Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2006 o 12:19, afiag napisał:

> update w sprawie wymagań (bo chyba nikt nie napisał jeszcze) - wersja pełna ma te same
wymagania,
> co demo.

czyli podane w sklepie wymagania minimalne odnośnie karty graficznej są nieaktualne, bo potrzeba
karty ze 128 MB a nie 64. wypadałoby to zmienić, bo osoby takie jak ja będą zmusozne wycofać
zamówienie.
demo mi nie śmiga :/


Już poprosiłem o zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 11:38, mrs7 napisał:

A teraz moje pytanie ... co ma niby oznaczać tekst: (Na ten produkt możesz wykorzystać Wirtualne
Pieniądze (maks. 40 wPLN) i w ten sposób oszczędzić 40 zł)? Dodając HoMM V do koszyka, mogę
jedynie wykorzystać 10 (prawdopodobnie te, które otrzymałem rejestrując się w sklepie).

Te 40 WPLN`ów wykorzystasz jeśli masz już swoje konto i na nim minimum taką kwotę WPLn`ów z zarejestrowanych gier. Jesli nie masz jeszcze tylu - a masz mniej to możesz wyłącznie tą ilość wydać.
Dmomyślam się że teraz założyles sobie konto i dostaleś ten "bonus" 10 WPLN`ów dla nowych użytkowników, więc tylko o tyle możesz pomniejszyć cenę zakupu obecnie. Przy każdej rejestracji gier masz kupon na "wirualne" pieniądze w kwotach od 5 do 45. W zależności od ceny oficjalnej gry. Im droższa tym więcej WPLN`ów im tańsza - mniej.:) Sądzę że już wszystko jest "jaśniejsze".;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktos wytłumaczyć , jak to jets ze jest 5 kanałów do grania na necie, na jednym jest 40-50 osób dlatego tam gram i mam Moda, a każda osoba która wchodzi na mają gre, zara wyrzuca ją albo wychodiz sama (tego nie wiem) i jest 40 graczy a są założone np 3 gry i jak zakłądma to nie dość ze dłg czekam aż ktoś się dołączy to jeszcze najczęściej tą osobe wyrzuca, tak wiec wychodzi ze co 30 minut z kimś udaje się zagrać. O co chodzi co jets nie tak?? Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 22:27, Tokagero napisał:


> Warto... Można długo grać, a nawet potem, z modami jest całkiem ok.
> Mam teraz 135 godzinę ;)
>
TY, ty już w tym ok.5 dni ciągłej gry.

P.S. Ktoś wcześniej wspominał że dziś gram.pl wysyła zarejestrowanym Obliviona, czy to prawda
?

lol Tokagero jestes strasznie naiwny... napisalem to dla smiechu a ty z takim pytaniem wyskakujesz... jakbys przeczytal pare postow wyzej to wiedzialbys ze napisalem ze premiera H5 bedzie 19 maja :D
Tokagero - nie badz naiwniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniczyn! Mam dwa pytanie do ciebie :
Czy już poprawiliście dwa błędy w grze, mianowicie ; TO że zamiast Demoniczny Lord czasem pisze Wampirzy Lord, i te obrazki storó, są stare, np, te entów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2006 o 14:32, FireSniper napisał:

lol Tokagero jestes strasznie naiwny... napisalem to dla smiechu a ty z takim pytaniem wyskakujesz...
jakbys przeczytal pare postow wyzej to wiedzialbys ze napisalem ze premiera H5 bedzie 19 maja
:D
Tokagero - nie badz naiwniakiem

W to 19 Maja nie uwieżyłem ale w czas gry ( bo ja jak grałem w Vice City miałem 200 godzin) i w to że gram.pl może wysłac nam Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 14:33, Tokagero napisał:

i w to że gram.pl może wysłac nam Obliviona.


LOL!
no comments...
Sorki, ale mam wątpliwości co do tego, że ty umiesz logicznie myśleć...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj post

Może mi ktos wytłumaczyć , jak to jets ze jest 5 kanałów do grania na necie, na jednym jest 40-50 osób dlatego tam gram i mam Moda, a każda osoba która wchodzi na mają gre, zara wyrzuca ją albo wychodiz sama (tego nie wiem) i jest 40 graczy a są założone np 3 gry i jak zakłądma to nie dość ze dłg czekam aż ktoś się dołączy to jeszcze najczęściej tą osobe wyrzuca, tak wiec wychodzi ze co 30 minut z kimś udaje się zagrać. O co chodzi co jets nie tak?? Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 14:39, Majkell napisał:

> i w to że gram.pl może wysłac nam Obliviona.

LOL!
no comments...
Sorki, ale mam wątpliwości co do tego, że ty umiesz logicznie myśleć...



Dobra,dobra, sorry, za bardzo wierze w dobrą nature człowieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 14:45, DjKamil napisał:

moj post

Może mi ktos wytłumaczyć , jak to jets ze jest 5 kanałów do grania na necie, na jednym jest
40-50 osób dlatego tam gram i mam Moda, a każda osoba która wchodzi na mają gre, zara wyrzuca
ją albo wychodiz sama (tego nie wiem) i jest 40 graczy a są założone np 3 gry i jak zakłądma
to nie dość ze dłg czekam aż ktoś się dołączy to jeszcze najczęściej tą osobe wyrzuca, tak
wiec wychodzi ze co 30 minut z kimś udaje się zagrać. O co chodzi co jets nie tak?? Prosze
o odpowiedz



Usuń moda to powinno działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 14:45, DjKamil napisał:

moj post

Może mi ktos wytłumaczyć , jak to jets ze jest 5 kanałów do grania na necie, na jednym jest
40-50 osób dlatego tam gram i mam Moda, a każda osoba która wchodzi na mają gre, zara wyrzuca
ją albo wychodiz sama (tego nie wiem) i jest 40 graczy a są założone np 3 gry i jak zakłądma
to nie dość ze dłg czekam aż ktoś się dołączy to jeszcze najczęściej tą osobe wyrzuca, tak
wiec wychodzi ze co 30 minut z kimś udaje się zagrać. O co chodzi co jets nie tak?? Prosze
o odpowiedz



To zagraj ze mną mi się gra bezproblemowo
A ja też coś zauważyłem:
czesto jak gram to kiedy szala zwycięstwa przechyla się na moją stronę, przeciwnik traci połączenie
to by nie yło nic dziwnego, gdyby nie to że, do tej pory skończyłem tylko 3-4 walki i wygrałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 15:12, Solymr napisał:

> moj post
>
> Może mi ktos wytłumaczyć , jak to jets ze jest 5 kanałów do grania na necie, na jednym
jest
> 40-50 osób dlatego tam gram i mam Moda, a każda osoba która wchodzi na mają gre, zara
wyrzuca
> ją albo wychodiz sama (tego nie wiem) i jest 40 graczy a są założone np 3 gry i jak zakłądma

> to nie dość ze dłg czekam aż ktoś się dołączy to jeszcze najczęściej tą osobe wyrzuca,
tak
> wiec wychodzi ze co 30 minut z kimś udaje się zagrać. O co chodzi co jets nie tak?? Prosze

> o odpowiedz


To zagraj ze mną mi się gra bezproblemowo
A ja też coś zauważyłem:
czesto jak gram to kiedy szala zwycięstwa przechyla się na moją stronę, przeciwnik traci połączenie
to by nie yło nic dziwnego, gdyby nie to że, do tej pory skończyłem tylko 3-4 walki i wygrałem



Ze mną też możesz, a co do "przerwań" to też mi się to zdarza, ale ja skończyłem pozytywnie 8 walk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszscie swoje Ksywy z HoMM5 na necie, i zakładajcie gry z dopiskiem Polska PL lub cos takieog to popykamy;]
bo nie mozna na kanałach prywatnych wiadomosci wysyłać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 13:36, Tokagero napisał:

Ech, mam z tym problem,Zapisałem tgo na dysku ale otworzyc nie moge! Pisze żę nieznana aplikacja
i nie udaje się otworzyc, czym mam to zrobic ??

Zainstaluj program Macromedia Flash 8
http://www.adobe.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash
Na tej stronie będziesz mógł to zrobić w oknie przeglądarki. Tylko wcześniej odznacz "Yahoo Toolbar" chyba, że Ci się to przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 10:50, Pablo_bel napisał:

> Pozostaje mi się zgodzić z Pablo_bel.
Miło mi, tym bardziej że naprawdę doceniam Twoj wkład w powstawanie Herosków (oficjalny jak
i fanowski) :) i za stronę o nich - doskonała i wielkie brawa oraz ukłon za nią.:)
> I stażem gry we wszytkie części herosów i wiekiem odstaję w górę od średniej -
Ja też stanowczo - i czas spędzony przy heroskach i wiek ... mocno zawyżony:x :_ Ale cóż...
"duch" nadal młody. ;-) I spragniony "baśniowości" Herosów.:) Z wiekiem mozna się"otwrcie"
przyznawać do tego. ;-)
>a to czwórkę
> uważam za część najlepszą. Potem trójkę jedynkę i na końcu dwójkę.
Mam własciwie tą samą - bardzo zblizoną - "hierarchię" częsci.:) Czasami waham się między 1
a 3 na drugim miejscu.
Po bezkonkurencyjnej dla mnie 4.:) Aktualnie mam 4 - nieusuwalna z dysku :P - oraz
1 na kompie. 1,2 i 3 są "wymienne" u mnie żeby nie było "pomieszania" zbyt wielkiego. ;-)
P.S. Kiedyś - specjalnie kupiłem poradnik Prima Games do 4 Herosów - oczywiście nawet nie zerknąłem
do niego celem poznania "metody" zwycięstwa, tylk odo tabel rozbudowy miast, jednostek, zaklęć.Dobrze
opracowane, ale nie o tym. Kupilem go dla dodatków. Map do 2, 3 i 4 oczywiście. Jest tego tam
sporo. Oczywiście z czasem "zabrakło" i tych więc mam trochę pobrań zTwojej witryny. :) Dobra
robota i wiele radości. Dziękuję. ;)
I twórz więcej - wolną chwilą i w przypływie weny. :)
Pozdrawiam.:)


heh Pablo_bel jesteś jednym z nieliczncyh którzy tak jak ja uwielbijają H4 a wiesz moze cośna temat nieoficjalnych dodatkach? ? znaczy jednen jest podobno na "E" nazwa ale nie pamiętam i nie wiem czy w ogole wyszedł czy cuś. moze wiesz coś na ten temat. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 15:56, eL Fron napisał:

Przecież już ktoś Cię skierował do informacji o tym dodatku :)
Może czytaj odpowiedzi na swoje posty.

http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=2431&pid=8483

faktycznie kurde bardzo przepraszam mozliwe ze przeoczyłem;/ na przyszłośc będe sie starał nie omijać zadnego posta :PP Wielkie dzieki i pozdrowionka dla waszystkich fanów Hirołsów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Ururam. A Ty kiedy dostaniesz swoją wersję Heroes? Z tego co pamiętam to UBI obiecało Ci angielską wersję dostarczyć. Mam nadzieję, że wtedy podzielisz się z nami informacjami o tym jakie są różnice w grze pomiędzy demem, a pełną wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 13:33, Tokagero napisał:

Więc może mi je ktoś wymienic ?

Wszystkie oprócz Sylvan masz tutaj: http://homm5.gram.pl/h/5/umiejetnosci.php
A poniżej Sylvan

Unikalna umiejętność: Zemsta - wszystkie jednostki armii bohatera zadają wybranej wcześniej w mieście jednostce wrogiego miasta większe obrażenia
Z nią wiążą się dodatkowe zdolności:
Szczęście natury - jednostki bohatera podczas ataku mają zawsze szczęście
Nasycone strzały - strzelając bohater oprócz fizycznych ataków rzuci również samoistnie losowy czar, tracąc odpowiednią ilość many
Deszcz strzał - daje bohaterowi zdolność jednoczesnego ataku wszystkich jednostek, które są na liście zemsty; obrażenia wynoszą trzykrotność poziomu bohatera
Śmiertelny strzał - pozwala bohaterowi na atak dowolnej jednostki wrogiej armii; obrażenia wynoszą trzykrotność poziomu bohatera, dodatkowo jeśli atakowana jednostka znajduje się na Liście Zemsty to obrażenia zostają podwojone i zawsze zabijają przynajmniej jedną jednostkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować