Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2007 o 07:26, moonman napisał:


No, dzięki, ale mi nie chodzi o odblokowanie wszystkich misji tylko o cały folder save, w którym są są savy z wszystkich filmków. Po prostu taki normalny, a nie odblokowujacy wszystkie misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 08:42, tomoliop napisał:

No, dzięki, ale mi nie chodzi o odblokowanie wszystkich misji tylko o cały folder save, w którym
są są savy z wszystkich filmków. Po prostu taki normalny, a nie odblokowujacy wszystkie misje.


jesli ukonczyles kampanie, to dostep do WSZYSTKICH filmikow/dialogow jest z poziomu menu - przegladaj dialogi (czy jakos tak) - poszukaj... taka nowosc w wersji 1.5 - mozna sobie obejrzec wszystkie dialogi :D

ja przechodzilem kampanie dawno temu, ale po zainstalowaniu patcha 1.5 mam dostep do WSZYSTKICH dialogow ladnie posortowanych chronologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2007 o 08:49, moonman napisał:

jesli ukonczyles kampanie, to dostep do WSZYSTKICH filmikow/dialogow jest z poziomu menu -
przegladaj dialogi (czy jakos tak) - poszukaj... taka nowosc w wersji 1.5 - mozna sobie obejrzec
wszystkie dialogi :D


Dzięki:). Ale skąd można ściągnąć ten patch? Bo na stronie gram.pl najnowszy jest 1.41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 08:51, tomoliop napisał:

Dzięki:). Ale skąd można ściągnąć ten patch? Bo na stronie gram.pl najnowszy jest 1.41.


zalezy jaka masz wersje:

edycja standardowa DVD
http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5/heroes_might_magic_5_1.05_hu_pl.exe

edycja standardowa CD
http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5/heroes_might_magic_5_1.05_pl.exe

edycja kolekcjonerska
http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5/heroes_might_magic_5_1.05_cz_pl_collectors.exe

jeśli kupiłeś Herosów w EMPiKu lub w Złotej (Srebrnej Edycji) to możesz w tej chwili usiąść i płakać czekając, aż CDP łaskawie wyda patcha 1.5 do tej zatęchłej edycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... Najpierw podczas instalacji patcha wyświetlił mi się komunikat, że nie mam Heroesa, a teraz wyświetla, że należy najpierw zainstalować 1.41, który od dawna już mam... Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 09:15, tomoliop napisał:

hmm... Najpierw podczas instalacji patcha wyświetlił mi się komunikat, że nie mam Heroesa,
a teraz wyświetla, że należy najpierw zainstalować 1.41, który od dawna już mam... Co robić?


Upewnij się, czy na pewno pobrałeś patch odpowiedni do Twojej wersji gry. Sprawdź też czy na pewno masz 1.41 (może masz 1.4?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 07:26, moonman napisał:

@Tomoliop

proszę:
http://nic-nac-project.de/~moonman/phpBB2/pafiledb/uploads/Campaign.sav


@Morthi

u mnie odwrotnie, ja i wielu znajomych ma N/A - pisałem do ubi. ale zero odzewu



Ja mam podobnie, ale tylko w normalnym trybie. W trybie pojedynku mam normalny ranking. Możliwe, że rozegraliśmy zbyt mało rozgrywek w normalnym trybie i stąd ten problem. Innego wyjaśnienia nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 09:15, tomoliop napisał:

hmm... Najpierw podczas instalacji patcha wyświetlił mi się komunikat, że nie mam Heroesa,
a teraz wyświetla, że należy najpierw zainstalować 1.41, który od dawna już mam... Co robić?


Miałem identyczny problem. Wyskakiwało mi powiadomienie, że gra nie jest zainstalowana. Nie pomógł, żaden z patchy dostępnych z sieci. Skorzystaj z narzędzia do aktualizacji. Automatycznie zassa i zainstaluje odpowiedniego patcha bez najmniejszych problemów.

Mam mały problem. Po zainstalowaniu patcha 1.5 czasem, gdy uruchamiam grę po logo Ubi wyskakuje mi bluescreen!!! Przeinstalowałem grę i to samo. Działo się tak gdy Kuźnia była zainstalowana i bez niej. Dziwne... Może ktoś uświadczył podobnego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz ciekawy blad- mysle ze powinienes zglosic sie do pomocy technicznej cdp

ostatni raz kiedy widzialem bledy z programem heroes 5 zainstalowanych na moim kompie to byly czasy bety :) czyli ponad rok temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

updatujesz gre do wersji 1.5
(jesli chcesz sciagasz i instalujesz nieoficjalna polska nakladke na edytor stworzona przez ShadowWariora - znajdziesz ja chociazby na homm5.gram.pl)
odpalasz edytor i tworzysz sobie bohatera do duela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 12:46, Byl napisał:

Dzięki. A jak stworze to muszę zapisać gdzie?

Przy tworzeniu potaci zostaje ona automatycznie zapisana w folderze DuelPresets, w miejscu gdzie masz zainstalowanego Heroesa. Żeby użyć bohatera w pojedynku musisz zaznaczyć przedział kosztu armii, w którym mieści się Twój bohater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 10:30, morthi napisał:

masz ciekawy blad- mysle ze powinienes zglosic sie do pomocy technicznej cdp

ostatni raz kiedy widzialem bledy z programem heroes 5 zainstalowanych na moim kompie to byly
czasy bety :) czyli ponad rok temu :)


Przeinstaluję system i zobaczę czy błąd nadal będzie się pojawiał...
Morthi wiadomo już coś o patchu 2.2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 13:12, Bayuer napisał:

Morthi wiadomo już coś o patchu 2.2?


nic mi o nim nie wiadomo niestety :( aczkolwiek z informacji ktore posiadam wynika ze byl juz dosyc dawno na ukonczeniu - moze tak jak 1.5 pojawi sie w piatek?
nie umiem niestety nic powiedziec na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi spolszczenie do edytora:( Jak ściągnąłem to klikam i chce się dokładnie to sapm ściągać.
Jak znowu ściągam to znowu chce się kolejny raz ściągać i tak w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam.
Nie jestem morthi, ale na Jaskini było napisane że będzie(wtedy) za dwo tygodnie, czyli tydzień po wyjściu patcha 1.5.
Czyli że będzie za mniejwięcej 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem, o co dokładnie ci chodzi ale jak już ściągnę to nie mogę zainstalować, a nie nie mogę ściiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 16:49, Byl napisał:

Niewiem, o co dokładnie ci chodzi ale jak już ściągnę to nie mogę zainstalować, a nie nie mogę
ściiągnąć.

Ponieważ to jest archiwum SFX może je otworzyc przy pomocy win rara, następnie przekopiowqać pliki z katalogów Bin I Editor (Z archiwum) do tych samych katalogów w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować