Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2006 o 15:25, Mik Nik napisał:


> PS co za ludzie :[

nie ludzie tylko hommmaniacy(nowy gatunek) a pewnie będą 2 dodatki tak jak w 3 i 4


jakbys byl fanem Heroesow to bys glupio nie pytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz smutna informacja - H5 jest juz w sieci
czekam dalej na PL, ciekaw jestem kiedy przyjdzie zapytanie o potwierdzenie zamowienia 5 dni przed premiera to mialo byc, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 15:35, moonman napisał:

takim trąbieniem, że jest już dobry rel - nie żaden fake - odniesie się odwrotny efekt do zamierzonego...

Ja tylko chciałem uczulić wszystich żeby nie ściągali piracjiej wersji.. wiem ze jest to pokusa i to wielka... Ale chyba wszyscy na tym fomum wyznajemy zasade .. Precz z piractwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na CH też ktoś się wyrwał i dał newsa o pirackiej wersji - ale na szczescie poszli po rozum do glowy i usuneli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz tak wariujecie nad tym piratem jak by HoMM V bylo pierwsza na swiecie grą ktora zostala spiracona. Chyba wiadomo ze jak ktos sobie zamowil oryginal co do ktorego wiadomo ze bedzie dzialal itd, to nie bedzie jeszcze ssał innej wersji, chociazby zeby sobie oszczedzic stresu z obserwowaniem transferu co sie rwie. A taki co oryginalu nie planuje kupic, to juz i tak go nie odwiedziecie od tej decyzji dopisujac tu cala strone postów, a to czy tego pirata zassie czy kupi na bazarze to juz kwestia kosmetyczna, wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 15:21, Mik Nik napisał:

podobno nowy zamek (tak słyszałem) w końcu są 4 szkoly magi a 7 zamków

Czy my o czymś nie wiemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

racja ale kto na tym forun kupi pirata chyba nikt nie


ps. a ja bym nie wzioł nawet gdyby 100 zł dawali do egzemplaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 16:07, Mik Nik napisał:

racja ale kto na tym forun kupi(ściągnie)a nikt nie


ps. a ja bym nie wzioł nawet gdyby 100 zł dawali do egzemplaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale muszę potwierdzić wcześniejszy post i pirat juz jest.....Niema się czym chwalic bo jest to bardzo smutne ale juz udało mi się go ściagnąć bo niemogłem uwiezyc w jego istnienie.... Na szczęście juz go usunołem bo trzeba walczyć z piractwem.. A oto dowód :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co tyle hałasu piractwo jest i będzie i nic tego nie zmieni chyba że ludzie staną się uczciwi(w co wądpię) więc czekajmy na premierę i precz piractwu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 16:12, Pioo napisał:

Niestety ale muszę potwierdzić wcześniejszy post i pirat juz jest.....Niema się czym chwalic
bo jest to bardzo smutne ale juz udało mi się go ściagnąć bo niemogłem uwiezyc w jego istnienie....
Na szczęście juz go usunołem bo trzeba walczyć z piractwem.. A oto dowód :(

A może nie trzeba było.... mogłeś sprawdzic czy niektóre bugi (obrazki stworów) już usuneli. Dla dobra graczy w HoM&M byś się zbeszcześcił piractwem,ale byś był najświeższym informatorem. Ja nie ściągne, bo torrenty mi tak powoli idą że do premiery wersji PL miałbym 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 16:17, Tokagero napisał:

Ech, pamiętacie czas, gdy na gram.pl pisało że 8 czerwca to przupuszczalna data premiry, teraz
usuneli "przypuszczalna" ;/

pamiętam jeśli oto ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 16:20, Tokagero napisał:

> Niestety ale muszę potwierdzić wcześniejszy post i pirat juz jest.....Niema się czym chwalic

> bo jest to bardzo smutne ale juz udało mi się go ściagnąć bo niemogłem uwiezyc w jego
istnienie....
> Na szczęście juz go usunołem bo trzeba walczyć z piractwem.. A oto dowód :(
A może nie trzeba było.... mogłeś sprawdzic czy niektóre bugi (obrazki stworów) już usuneli.
Dla dobra graczy w HoM&M byś się zbeszcześcił piractwem,ale byś był najświeższym informatorem.
Ja nie ściągne, bo torrenty mi tak powoli idą że do premiery wersji PL miałbym 50%.

Niestety tak nie będzie .... jaka ja bym miał z tego przyjemność?? Ja wole sobie poczekać spokojnie i kupić orginała i się nim (i grą) delektować Bo z grami to jak z kobietami ... Trzeba powoli smakowć .. wtedy jest największa przyjemność... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować