potrafi czlowieka wessać, ale raczej jej nie bede kupowal.
Szału
> bym z nia dostał, skoro nawet dema nie umiem przejsc :-)

Skoro tak Ci nie idzie ta misja to mogę powiedzieć na pocieszenie, że w pełnej wersji będzie
jeszcze poziom trudności "Łatwy" :)

Hehe no nie idzie. Owszem zagryzłem tego Agraela, nawet mialem czas sobie zdobyc kopalnie rudy, co mi jej brakowalo. Wybudowalem sobie Zamek w miescie. Przyjechal taki inny bohater Inferna. To sie zamknalem Izabelą w zamku. I mnie zagryzl. Zagralem od nowa, tym razem ja go napadlem na drodze. Tez mnie zagryzl :P A co do poziomow gry to mnie wlasnie dziwilo ze sie wszystko od normalnego zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 14:59, jamesbeckerson napisał:

Grajest bardzoladnainaprawde potrafi czlowieka wessać, ale raczej jej nie bede kupowal. Szału
bym z nia dostał, skoro nawet dema nie umiem przejsc :-)

Powiedzmy, że ja też mam problem (nawet z pierwszą misją :D), ale EK czeka w zamówieniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 15:32, jamesbeckerson napisał:

Hehe no nie idzie. Owszem zagryzłem tego Agraela, nawet mialem czas sobie zdobyc kopalnie rudy,
co mi jej brakowalo. Wybudowalem sobie Zamek w miescie. Przyjechal taki inny bohater Inferna.
To sie zamknalem Izabelą w zamku. I mnie zagryzl. Zagralem od nowa, tym razem ja go napadlem
na drodze. Tez mnie zagryzl :P A co do poziomow gry to mnie wlasnie dziwilo ze sie wszystko
od normalnego zaczyna.


Ja, z tego co pamiętam, po odparciu ataku Agraela inwestowałem w jednostki ^^...za pierwszym razem to chyba mnie zniszczył...ale za drugim myślałem bardziej taktycznie rozważałem każdy ruch i wygrałem duużą przewagą...rzecz jasna walczyłem za murami

No cóż, poza tym trza pamiętać, że to jest OSTATNIA misja kampanii Haven...ta Inferno za to jest krótka, łatwa, przyjemna, dynamiczna i strasznie grywalna...wciąga jak cholera ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy bedzie ta premiera w poslce na wp jakis czas temu bylo info z ubisoftu ze swiatowa ponoc bedzie miala miejsce 23 maja a w angli juz 19 maja czy polacy znowu beda na koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 15:53, Patren napisał:

> Hehe no nie idzie. Owszem zagryzłem tego Agraela, nawet mialem czas sobie zdobyc kopalnie
rudy,
> co mi jej brakowalo. Wybudowalem sobie Zamek w miescie. Przyjechal taki inny bohater Inferna.

> To sie zamknalem Izabelą w zamku. I mnie zagryzl. Zagralem od nowa, tym razem ja go napadlem

> na drodze. Tez mnie zagryzl :P A co do poziomow gry to mnie wlasnie dziwilo ze sie wszystko

> od normalnego zaczyna.

Ja, z tego co pamiętam, po odparciu ataku Agraela inwestowałem w jednostki ^^...za pierwszym
razem to chyba mnie zniszczył...ale za drugim myślałem bardziej taktycznie rozważałem każdy
ruch i wygrałem duużą przewagą...rzecz jasna walczyłem za murami

No cóż, poza tym trza pamiętać, że to jest OSTATNIA misja kampanii Haven...ta Inferno za to
jest krótka, łatwa, przyjemna, dynamiczna i strasznie grywalna...wciąga jak cholera ^^

ja nie mam jak inwestowac w jednostki. Przed atakiem Agraela wygarnalem wszystko, wiec juz posiadane budynki mam puste. Na prawie rzadna nowa budowle mnie nie stac z racji tego braku rudy. Zostały mi zdaje sie dwie pierdoly ktore sie daja postawic, ulepszenie Chłopa i kuźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 14:59, jamesbeckerson napisał:

Grajest bardzoladnainaprawde potrafi czlowieka wessać, ale raczej jej nie bede kupowal. Szału
bym z nia dostał, skoro nawet dema nie umiem przejsc :-)


Heh jak nie możesz przejść kampani haven to co dopiero Inferno. To jest dopiero wpieniające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2006 o 16:01, jamesbeckerson napisał:

ja nie mam jak inwestowac w jednostki. Przed atakiem Agraela wygarnalem wszystko, wiec juz
posiadane budynki mam puste. Na prawie rzadna nowa budowle mnie nie stac z racji tego braku
rudy. Zostały mi zdaje sie dwie pierdoly ktore sie daja postawic, ulepszenie Chłopa i kuźnia.

Jeszcze raz mówie. Jak nie stracisz dużo armii przy zajęciu zamku i pokananiu pit lordów to nie pwinieneś mieć problemów na wygranie z nim gdy właczysz auto combat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP - zaktualizujcie proszę tego posta u góry bo to już po prostu dobija jak ciągle powtarzają się te same pytania :P Weźcie przejrzyjcie pare ostatnich postów i napiszcie u góry, poradnik jak przejść demo też gdzieś wklejcie bo to zaczyna być dobijające :P

Dziękuje ;)

P.S.: Nie wiadomo kiedy będzie polska premiera! Wg. strony informacji o grze ma być w maju!

A co do kampani w demie to ludzie, weźcie się przyjrzyjcie dokładnie opisom umiejętności jednostek i bohaterów i weźcie rozegrajcie tą kampanie umiejętnie! :P Tam naprawdę nie trzeba wiele wysiłku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu, wy macie takie duże problemy z tym demem. Wystarczy spokojnie przeczytać cele misji i nie rzucać wszystkich jednostek na ura podczas bitwy. W końcu ma to być strategia i taktyka więc trochę trzeba przy niej pomysleć. Co prawda w demie nie trzeba za dużo myśleć. Komputer gra fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować