Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 22:45, nadol91 napisał:

> Ta okładka wyglada badziewnie - zbyt jasna. :/
No ale w sumie kupiles gre dla okładki czy po to zeby grac, hę ??


Wiesz, jak wyłączm kompa i patrzę na to pudełko to mi jest żal. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2006 o 22:47, Galadin napisał:

Wiesz, jak wyłączm kompa i patrzę na to pudełko to mi jest żal. :p

To już twój problem ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 21:54, Krejt napisał:

> Ja mam może trochę głupie pytanie ale dopiero zaczynam grać w heroesa V.Czy można grać
tym
> kozakiem z okładki??
Nie.
Grasz babą, demonem, podsuszonym nekromantą, bladym magicznym mącicielem, elfem i miotaczem
czarów. Ale zakutym w stal menem z okładki nie pograsz.


Krejt :D:D:D:D:D:D: Jesoo chyba w życiu nie czytałem lepszego posta na tym forum :D Baba , demon , podsuszony nekromanta (podsuszony hahahahahahaahah) , blady magiczny mąciciel :D a ten elf jest trochę za drętwy jak na elfa. Miotacz czarów ;D Zapomniałeś jeszcze o staruchu , Matrixowym demonie i o Kobiecie Frankensteina . A ten kozak z okładki to czasami nie krzyżowiec ? Mam pytanie jak dodać kogoś do friends listy na ubi.com i czy jest jakaś strona gdzie mogę sie wszystkiego dowiedzieć o opcjach dostępnych w grze przez internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 19:40, DiDivor napisał:

Witam. Zapewne nikt z was nie grał jeszcze w mapę w formacie Ogromny... ponieważ takowa po
prostu... nie istnieje :P Jednak udało mi się ulepszyć skrypt automatycznego generowania map,
tak, że można teraz generowac mapy wszystkich rozmiarów od Normalnego po Ogromny (oryginalny
skrypt umożliwia generowanie map tylko w wielkości Duży).

Sam wygenerowałem już taką jedną testową, jedank trzeba przyznać, że zarówno granie, jak generowanie
takiej mapy to wielkie wyzwanie dla gracza, jak i dla komputera. Na moim kompie Athlon64 X2
4200+ 1GB RAM GeForce 7600GT i HDD 320 GB SATA mapa w formacie Ogromny generowała się jakieś
12 minut! Włączenie gry też trwało dłużej niż mapy standardowej.

Jutro zamieszcze poradnik, co i jak robić, by stworzyć sobie mapkę o wielkości od Normalny
po Ogromny :D



Witam. Mam pytanie czy jest jeszcze możliwośc wygenerowania podziemi :) Te ogromne mapy to juz jest super sprawa ale jakby jeszcze sżło wygenerować podziemia to do szczęścia już by nic nie było trzeba.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aby dodac kogos do listy znajomych na ubi.com wystarczy ze klikniesz na jego nicku prawym przyciskiem - pojawi sie okienko z pytaniem czy chcesz go dodac do listy znajomych :) i juz - w ten sam spsob usuwasz osobe z listy znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 05:07, kosa45 napisał:

> Witam. Zapewne nikt z was nie grał jeszcze w mapę w formacie Ogromny... ponieważ takowa
po
> prostu... nie istnieje :P Jednak udało mi się ulepszyć skrypt automatycznego generowania
map,
> tak, że można teraz generowac mapy wszystkich rozmiarów od Normalnego po Ogromny (oryginalny

> skrypt umożliwia generowanie map tylko w wielkości Duży).
>
> Sam wygenerowałem już taką jedną testową, jedank trzeba przyznać, że zarówno granie, jak
generowanie
> takiej mapy to wielkie wyzwanie dla gracza, jak i dla komputera. Na moim kompie Athlon64
X2
> 4200+ 1GB RAM GeForce 7600GT i HDD 320 GB SATA mapa w formacie Ogromny generowała się
jakieś
> 12 minut! Włączenie gry też trwało dłużej niż mapy standardowej.
>
> Jutro zamieszcze poradnik, co i jak robić, by stworzyć sobie mapkę o wielkości od Normalny

> po Ogromny :D


Witam. Mam pytanie czy jest jeszcze możliwośc wygenerowania podziemi :) Te ogromne mapy to
juz jest super sprawa ale jakby jeszcze sżło wygenerować podziemia to do szczęścia już by nic
nie było trzeba.
Pozdro.


Na razie z podziemiami jest problem, ponieważ skrypt nie chce ich generować. Prawdę mówiąc, skrypt ten jest jeszcze bardzo niedopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma inego linku do tych map - to jest jedyny. jezeli uszkodzil Ci sie plik w czasie sciagania sprobuj sciagnac go za pomoca dowolnego download menagera (np flashget)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 08:55, Cykadaa napisał:

Zgadza sie, szukalem byl link do sciagniecia tych map ale niestety uszkodzony:(

A ja szukałem i nie znalazłem:( Uwielbiam watki po 1000 stron). Zachowanie płaskiej struktury forum to juz nie upór ze strony CDP, to po prostu głupota.
B. proszę o powtórne podanie tego linka.
Założyłbym nowy temat ale od razu znajdzie się jakiś "ostatni sprawiedliwy" który mnie odeśle do głównego wątku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 09:58, Xantes napisał:

wie ktos kiedy bedzie patch lub dodatek zeby grac w homm5 w trybie rts?


Jedyny rts w hirołsach jaki mi przychodzi do głowy to, porzucone przed wydaniem gry, tury symultaniczne z trybu multiplayer. Ale z tego co wiem to raczej do tego nikt wracać nie będzie... przynajmniej nie w oficjalnych łatkach i dodatkach (może jakiś modzik) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 10:14, Napek napisał:

Jedyny rts w hirołsach jaki mi przychodzi do głowy to, porzucone przed wydaniem gry, tury symultaniczne
z trybu multiplayer. Ale z tego co wiem to raczej do tego nikt wracać nie będzie... przynajmniej
nie w oficjalnych łatkach i dodatkach (może jakiś modzik) ;)


Gdyby miałbyć Heroes w realiach RTS to nie chciałbym czegoś ala WarCraft gdzie nawala się 10 jednosteczek. Tu muszą być oddziały, co najmniej takie jak w DoW! A grafika podobna do BFME 2. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować