Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 18:33, Rafal G napisał:

29 listopada? Taaa... :/ Do tej pory byłem spokojny, ale to już jest przegięcie pałki. Może
najlepiej zróbmy premierę w styczniu - wtedy CDP nie będzie miało możliwości, żeby coś zepsuć.
Mam takie dziwne przeczucie, że tutaj polityka Ubisoftu nie ma już żadnego znaczenia... kłania
się zwykła nieudolność pewnej polskiej firmy... Naprawdę - brak mi słów:/


Ale powód jest wiadomy dlaczego premiera została przesunięta przez Wiedźmina ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:37, wdowiakm napisał:

Ale powód jest wiadomy dlaczego premiera została przesunięta przez Wiedźmina ;/


Jeśli to z powodu Wiedźmina (z którego premierą wiadomo co się działo) to świadczy to tylko i wyłącznie o kompletnym braku profesjonalizmu CDP. Jeśli jeden tytuł miałby zawalić plan wydawniczy względem innych gier to coś tu jest nie tak... Tylko, że tego oczywiście nikt nie przyzna, a znając życie w ogóle nie dostaniemy żadnej informacji dlaczego mamy czekać kolejny miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:01, Ostrowiak napisał:

W planie wydawniczym ToE spadł z 8 listopada, do ogólnie listopada

W planie wydawniczym od zawsze był zapisany jako "listopad", więc tutaj nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:01, Ostrowiak napisał:

Sprawdziłem. W planie wydawniczym ToE spadł z 8 listopada, do ogólnie listopada, więc jego
wydanie jest niejasno ustalone...

Cdp się postarało, nie ma co :(((


Ja właśnie zdecydowałem nie kupie tej gry pre orderem. Wysłałem CDP e-maila z pytaniem o potwierdzenie tego zamówienia i do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi więc nie kupuję, w dodatku jestem zdziwiony że 48 godzin to u nich z tydzień czasu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możemy prosić o jakieś wyjaśnienia w tej kwestii:
http://www.gram.pl/sk6_8QTjGu2_Heroes_of_Might_and_Magic_V_Dzikie_Hordy.html (chodzi oczywiście o "nową" datę premiery)

1. Czym to przesunięcie jest spowodowane?
2. Czy jest to data ostateczna, czy też możemy spodziewać się dalszych opóźnień?
3. Czy naprawdę musimy czekać prawie dwa miesiące dłużej w porównaniu z premierą światową? Rozumiem, że z pewnych względów Hordy musiały wyjść nieco później, ale 2 miesiące?!

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:22, Sheltem napisał:

U Czechów tez opóźnienie - o 14 dni (CDP miała tam wydać ToE dzisiaj).

To w Czechach też jest CDP?Czyli widać ,zę chodzi o wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:26, Rosomk napisał:

> U Czechów tez opóźnienie - o 14 dni (CDP miała tam wydać ToE dzisiaj).
To w Czechach też jest CDP?Czyli widać ,zę chodzi o wiedźmina.


Tak jest, unas, w czechach,w słowacji i na węgrzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:41, DArkon1990 napisał:

> > U Czechów tez opóźnienie - o 14 dni (CDP miała tam wydać ToE dzisiaj).
> To w Czechach też jest CDP?Czyli widać ,zę chodzi o wiedźmina.

Tak jest, unas, w czechach,w słowacji i na węgrzech.

a czy na ślowacji i na Węgrzech też opóźnili premierę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:00, Rosomk napisał:

> > > U Czechów tez opóźnienie - o 14 dni (CDP miała tam wydać ToE dzisiaj).
> > To w Czechach też jest CDP?Czyli widać ,zę chodzi o wiedźmina.
>
> Tak jest, unas, w czechach,w słowacji i na węgrzech.
a czy na ślowacji i na Węgrzech też opóźnili premierę?



Tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, co to ma znaczyć z tym kolejnym obsuwem? Jaja sobie robią? Może od razu przesunąć premierę w Polsce na na przyszłe przyszłe wakacje. A już człowiek sobie rezerwował przyszły weekend dla TotE. Echhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie gdzie jest CDP, jest opóźnienie, ta firma naprawde jest dobijająca (już się zbliża 8 listopada to oni znów date z kosmosu, niech od razu napiszą 29.11.2008 i wtedy olejemy ta grę bo naprawde są żałośni!!!)

Szczerze mówiąc to jak przesuną datę jeszcze pare razy to nie wiem czy kupie to grę(dla zasady), wiem, że to nic nie zmieni, ale to naprawde żenada, może poczekamy na głupi dodatek do H5 tak samo jak na dodatek do Gothica 2 Noc Kruka czyli około roku. Podejrzewam, że dodatkowym powodem przesunięcia premiery jest premiera Wiedźmina(której przecież nic nie może przyćmić). Panowie z CDP zaczynają działać jak rynek gier w polsce jeszcze raczkował(czyli premiera światowa swoją droga a nasza 6 miechów później)

To samo powinno być z Wiedźminem. Najpierw u nas a potem 2,3 miechy na zachodzie.

Naprawde strasznie irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym powodem, który mi przychodzi na myśl, dla którego CDP zaniedbuje fanów Heroes''a, jest premiera Wiedźmina. Otóż CDP pewnie chce jeszcze zająć się reklamą ich rodzimiej produkcji, aby był jak najwięszy popyt na "Geralta". No, ale to i tak nie tłumaczy ich z faktu że mogą sobie tak olewać fanów Heroesa. Jak jeszcze polonizacja będzie na poziomie polonizacji Kuźni to ja już chyba podziękuję i kupię sobie choćby niemiecką wersję.

P.S. Ten poradnik: http://www.gry-online.pl/s024.asp?ID=693 to pewnie dla piratów, bo gracze którzy chcą legalnie kupić grę to muszą czekać na łaskę CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto chce wiedziec jakie sa polsie nazwy jednostek akademii? ono one... prosze sie nie smiac

Gremlin Sabotażysta
Marmurowy Gargulec
Obsydianowy Golem
Mag Bitewny
Dżin Wezyr
Rakszasakszatri
Władca Burz

nie macie sie na szczescie o co martwic - czuwam nad wszystkim i taich koszmarkow nie znajdziecie w pelnej wersji gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:55, morthi napisał:

kto chce wiedziec jakie sa polsie nazwy jednostek akademii? ono one... prosze sie nie smiac


Gremlin Sabotażysta
Marmurowy Gargulec
Obsydianowy Golem
Mag Bitewny
Dżin Wezyr
Rakszasakszatri
Władca Burz

nie macie sie na szczescie o co martwic - czuwam nad wszystkim i taich koszmarkow nie znajdziecie
w pelnej wersji gry :P


Zawsze się zastanawiałem dlaczego ta Rakszasa ma taką dziwna druga cześć nazwy :P A to ...rani, a to radza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować