Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2006 o 10:00, mrs7 napisał:

A tak w temacie HoMM III vs. HoMM IV to moim zdaniem te gry różnią się na tyle, że nie ma gorszej
i lepszej. Najlepszym przykładem jest system walki, a raczej kontratakowania.

Moim zdaniem lepszy był w Heroes III - bardziej sprawiedliwe jest, jeżeli atakujący ma jakąś premię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 10:02, lampak napisał:

> Nie będzie,póżniej może wyjść w jakiejś łatce a skąd to wiem to możesz się domyślić.
Przecież chyba jeszcze nie było nigdzie premiery. A to, że nie ma w pirackiej wersji, nie oznacza,
że nie będzie w oryginalnej.


UT pisał w jaskini, że edytora nie będzie ( niestety :( ). Ma być dopiero w pathu, który ukaże się gdzieś w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 10:24, pikuś mistrz napisał:

EJ wicie kiedy będzie prawdziwa premiera bo zamówiłem i wszędzie piszą ze ma być w maju nie
w czerwcu

w polsce bedzie 8 czerwca (w preorderze dostaniesz 6) a na swiecie juz okolo 19 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft przechodzi na nowy cykl wydawniczy i teraz kolejno będą się ukazywać:
samo pudełko; instrukcja; gra; kampanie; mapy; tryb multiplayer; edytor map; generator losowy. Czy w pełni grywalne od początku gry to już przeszłość ponieważ przynoszą zbyt mały dochód? To pewnie VI od razu wyjdzie z miesięcznym abonamentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 10:24, pikuś mistrz napisał:

EJ wicie kiedy będzie prawdziwa premiera bo zamówiłem i wszędzie piszą ze ma być w maju nie w czerwcu

Na stronie głłównej maz taki pasek, a na nim newsy o HoMM5. Wystarczło tylko poczytać. Na górze tego wątką też masz napisane, że w czerwcu. Niedawno sądzono, że będzie w maju, ale później przesunięto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 11:06, ktosik napisał:

Czy w pełni grywalne od początku gry to już przeszłość ponieważ przynoszą zbyt mały dochód?

Nie, ale gracze się denerwują i niecierpliwią. Dlatego się spieszą. A że komputer to nie konsola, więc można coś jeszcze doinstalować. Więc wydają wcześniej ("nacieszcie się już teraz"), a później wydają łatkę ("tak to dopiero teraz mielibyście grę").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Heroes było płatne za miesiąc to nie kupiło by go więcej niż 100 ludzi (według mnie) . Więc nie sądze że robią to specjalnie, teraz było E3, promocja gry też zajmuje czas, tłoczenie płyt, pudełka, na wszystko trzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi teraz przyszło na myśl pytanie (moim zdaniem ważne) - czy w drukowanej instrukcji (ew. w pdfie) będą drzewka umiejetności dla bohatera kazdej frakcji? Bo na 100% przydało by sie z powodu ciągów przyczynowo - skutkowych w dobieraniu umiejetnosci. Ja osobiscie preferował bym drukowane drzewko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 12:05, Ma_trix napisał:

Tak mi teraz przyszło na myśl pytanie (moim zdaniem ważne) - czy w drukowanej instrukcji (ew.
w pdfie) będą drzewka umiejetności dla bohatera kazdej frakcji? Bo na 100% przydało by sie
z powodu ciągów przyczynowo - skutkowych w dobieraniu umiejetnosci. Ja osobiscie preferował
bym drukowane drzewko:D


Coś podobnego pojawiło się już na celestialheavens. Mam na myśli koło umiejętności. Fajna rzecz, nie musisz czekać do premiery, możesz już teraz zaplanować strategię rozwoju swojego herosa.

http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2006 o 08:17, morthi napisał:

z edytorem jest niejasna jak dla mnie sprawa gdyz w wersji amerykanskiej podobno ma byc...


No bez żartów ?! Na prawdę ma w orygilalnej wersji być?
Czy może ktoś odpowiedzieć na to z CDP ? A angielskojęzycznej wersji (droższej) będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tworzenie cracka jest nielegalne - gdyz dokonujesz go ingerujac w kod zrodlowy oprogramowania czego zabrania CI licencja.
w wiekszosci ludzie ktorzy uzywaja crackow nie maja orginalnej plyty.

po drugie - mowis ze posiadasz leganie nabytego warcrafta a cracka "bo CI przeszkadza glosny naped" - jest to inna sytuacja od tej ktora przytoczyles gdyz:
herosow 5 nie ma oficjalnie na rynku wiec nie mozna ich nabyc a jedynym sposobem by grac w nich to sciagnac cracka i zlamac zabezpieczenia.
cracka sciagasz i uzywasz a nie posiadasz na dysku

wiesz - rownie dobrze mozesz wlamywac sie do swojego samochodu - ktory jest Twoja wlasnoscia zamiast otwierania go kluczykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 13:13, macgwadky napisał:


> z edytorem jest niejasna jak dla mnie sprawa gdyz w wersji amerykanskiej podobno ma byc...


No bez żartów ?! Na prawdę ma w orygilalnej wersji być?
Czy może ktoś odpowiedzieć na to z CDP ? A angielskojęzycznej wersji (droższej) będzie?


na ebayu w opisie herosow wyraznie stoi ze jest edytor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 22:51, Daimon_Frey napisał:

Wiesz chociaż dlaczego było tak a nie inaczej?
Zgadzam się były problemy z demem i było później niż zapowiadano. Ok, nie było tak jak miało
być. Z czyjej winy nie wiem. Płyta audio, jeśli nawet była zapowiadana to co z tego? Osobiście
wole Artbook. Decyzja UBI, na którą CDP wpływu nie ma. A muzykę zawsze możesz sobia nagrać
w audio, przecież będziesz ją mieć po zainstalowaniu. A premiera? CDP chciało jak najlepiej,
ale cóż nie udało się. Powiedzieli, że z powodu Ubisoftu. Ich priorytety itp. Trudno, też nie
wina CDP. Ważne, że się wkońcu doczekamy HV. Bądźmy jednak wyrozumiali.


Ja o nic nie oskarżam CDP. Większą winę ponosi UBI. Po prostu wymieniłem obietnice, których nie spełniono. Czekam na HoMM V, nie anulowałem zamówienia, wolę mieć sprawdzoną polonizacją, nawet później niż zapowiadano. CDP to ciągle mój ulubiony wydawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 12:17, eL Fron napisał:

> Tak mi teraz przyszło na myśl pytanie (moim zdaniem ważne) - czy w drukowanej instrukcji
(ew.
> w pdfie) będą drzewka umiejetności dla bohatera kazdej frakcji? Bo na 100% przydało by
sie
> z powodu ciągów przyczynowo - skutkowych w dobieraniu umiejetnosci. Ja osobiscie preferował

> bym drukowane drzewko:D

Coś podobnego pojawiło się już na celestialheavens. Mam na myśli koło umiejętności. Fajna rzecz,
nie musisz czekać do premiery, możesz już teraz zaplanować strategię rozwoju swojego herosa.

http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=520

ja se to druknalem, jak nie bedzie w instrukcji i bede gral z kolegami to troche se dopmoge XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 13:14, morthi napisał:

tworzenie cracka jest nielegalne - gdyz dokonujesz go ingerujac w kod zrodlowy oprogramowania
czego zabrania CI licencja.

No i znowu widać, że nie czytasz pełnych zdań, a tylko czepiasz się pojedynczych słów. Pisałem, że spora część z nich to programy modyfikujące, lub generatory.

Dnia 13.05.2006 o 13:14, morthi napisał:

w wiekszosci ludzie ktorzy uzywaja crackow nie maja orginalnej plyty.

A pytałeś macgwadky, po co mu crack? :)

Dnia 13.05.2006 o 13:14, morthi napisał:

po drugie - mowis ze posiadasz leganie nabytego warcrafta a cracka "bo CI przeszkadza glosny
naped" - jest to inna sytuacja od tej ktora przytoczyles gdyz:
herosow 5 nie ma oficjalnie na rynku wiec nie mozna ich nabyc a jedynym sposobem by grac w

Ach. To on napisał, że posiada nielegalną kopię HoMM-a? Ciekawe, że mi to umknęło.

Dnia 13.05.2006 o 13:14, morthi napisał:

nich to sciagnac cracka i zlamac zabezpieczenia.
cracka sciagasz i uzywasz a nie posiadasz na dysku

Jak zbieram puszki, to też muszę z nich pić? Czy mogę je tylko posiadać? Czytałeś moją anegdotkę o kolesiu zbierającym wirusy?

Dnia 13.05.2006 o 13:14, morthi napisał:

wiesz - rownie dobrze mozesz wlamywac sie do swojego samochodu - ktory jest Twoja wlasnoscia
zamiast otwierania go kluczykami :)

Jeśli to spowoduje, że nie włączy mi się alarm i nie zacznie wyć o 01:00 w nocy, a do tego będzie chroniło mój samochód przed nadmierną eksploatacją …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować