Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Nie no mapka całkiem całkiem tylko opis tych postaci nie leży mi taki rozkładany raczej lepszy był by taki w normalnej książecce :] a tak to mi leży a to jest ent czy ten pan co go często widzę przy sklepie z piwqem w eku ;p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 22:48, Bambusek napisał:

Po prawdzie to są nieco Tolkienowskie - te ze Śródziemia też specjalnie pakerne nie były.

"Pakerne" czy "nie-pakerne" w książce "działały" bardzo dobrze. Ważne żeby w grze było tak samo, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak - dlatego nie narzekam na ich wygląd. dla mnie te z bety były cacy, te też są (moze tyle, że te z bety były jakoś, hmmm, demoniczne. Strasznie mi przypominały Tree Devil z Majesty, co raczej nie pasuje do grzecznych Elfów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 21:32, Łowca Gier napisał:

Nic nie wiadomo. Demo mogą wypuścić nawet po premierze, albo i wcale. Nie ma żadnych zasad,
co do tego. Jak tak wszyscy chcieli grać, to było ściągać betę!!! A teraz mamy co stronę pytanie
o demo. Nie bądźcie tacy niecierpliwi.


Grałem w betę, ściągnąłem w dzień jej premiery ale beta to jednak beta...wolałbym zobaczyc dopieszczone demo finalnej wersji...szczególnie, że jak Ur sam powiedział, będzie sporo zmian w stosunku do bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 23:31, Mithrandirpl napisał:

http://www.gamespot.com/pc/strategy/heroesofmightandmagicv/news.html?sid=6147171

Limitowana edycja z Homm4 i 3 :> ale za to jaka cena... :P

Ech, a CDP zabronili dać H III z dwoma dodatkami :/
Ciekawe czy dorzucają tam Heroes Cronicles.
A cena jest kusząca - 50$ po 3,24zł za dolca daje 162 złocisze.
No i te własne kampanie i bohater...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 00:08, windows00 napisał:

No i te własne kampanie i bohater...


Kolekcjonerska edycja europejska też ma mieć trzy dodatkowe mapy i jedną bohaterkę. Wątpię więc, by polska teg nie miała, choć trzeba by zapytać CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 00:08, windows00 napisał:

> http://www.gamespot.com/pc/strategy/heroesofmightandmagicv/news.html?sid=6147171
>
> Limitowana edycja z Homm4 i 3 :> ale za to jaka cena... :P
Ech, a CDP zabronili dać H III z dwoma dodatkami :/
Ciekawe czy dorzucają tam Heroes Cronicles.
A cena jest kusząca - 50$ po 3,24zł za dolca daje 162 złocisze.
No i te własne kampanie i bohater...


59$... -> 191zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 13:49, jaruczek napisał:

to w koncu kiedy dokladnie jest premiera?


Do dwóch dni po tym, jak CDP roześle gry zamówione w preorderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 14:08, jaruczek napisał:

chodzi mi którego dnia... w kwietniu ? czy w maju? którego dokładnie?


nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery światowej. Na pewno nie w kwieniu w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do CDP: Jeżeli data premiery HOMMV jest przesunięta z powodu zmiany prawie calego tekstu to poco go zmieniano. Czy był zły??? A może wymyślono nową, lepszą fabułę??? Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 14:46, patrol007 napisał:

A ja mam takie pytanie do CDP: Jeżeli data premiery HOMMV jest przesunięta z powodu zmiany
prawie calego tekstu to poco go zmieniano. Czy był zły??? A może wymyślono nową, lepszą fabułę???
Czekam na odpowiedź.

pewnie się okazało że był jakiś błą albo tek text to z iinej gry był :-) a tak powarznie to może chodzi o jakieś probleny z wydawcą (pamiętacie Noc Kruka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodem przesunięcia światowej premiery była przede wszystkim petycja testerów i graczy otwartej bety. Z prostych obliczeń (kto zajmował się prowadzeniem projektów ten wie, jak to policzyć) wyszło, że nie ma szans na pełne odpluskwienie kodu do końca marca. Petycja odniosłą skutek: premierę przełozono na nastepny kwartał, by dać czas na dopieszczenie warstwu technicznej i wizyjnej gry. Korzystając z dodatkowego czasu grupa odpowiedzialna w Ubisofcie/Nivalu za fabułę postanowiła ją wzbogacić i urozmaicić. I stąd tak wielkie zmiany. Oczywiście teraz firmy przygotowujące lokalizowane (tłumaczone) wydania muszą się znowu pomęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować