Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2006 o 10:44, matiz123 napisał:

Nekromancja "Unikalny talent Nekromanty. Nekromanta może wezwać w postaci szkieletów 5% zabitych
stworzeń przeciwnika
.". Tutaj jest duży błąd. Przecież po walce z np. golemami szkielety
nie dochodzą. Jak to zmienić? No bo "5% żywych zabitych stworzeń" raczej nie pasuje. :D


Moja propozycja: "5% istot żywych z armi przeciwnika, które polegną podczas bitwy zostaną ożywione pod postacią szkieletów."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma tutaj normalnego forum, z oddzielnymi działami i tematami? Przez takie jedno wielkie coś zrobił się taki bajzel, że trudno znaleźć coś, co nas interesuje, a jak się napisze pytanie, to szybko zostaje przykryte przez kilka stron, tak, że niełatwo znaleźć odpowiedź. Naprawdę nie rozumiem, przecież to nie czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wpisujesz w wyszukiwarke i od razu znajdujesz - bez problemu :)

a to ze ten watektak sie rozrosl...coz :) ja w dalszym ciagu znajduje wszystko to co mnie interesuje :)

jak chcesz cos wiedziec zapytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na CH pisza o przeciekach z radzieckiego forum, ze 1.3 bedzie mial edytor map itd. i ze wyjdzie wkrotce.
cos tam jeszcze bredza o mini patchu miedzy 1.2 a 1.3.


BTW: ciekawe czemu pliki sa opisywane jako 1.01, 1.02 a instaluja sie jako 1.1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 12:42, Maciek13217 napisał:

Dlaczego nie ma tutaj normalnego forum, z oddzielnymi działami i tematami? Przez takie jedno
wielkie coś zrobił się taki bajzel, że trudno znaleźć coś, co nas interesuje, a jak się napisze
pytanie, to szybko zostaje przykryte przez kilka stron, tak, że niełatwo znaleźć odpowiedź.
Naprawdę nie rozumiem, przecież to nie czat.

do tego jest wyszukiwarka i przypinanie watkow

moonman - mam nadzieje ze ten 1.3 bedzie szybko i ze ktos z CDP kopnie ubi tak zeby zauwazylo wreszcie polskich graczy. No i edytor + wiecej map by sie przydalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wyszukiwarka dziala z tym ze na pytanie kolegi "aandi" z 15.07.2006, 20:25 nikt nie odpowiedzial lub przeoczylem :( a pytanie brzmialo

"Czy wy też macie taki problem w misji triumwirat? Mianowicie chodzi oto ze nie mogę jej ukończyć, gdy uwalniam Godryka misja nie zostaje zaliczona, gdy zajmuje wszystkie miasta też, nawet jak zabije niebieskiego kompa to tez nie moge jej ukonczyć. Prosze o pomoc. pozdro."

wlasnie mam obecnie ten sam problem i nie mam pojecie jak go rozwiazac, zaczynalem kilka razy od nowa i nic jesli znacie rozwiazanie problemu bedze bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam Szkrabik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem, Gra mi się wychodzi do windowsa po zwerbowaniu drugiego bohatera, wcześniej wszystko chodziło ok. Mam wersje 1.2 i najnowsze sterowniki od nvidii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 13:16, morthi napisał:

czy zaczales pralnsze od nowa czy tez zloadowales save''a po updatowaniu ?



Sytuacja wyglada tak, ze updejtowalem zanim zacząlem grać wogole, wiec wszystko jest na 1.2. Gra chodziła wysmienicie, aż do momentu gdy zwerbowalem drugiego bohatera, teraz jak nim próbuje wyjechać z zamku to sie wiesza, albo jak zaczne nim jakąś walke, dość losowo sie wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 13:25, morthi napisał:

a jaka masz konfiguracje ?spelniasz wymagania? masz wszystkie uaktualnienia do windowsa ?


no raczej... :) Wcześniej wszystko było ok i gra chodziła wyśmienicie. Powiem tylko że Oblivion śmiga u mnie na full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa...

moze sproboj po prostu gre przeinstalowac? nie mam pojecia - nie spotkalem sie jeszcze z takim bledem na zadnym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 13:28, morthi napisał:

dziwna sprawa...

moze sproboj po prostu gre przeinstalowac? nie mam pojecia - nie spotkalem sie jeszcze z takim
bledem na zadnym forum :)


No coż... czyli jestem wybrańcem losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ze nie umiesz grac nie znaczy ze misje robil debil...

moi znajomi przeszli kampanie w wersji 1.0 wiec wszystko da sie ukonczyc

uwazaj na slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 14:31, szakalec napisał:

kto mi powie co za debil robił misje kulturysci :/ przecież tego nie da sie przejsć ;/ i kiedy
będzie patch 1.3 :D

Licz sie ze słowami mozna za to dostać bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 14:34, Filip92 napisał:

> kto mi powie co za debil robił misje kulturysci :/ przecież tego nie da sie przejsć ;/
i kiedy
> będzie patch 1.3 :D
Licz sie ze słowami mozna za to dostać bana

no dobra moze troche przesadziłem ale mnie to zaczyna powoli denerwowac ;/ i pytanie na jakim poziomie przeszli na łatwym to juzbym to dawno skończył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować