Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2007 o 18:30, morthi napisał:

trzeba poczekac na patcha 1.5 :) on wprowadzi na prawde duze zmiany - wiec i moze Deleb zostanie
zdetronizowana ;)


No taką mam nadzieję. Wkurza już mnie powoli, że zamek którego nie cierpię ma taką przewagę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę już od jakiegoś czasu na to forum i w internecie, niestety nie dowiedziałem się nadal nic o nowym dodatku do H5 oraz kiedy miałby on mniej więcej być. Czy ktoś ma może jakieś informacje apropo tego czy nadal nie ma nic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 08:33, morthi napisał:

wystarczy ze odwiedzisz strone homm5.gram.pl - tam znajdziesz szukana prez Ciebie informacje


"Steppes of Chaos" to nie jest żart prima aprilisowy?
(przynajmniej ja to tak odebralem, ale teraz to zwątpiłem O_o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 08:33, morthi napisał:

wystarczy ze odwiedzisz strone homm5.gram.pl - tam znajdziesz szukana prez Ciebie informacje


Szkoda tylko, że nieprawdziwą. Chyba nie czytałeś ostatniej informacji:
"W dniu wczorajszym pozwoliliśmy sobie na mały żart. Obie wczorajsze informacje były nieprawdziwe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 09:52, morthi napisał:

ehh :P coz :P dalem sie nabrac ;)

Niestety info nadal 0, chociaż autorzy mówili na początku roku, iż info będzie niedługo. Ciężko nazwać 3 miesiące jako "niedługo" a info nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 17:18, morthi napisał:

niestety na takie zmiany w grze to nie mam zadnego wplywu - jestem przekonany ze ubi.nival
sledza fora i przy kazdym patchu balansuja bohaterow. Patch 1.5 wyrowna szanse jesli edytor
bohaterow w trybie duel bedzie umozliwiac dowolne modyfikacje

btw - na deleb zawsze mozesz wystawic razzaka ;) albo deidre


Deleb da się rozwalić tylko w pojedynkach 3x3, jak grasz oczywiscie z dobrym graczem w jeden na jeden nie ma szans. Oczywiscie nie raz rozwaiłem deleb razzakiem ale to inna kewstia z kim grałem. Ossirem moża jeszcze próbować szcześcia, lub ihorom (: ale jest trudno

pozdrawaim (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

razzakiem zawsze rozbijesz deleb :) wystarczy tylko wybic na poczatku piekielne ogary i impy - w miedzycasie popsuc diably coby nie wskrzesily czarcich lordow a na deser zostawic sobie sukkuby

ossirem ciezko jest a wszystko przez baliste ktora niemilosiernie bedie mordowac strzelcow - no chyba ze takie bedzie ilozenie terenu ze uda sie wrzucic jednorozce obok nich ktore tez beda osloniete przez bezposrednim atakiem

w 3x3 w koncu poprawili ilosc pd - teraz po zwycieztwie otrzymujemy pelna liczbe a nie tylko po ostatnim bohaterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:37, Krzysztofwrz napisał:

Witam!
Mam wersję 1.41 HOMMV i poszukuję kodów ułatwiających rozgrywkę - bardzo proszę o pomoc

Opis wszystkich kodów i sposób ich użycia znajdziesz w pliku HOMM5_CheatCodes.pdf w: <folder z grą>\Editor Documentation
Istnieje także spolszczona wersja tego dokumentu. Wchodzi ona w skład spolszczenia edytora i dokumentacji. Program instalacyjny tego pakietu ściągniesz stąd: http://www.lublin.mm.pl/~daimonfrey/H5/edytor/HoMMVmap.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesć Starzy Heroesowi Wyjadacze.
Pytanko. Istnieje jakikolwiek trainer który działa z wersja empikową ??? Aktualnie mam 1.41. Gierkę przeszedłem i lubię czasem do niej wrócić, ale nie chce mi sie mozolnie zbierać wszystkiego.
Próbowałem z wieloma trainerami "niby"właściwymi do danej wersji ale cały czas kupa.
Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:28, eL Fron napisał:

W duelach na Deleb dobry jest jeszcze Helmar :)


Jak dla mnie najlepszy na Deleb jest Vittorio. Jak dobrze sie operuje runami szału bojowego na Władcach Burz Karliego to też łatwo pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 19:13, joonu napisał:

Czesć Starzy Heroesowi Wyjadacze.
Pytanko. Istnieje jakikolwiek trainer który działa z wersja empikową ??? Aktualnie mam 1.41.
Gierkę przeszedłem i lubię czasem do niej wrócić, ale nie chce mi sie mozolnie zbierać wszystkiego.

Próbowałem z wieloma trainerami "niby"właściwymi do danej wersji ale cały czas kupa.
Dzieki


A starego profilu nie można było na dysku gdzieś zachować???I trainery nie byłyby wtedy potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jednak może 1/100 tej informacji o dodatku była praawdziwa.
Może faktycznie będzie meduza jako istota neutralna?
Myślę że tak dużo o nowym dodatku by nie wymyślli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:32, Maestro1992 napisał:

Dzieki :) Grasz może w lidze H5?? Jak tak to masz moze czas na pojedynek kiedyś? :P

NIe, nie gram.
Raz, że nie znalazłbym czasu na to, a dwa, że aż taki dobry to nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3 misji Nekropolii, pokonalem magów, mam 20 smoków cienia chce sie przedostac przez portal no i klapa ;/ Klikam na portal hero podchodzi ale przejsc nie ma zamiaru. Nie wiecie jak to obejsc? Ewentualnie moze jakies savy do 4 misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować