Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Co prawda Napek sobie poradził, ale nie wszystkim może się to udać tak samo.
Jeśli chcecie mieć na kompie taki wykres umiejętności jak tutaj: http://www.celestialheavens.com/homm5/skillwheel.swf
Kliknijcie na ten link Prawym Przyciskiem Myszy i wybierzcie opcje "Zapisz element docelowy jako...". Wybieracie miejsce zapisu, możecie ewentualnie zmienić jego nazwę i klikacie Zapisz. I już, macie wykres umiejętności wszystkich klas bohaterów H5. Zapisany plik możecie otworzyć w przeglądarce internetowej (wykres zrobiono we flash''u).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie już ktos o to pytał ale jakoś ciężko się przekopuje przez te wszytkie posty bez jakiejś miłej wyszukiwary (tak to do CDP!!!!!!!!!!!!!) ale czy w H5 bedzie generator map losowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 00:56, VrOObel69 napisał:

pewnie już ktos o to pytał ale jakoś ciężko się przekopuje przez te wszytkie posty bez jakiejś
miłej wyszukiwary (tak to do CDP!!!!!!!!!!!!!) ale czy w H5 bedzie generator map losowych?

Niestety, w podstawce go nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 01:04, VrOObel69 napisał:

sie pospieszyłem trochę z tymi oskarżeniami CDP, wybaczcie

Nie chcę nic sugerować, ale wysukiwarka jest spoko, wpisałem "generator map" i prawie od razu znalazłem inf o tym czy będzie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 01:09, windows00 napisał:

> sie pospieszyłem trochę z tymi oskarżeniami CDP, wybaczcie
Nie chcę nic sugerować, ale wysukiwarka jest spoko, wpisałem "generator map" i prawie od razu
znalazłem inf o tym czy będzie czy nie.


ja też po prostu w pierwszym momencie musiałem jakąs chyba literówe popełnić lub nie wiem co, kosmici mnie połechtali i coś poszło nie tak, zaraz po swoim głupim poscie też znalazłem co chciałem, ale dzięki za wyrozumiałość, padałem wtedy z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie na czym dokładnie polega umiejętność Urgash''s Call (gating becomes instant)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 01:02, windows00 napisał:

> pewnie już ktos o to pytał ale jakoś ciężko się przekopuje przez te wszytkie posty bez
jakiejś
> miłej wyszukiwary (tak to do CDP!!!!!!!!!!!!!) ale czy w H5 bedzie generator map losowych?

Niestety, w podstawce go nie będzie.


To będzie w ogóle opcja map losowych w homm5 w ogóle czy nie ? Była to jedna z najważniejszych rzeczy w multiplayerze w homm3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 00:28, Ururam Tururam napisał:

Pozostaje mi się zgodzić z Pablo_bel.

Miło mi, tym bardziej że naprawdę doceniam Twoj wkład w powstawanie Herosków (oficjalny jak i fanowski) :) i za stronę o nich - doskonała i wielkie brawa oraz ukłon za nią.:)

Dnia 09.05.2006 o 00:28, Ururam Tururam napisał:

I stażem gry we wszytkie części herosów i wiekiem odstaję w górę od średniej -

Ja też stanowczo - i czas spędzony przy heroskach i wiek ... mocno zawyżony:x :_ Ale cóż... "duch" nadal młody. ;-) I spragniony "baśniowości" Herosów.:) Z wiekiem mozna się"otwrcie" przyznawać do tego. ;-)
>a to czwórkę

Dnia 09.05.2006 o 00:28, Ururam Tururam napisał:

uważam za część najlepszą. Potem trójkę jedynkę i na końcu dwójkę.

Mam własciwie tą samą - bardzo zblizoną - "hierarchię" częsci.:) Czasami waham się między 1 a 3 na drugim miejscu.
Po bezkonkurencyjnej dla mnie 4.:) Aktualnie mam 4 - nieusuwalna z dysku :P - oraz 1 na kompie. 1,2 i 3 są "wymienne" u mnie żeby nie było "pomieszania" zbyt wielkiego. ;-)
P.S. Kiedyś - specjalnie kupiłem poradnik Prima Games do 4 Herosów - oczywiście nawet nie zerknąłem do niego celem poznania "metody" zwycięstwa, tylk odo tabel rozbudowy miast, jednostek, zaklęć.Dobrze opracowane, ale nie o tym. Kupilem go dla dodatków. Map do 2, 3 i 4 oczywiście. Jest tego tam sporo. Oczywiście z czasem "zabrakło" i tych więc mam trochę pobrań zTwojej witryny. :) Dobra robota i wiele radości. Dziękuję. ;)
I twórz więcej - wolną chwilą i w przypływie weny. :)
Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 21:25, Oskar211 napisał:

1 Kto z was grał w ang. v. The elder scores 4 Oblivion? Chce sobie kupić a le do końca nie
wiem czy warto.
2 Zamówiłam homm 5 EK w lutym (myślałem że będzie w marcu) Zapłaciłem 149 (dziesięć wirtualnych)
Po jakimś czasie obniżono cene o 10. Czy jak anuluje zamówienie odzyskam 10 wirtualnych?

Promocja jest chyba pozorna, jak można zauważyć na załączonym obrazku. 159.90 na 159.90
Dodając do koszyka nadal można uzyskać cenę 149.90 (10 wPLN).

A teraz moje pytanie ... co ma niby oznaczać tekst: (Na ten produkt możesz wykorzystać Wirtualne Pieniądze (maks. 40 wPLN) i w ten sposób oszczędzić 40 zł)? Dodając HoMM V do koszyka, mogę jedynie wykorzystać 10 (prawdopodobnie te, które otrzymałem rejestrując się w sklepie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostajesz 10 wirtualnych zlotych przyrejestracji :)

kolejne dostajesz przy rejestracji kazdej nowej gry zydanej przez CDP (w pudelku jest kupon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 11:40, morthi napisał:

dostajesz 10 wirtualnych zlotych przyrejestracji :)

kolejne dostajesz przy rejestracji kazdej nowej gry zydanej przez CDP (w pudelku jest kupon)

nie ma nic przeciwko temu, ale ... skąd ten mocno dezorientujący tekst. Z tego co zrozumiałem (też czytałem o vPLN), to dzięki tej grze będę mógł kupić kolejną za 40 zł mniej, a nie wydać 40 zł mniej na tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 11:06, koniczyn napisał:

update w sprawie wymagań (bo chyba nikt nie napisał jeszcze) - wersja pełna ma te same wymagania,
co demo.


czyli podane w sklepie wymagania minimalne odnośnie karty graficznej są nieaktualne, bo potrzeba karty ze 128 MB a nie 64. wypadałoby to zmienić, bo osoby takie jak ja będą zmusozne wycofać zamówienie.
demo mi nie śmiga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 11:49, mrs7 napisał:

nie ma nic przeciwko temu, ale ... skąd ten mocno dezorientujący tekst.


Dla mnie to ten tekst jest przejrzysty jak krystaliczna woda:P Masz wPLN''y to możesz je na ten produkt wydać. Podejrzewam, że dzięki tej grze będziesz mógł otrzymać więcej wirtualnych pieniędzy niż wydasz na H5 (nawet zakładając, że będzie to maksymalna stawka). Pod tym względem CDP lubi rozpieszczać graczy. Przydałoby się tylko troszeczkę więcej gadżetów, bo narazie wPLN''y leżą odłogiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam me pytanie, ale nikt na nie nie odpowiedział.
Jakie specjalne możliwości będzie miec każdy z zamków?
CHodzi mi o to że np. w Inferno można poświęcic częsc jednostek za doświadzczenie (dół ofiarny)
W Heaven można zwiększyc lvl jednstek, Np z wieśniaka na łucznika... .
Nie znam pozostałych.
Więc może mi je ktoś wymienic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 00:28, windows00 napisał:

Co prawda Napek sobie poradził, ale nie wszystkim może się to udać tak samo.
Jeśli chcecie mieć na kompie taki wykres umiejętności jak tutaj: http://www.celestialheavens.com/homm5/skillwheel.swf
Kliknijcie na ten link Prawym Przyciskiem Myszy i wybierzcie opcje "Zapisz element docelowy
jako...". Wybieracie miejsce zapisu, możecie ewentualnie zmienić jego nazwę i klikacie Zapisz.
I już, macie wykres umiejętności wszystkich klas bohaterów H5. Zapisany plik możecie otworzyć
w przeglądarce internetowej (wykres zrobiono we flash''u).

Ech, mam z tym problem,Zapisałem tgo na dysku ale otworzyc nie moge! Pisze żę nieznana aplikacja i nie udaje się otworzyc, czym mam to zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować