Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2008 o 14:57, morthi napisał:

zbieraj bledy zbieraj ;) bo jaak ich nie zbierzemy to wtedy nie zostana one poprawione w patchu
- ale cieszy mnie ze nie widac jak na razie innych bledow niz drobne literowki :)


W mapce Próba Agraela są takie literówki, w Prologu są literówki, pewno i w reszcie Mapek, pozostałych Kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 16:03, milosz2 napisał:

Czy warto kupić cały komplet HEROSA 5 czy wystarczą DH ?
Co to za róznica jak bede miał wszystkie ?


No jest róznica, Jeśli kupisz komplet Heroes 5 + Dark Messiah. będziesz znał całą fabułe Piątej części, jeśli same Dzikie Hordy to tylko końcówkę fabuły Heroes 5 (każda wersja ma swoje kampanie), a co do Multi i Singla to jest róznica, Dzikie Hordy mają bardzo rozbudowany Singiel i Multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 16:03, milosz2 napisał:

Czy warto kupić cały komplet HEROSA 5 czy wystarczą DH ?
Co to za róznica jak bede miał wszystkie ?


Lepiej poczekac na Complete Edition ;) Za podobną cene będziesz miał Sage HoMM + dodatki ekskluzywne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na h6 jeszcze sobie poczekasz - kup dh sciagnij moda z kampaniami z podstawki i kuzni i baw sie na calego :)

pewnie niedlugo ktos powyciaga mapki z podstawki i dodatku i majac hordy bedziesz mial tak jakby wszystkie czesci razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prokurator jestes ze zadajesz to samo pytanie na rozny sposob i chcesz uzyskac odpowiedz ?:D

ja kupilbym heroes 5 uwazam ich za swietna gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 17:51, milosz2 napisał:

Powiedzcie coś na temat H5<multi>


moja ulubiona gra :)
nie przekonasz się póki nie zagrasz :)

BTW: właśnie listonosz przyniósł mi Hordy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 17:40, milosz2 napisał:

Może nie na temat ale mam co na moim miejscu byście kupili H5 czy Hellgate''a?


Jeśli lubisz strategie z elementami RPG to kup heroesów, a jeśli w przeszłości chętniej zagrywałeś się w Diablo II niż w Heroes of Might & Magic III to bierz Hellgate''a. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy udostępnianie Eng Dubbingu w tym temacie, dla tych co kłuje w Uszy PL Dubbing POdstawki, Kuźni i Dzikich Hord to przestępstwo coś jak piractwo, czy nie ????? Wiecie zrobić PL kinową. Jeśli można, to mogę podać link do Sound.pak i soundsfx.pak z Eng wersji do Dzikich Hord, jeśli nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie:

używa ktoś z was tego moda do kampanii, co powoduje mozliwosc grania w kampanie z podstawki i kuzni ?
czy jest mozliwosc aby odblokowac te kampanie z podstawki i kuzni, czy trzeba je przechodzic po kolei ? bo nie usmiecha mi sie to na razie, a chcialbym jednak miec je pod reka nawet z poziomu hord :D

z gory dzieki za pomoc i rady, jesli takowe otrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 14:57, morthi napisał:

zbieraj bledy zbieraj ;) bo jaak ich nie zbierzemy to wtedy nie zostana one poprawione w patchu
- ale cieszy mnie ze nie widac jak na razie innych bledow niz drobne literowki :)


Jeśli coś zauważę, nie omieszkam się podzielić znaleziskiem;) Niestety w najbliższym czasie nie będę miał zbyt wielu czasu na granie:( Wczoraj po prostu nie mogłem sobie odmówić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 17:59, DArkon1990 napisał:

Mam pytanko, czy udostępnianie Eng Dubbingu w tym temacie, dla tych co kłuje w Uszy PL Dubbing
POdstawki, Kuźni i Dzikich Hord to przestępstwo coś jak piractwo, czy nie ????? Wiecie zrobić
PL kinową. Jeśli można, to mogę podać link do Sound.pak i soundsfx.pak z Eng wersji do Dzikich
Hord, jeśli nie to nie.


Teoretycznie to nie powinno jakoś wadzić nikomu z CDP skoro wrzucasz angielską wersję. Gdybyś dał linka do wersji polskiej pewnie by Cię ścigali. Na wszelki wypadek weź po prostu zamieść te pliki w temacie na jakimś forum o HV i podaj tylko linka do tego tematu tutaj, albo spróbuj wrzucić bezpośrednie linki tutaj. Osobiście na Jaskini Behemeta bym dał posta:D Stare czasy jak się tam siedziało... Ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 19:58, Bayuer napisał:

> Mam pytanko, czy udostępnianie Eng Dubbingu w tym temacie, dla tych co kłuje w Uszy PL
Dubbing
> POdstawki, Kuźni i Dzikich Hord to przestępstwo coś jak piractwo, czy nie ????? Wiecie
zrobić
> PL kinową. Jeśli można, to mogę podać link do Sound.pak i soundsfx.pak z Eng wersji do
Dzikich
> Hord, jeśli nie to nie.

Teoretycznie to nie powinno jakoś wadzić nikomu z CDP skoro wrzucasz angielską wersję. Gdybyś
dał linka do wersji polskiej pewnie by Cię ścigali. Na wszelki wypadek weź po prostu zamieść
te pliki w temacie na jakimś forum o HV i podaj tylko linka do tego tematu tutaj, albo spróbuj
wrzucić bezpośrednie linki tutaj. Osobiście na Jaskini Behemeta bym dał posta:D Stare czasy
jak się tam siedziało... Ehh.


Bo mi chodzi o Pliki dźwiękowe z Angielskim Dubbingiem anie o Samą grę. Wiesz wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 17:57, Arxel napisał:

> Może nie na temat ale mam co na moim miejscu byście kupili H5 czy Hellgate''a?

Jeśli lubisz strategie z elementami RPG to kup heroesów, a jeśli w przeszłości chętniej zagrywałeś
się w Diablo II niż w Heroes of Might & Magic III to bierz Hellgate''a. :)



Bardziej chodzi mi o to czy w H5 można się wciągnąć, czy są tam zwroty akcji no i czy jest długa i czy może mi ktoś powiedzieć coś na temat multi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez problemu - ot wrzucasz katalog save to nowego katalogu x:\Moje dokumenty\My Games\Heroes of Might and Magic V - Dzikie Hordy\Profiles\nazwa twojego profilu\ i mozesz grac sobie w kampanie - aczkolwiek odradzalbym kontynuowanie rozpoczetej kampanii gdyz moze to spowodowac wystapienie roznego rodzaju komplikacji. najlepiej jest rozpoczac kampanie od nowa lub tez skonczyc kampanie zaczeta w podstawce/Kuzniach idopiero wtedy rozpoczac swiezo odblokowana kampanie w hordach:)

graficznie wyglada to bajecznie - roznica jest ogromna. jaka to przyjemnosc grac w kampanie z podstawki z tak ladnie wygladajacymi obrazkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam jedno pytanie: stworzyłem mapkę w edytorze by sobie coś zobaczyć, zapisuję ją, ale ona się nie pojawia w grze...poza tym nie mogę znaleść folderu z tymi mapami, które są domyślnie w grze, abt tam bezpośrednio to przekopiować...mógłby mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:48, morthi napisał:

graficznie wyglada to bajecznie - roznica jest ogromna. jaka to przyjemnosc grac w kampanie
z podstawki z tak ladnie wygladajacymi obrazkami :P


Dzikie Hordy wyglądają znacznie lepiej od poprzednich części? Hmm, a idzie to w parze ze znacznym wzrostem wymagań? Już kuźnia ledwo co mi ciągnęła na high :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować