Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2006 o 12:58, Evil Khan napisał:

Na allegro edycja kolekcjonerska osiąga zawrotne ceny - drożej niż na gram.pl i to bez wPLNów.
Przykład:

Tak, a spojrzałeś na koszt wysyłki do tej aukcji. 28zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 12:04, vazon napisał:

Watpie zeby gracze ktorzy sa fanami serii Heroes z powodu opoznienia,ktore fakt jest troche
krzywdzace, zrezygnowali z zakupu oryginalnej wersji.A inni ktorzy beda grali na pirackich
wersjach no to juz ich sprawa bo oni na codzien to robia i nie maja szacunku do ludzi ktorzy
robia te gry.

A ja myślę, że wielu ludzi uważających się za fanów zrezygnuje. W końcu przez trzy tygodnie to można z sieci dużo ściągnąć. A jeśli się jeszcze będzie wkoło słyszeć "a ja to już prawię kończę hirołsków" samemu nie mając nawet tej gry to pewnie będzie ciężko wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 17:17, isildur-ps napisał:

A ja myślę, że wielu ludzi uważających się za fanów zrezygnuje. W końcu przez trzy tygodnie
to można z sieci dużo ściągnąć. A jeśli się jeszcze będzie wkoło słyszeć "a ja to już prawię
kończę hirołsków" samemu nie mając nawet tej gry to pewnie będzie ciężko wytrzymać.


Wiesz, ale jak ktoś chce mieć możliwość bezproblemowego grania na necie, brania udziału w turniejach itp to wytrzyma z czekaniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzysz na sam dół stony i widzisz przycisk free, wciskasz go, potem czekasz trochę (aż skończy się odliczanie), natępnie wpisujesz te literki z obrazka i wciskasz download. Takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 17:23, FireSniper napisał:

a ja mysle ze bedzie tez sporo osob ktore sciagna pirata a i tak kupia jeszcze orginal. no
ale to wina Ubi - chrzanić ich po prostu



nie można winić Ubi o to, że spycha naszą premierę na drugi plan, przecież Polska jest krajem gdzie piractwo jest na olbrzymia skalę. Więc nie dziwie imn sie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale takie spychanie polskiej premiery piractwa na pewno nie zmniejszy, wręcz przeciwnie, więc taka polityka Ubi jest dla mnie trochę dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc pomyśl tak: gdzie chciałbyś pracować? Tam gdzie ci płacą 5000 euro ale musisz sobie sam płacić za wyżywienie czy tam gdzie ci płacą 2000 euro ale z wyżywieniem? lol:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 17:49, gomez0 napisał:

> a ja mysle ze bedzie tez sporo osob ktore sciagna pirata a i tak kupia jeszcze orginal.
no
> ale to wina Ubi - chrzanić ich po prostu


nie można winić Ubi o to, że spycha naszą premierę na drugi plan, przecież Polska jest krajem
gdzie piractwo jest na olbrzymia skalę. Więc nie dziwie imn sie za bardzo


Tutaj wydanie gry do piractwa ma sie nijak.To poprostu taka polityka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 17:53, eL Fron napisał:

Ale takie spychanie polskiej premiery piractwa na pewno nie zmniejszy, wręcz przeciwnie, więc
taka polityka Ubi jest dla mnie trochę dziwna.


A czy to jest pierwsza gra której premiera w polsce jest opóźniana.
Pamietam dobrze jak Medival total war ukazał sie u nas 6 miesięcy po Europejskiej premierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 18:11, jamesbeckerson napisał:

Gra mi sie naprawde podoba ale chyba bede musial zaczekać aż bedzie miala te 4-5 lat i ja wydadzą
w Extra Klasyce albo jakąś uzywana sobie kupie.


Miłego czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 18:15, vazon napisał:

> Gra mi sie naprawde podoba ale chyba bede musial zaczekać aż bedzie miala te 4-5 lat i
ja wydadzą
> w Extra Klasyce albo jakąś uzywana sobie kupie.

Miłego czekania :)

Dzieki :-) kupilem sobie niedawno HoMM III z Extra Klasyki (to ktore mam sie nie chcialo zainstalowac w XP) czekam az mi przysla narazie. Wiec bede miał trochę do zajęcia sie do tego czasu, zwlaszcza ze w dodatki nie gralem. Pamietam jak za czasow liceum chodzilem do szkoly kolo Empiku i Shadow of Death mnie szczuli z wystawy. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować