Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Haha!! Wczoraj mówiłem, że chciałbym nową porcje screenów i życzenie się spełniło...;D...wygląda na to, że jest nowy sposób kupowania jednostek...i dobrze...nie mówię, że tamten był zły ale ten wygląda na lepszy...nie wiem czemu ale grafika też wydaje mi się jeszcze ładniejsza ;]...i jakże od razu inaczej to wszystko wygląda kiedy zamiast jakiegoś znaku zapytania mamy śliczny portret swojego herosa...no cóż...trzeba zacząc odliczac dni, godziny, sekundy...bo Heroesy prawdopodobnie już tuż! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe screeny są wspaniałe, szkoda że nie zobaczę gry w takiej okazałości na moim komputerze. No i nareszcie jednostki neutralne nie będą zlewać się z otoczeniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe utwory muzyczne, tym razem z pól bitewnych (chyba;p):

http://ftp.ubi.com/emea/homm5/music/HV_inferno_battle.mp3
http://ftp.ubi.com/emea/homm5/music/HV_haven_battle.mp3
http://ftp.ubi.com/emea/homm5/music/HV_dungeon_battle.mp3
http://ftp.ubi.com/emea/homm5/music/HV_academy_battle.mp3

No cóż, złe nie są, ale muzyki z H3 z bitwy chyba niestety nie pobiją... Spodziewałem się raczej nieco szybszych, nastrajających bojowo tematów muzycznych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 18:03, Patren napisał:

kiedy zamiast jakiegoś znaku zapytania mamy śliczny
portret swojego herosa...

znaki zapytania były w becie, bo pewnie nie obsługiwała ona avatarów. Na screenach widać postać i portret Agraela, on jest ważny w kampanii i dlatego jego obraz jest w pełni stworzony (dla zainteresowanych: Agrael to sławetny "Płonący Kosiarko-Jeż" XD ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 22:05, windows00 napisał:

znaki zapytania były w becie, bo pewnie nie obsługiwała ona avatarów.


Wiem, że tylko w becie były znaki zapytania...ale cieszy mnie widok portretu zamiast niego bo kiedy grałem w bete to mnie delikatnie wkurzał ;D...mam nadzieję, że wszyscy bohaterzy mają takie świetne portety ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 22:45, Miocen napisał:

Czy to to jest wyłącznie po angielsku?

Tak, ta minigierka jest stworzona wyłącznie w j. angielskim.
Nawet fajnie się w to gra, ale system rozgrywki nie jest do końca dopracowany... Wolałbym jakiś system sprawdzający np. co 15 min czy gracz jest online, a jak nie jest to wylogowanie go i usunięcie z listy potencjalnych ofiar ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak chce zamówić ta grę EK, wyskakuje mi cos takiego, że POWRÓT DO KOSZYKA lub ZAMÓW PRODUKTY TYLKO DOSTEPNE, klikam te dostepne i nic. Chyba w sklepie jest jakiś błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 23:19, mazur 432 napisał:

Czemu jak chce zamówić ta grę EK, wyskakuje mi cos takiego, że POWRÓT DO KOSZYKA lub ZAMÓW
PRODUKTY TYLKO DOSTEPNE, klikam te dostepne i nic. Chyba w sklepie jest jakiś błąd

Juz nieaktualne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 23:39, mazur 432 napisał:

> Czemu jak chce zamówić ta grę EK, wyskakuje mi cos takiego, że POWRÓT DO KOSZYKA lub ZAMÓW

> PRODUKTY TYLKO DOSTEPNE, klikam te dostepne i nic. Chyba w sklepie jest jakiś błąd
Juz nieaktualne:)

Aha Zapomniałem napisać: Przepraszam Cię CPD, że choć raz w Ciebie zwątpiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 22:05, windows00 napisał:

(dla
zainteresowanych: Agrael to sławetny "Płonący Kosiarko-Jeż" XD ).

Swoją drogą... Słyszeliście, że Ubisoft słyszał już o tym wspaniałym porównaniu?
Fabrice nawet skomentował to dla pewnego serwisu zagranicznego. Podobno przyszedł im do głowy pomysł współpracy z Sonic Team. W ramach "rozwoju" serii Might and Magic ma powstać konsolowa przygodówka/platformówka... Agrael the Hedgehog of Might and Magic

Opracowano już nawet wstępne projekty... ZGROZA :/ x/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 23:40, Monastor napisał:

Swoją drogą... Słyszeliście, że Ubisoft słyszał już o tym wspaniałym porównaniu?
Fabrice nawet skomentował to dla pewnego serwisu zagranicznego. Podobno przyszedł im do głowy
pomysł współpracy z Sonic Team. W ramach "rozwoju" serii Might and Magic ma powstać konsolowa
przygodówka/platformówka... Agrael the Hedgehog of Might and Magic

Opracowano już nawet wstępne projekty... ZGROZA :/ x/

[ironia]Gra dla której warto kupić konsolę [/ironia]
Czyżby ta informacja nie została ogłoszona 1 kwietnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 09:43, adamkos napisał:

Skad mozna sciagnac beta test Heroes 5. Prosze o szybko odpowiedz. Dziekuje . Pozdro


Już nie można bo publiczne beta testy się skończyły. "Musztarda po obiedzie", że tak zacytuję :) Czekamy na demo (jeśli w ogóle wyjdzie), a przede wszysstkim na pełną wersję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 08:17, HumanGhost napisał:

> Opracowano już nawet wstępne projekty... ZGROZA :/ x/

Hehehe jakoś sobie tego nie wyobrażam. ;-)

Niestety, Panie Przewodniczący... To jest zarządzenie z górnego szczebla nadzoru rozwoju rozrywki elektronicznej. Artykuł 234 o ujednoliceniu wszystkich wydawanych gier w celu dania graczom tylko tych, które są najlepsze... podpunkt trzeci - kolce i płomienie

Celem tych działań jest osiągnięcie tego, czego przecież chcą gracze i odmłodzenie grupy odbiorców nowych produktów. Średnia wiekowa graczy wynosi na daną chwilę 19,32 lat! Znormalizowanie produktów (dodanie dużej liczby efektownych wybuchów, ognia, broni o nielogicznej wielkości, migających światełek) zachęci młodszych do kupienia gry, przy czym można ją będzie pozbawić zbędnych elementów fabularnych wymagających dużych nakładów, a do tego często krytykowanych.

Zainteresowanie u graczy starszych, z których 23% o dziwo, ceni sobie fabułę zamierza się utrzymać w inny sposób. Ponieważ średnio 97% członków owej grupy to mężczyźni, planuje się utrzymanie tej wiernej rzeszy poprzez "podkreślanie walorów kobiecych w grze". Minimalną powierzchnię "ubioru" na terenie danego kraju określa ustawa.

Przypis 1
Zasady te w latach 2005-2008 przyjmować będą kolejni twórcy i wydawcy gier. Jako pierwszy, projekt wcieli w życie Ubisoft. Gra strategiczna zatytułowana "Heroes of Might and Magic 5" odniesie murowany sukces ze względu na mylącą nazwę, która sugeruje nawiązanie do cenionych niegdyś gier i ich kontynuacje, test jest więc zupełnie bezpieczny dla wydawcy.

Doszły nas słuchy, że niektórym graczom już nie podobają się nasze rozporządzenia. Oświadczamy wszem i wobec, iż nie są oni prawdziwymi graczami, gdyż dążą do zahamowania oczywistego i przynoszącego obopólne korzyści rozwoju branży rozrywki elektronicznej. Pragną oni zachowania tego, co nazywają "duchem" bądź "klimatem". Są to naturalnie wartości nierealne, które nie przedstawiają przeliczalnej na pieniądz wartości. Są więc przeciwieństwem dobroczynnego ujednolicenia wszystkich wydawanych tytułów. Daje to jasne pojęcie o jakości. Co więcej, centralizacja tworzenia gier w kwestii ich ogólnego zarysu ukierunkowuje przepływ zysków ze sprzedaży gier. Więcej zasobów pieniężnych trafia w ten sposób do naszej organizacji zapewniając nam środki na dalsze działania dla dobra branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialne, poprawiłes mi humor, ale w chwilę potem stwierdziłem, że tak naprawde to prawda i humor jakoś mi się popsuł. Nie ma to jak huśtawka nastrojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować