Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2006 o 16:10, morthi napisał:

brama jest wg mnie wyjatkowo brzydka :) - umiejetnosc wielka brama - jak to brzmi

ja sie jednak bede upierac nad forma - wyjscie z gry :) wyjscie do windows jest takie...pretensjonalne
:)


ok, zmienimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 16:13, koniczyn napisał:

> brama jest wg mnie wyjatkowo brzydka :) - umiejetnosc wielka brama - jak to brzmi
>
> ja sie jednak bede upierac nad forma - wyjscie z gry :) wyjscie do windows jest takie...pretensjonalne

> :)
>

ok, zmienimy :)



dzieki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 13:10, Jay Z napisał:

> > > ale za to dostają fajny spis jednostek :) u nas chyba takiego bajeru nie ma:P

> > > > Owszem jest, pod nazwą karta pomocy podręcznej.
>
> A czy będzie wyglądało to tak samo jak na tym screenie? Chodzi mi o kartę pomocy podręcznej

>
> http://shop.game.net/ViewProduct.aspx?cat=10405&mid=328594
>
> Pytam bo na homm5.gram.pl w zdjęciu zestawu nie widzę takiego czegoś :P

Nie do końca, bo będzie po polsku ;) Ale tak, chodzi o tę rozkładaną kartę z opisem jednostek.



czy w zwyklej wersji herosa(nie kolekcjonerskiej) tez bedzie karta z jednostkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2006 o 16:52, davis87 napisał:


czy w zwyklej wersji herosa(nie kolekcjonerskiej) tez bedzie karta z jednostkami??


w pre orderze tak, wystarczy obejrzeć produkt w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodze sobie demo(znowu :P) i tak słucham sobi dialogów w kampanii i:
1. Głosy aktorow sa za cicho w porównaniu do inny dźwięków(np. rżenie koni);
2. W scence kończącej 5 misję Haven w trakcie dialogów milkna wszelkie inne odgłosy. Wydaje mi się że w ang. demie była tam jakaś ścieżka dzwiękowa w tle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2006 o 16:00, koniczyn napisał:

Rozwiązanie z Homm3 nam się oczywiście bardziej podoba (przytoczone przez napka) ale neistety
w interfejsie Homm5 nie mieszczą się napisy w stylu Zaawansowana Brama - zbyt wiele znaków.

Co jest złego w Lepszej Bramie tak na marginesie? dodam, że "Ulepszona" też się nie zmieści.


no takiego problemu nie przewidzialem:) tez uwazałem ze zaawansowany i mistrzowski bardziej pasowałyby do klimatu. Po prostu "lepszy" i "najlepszy" jakos nie pasują mi do klimatu ( i to niestety mocno nie pasuja) ale to chyba kwestia przyzwyczajenia. Niestety taki urok spolszczania gier:) i (jak sie okazuje ) brak możliwosci dopasowania interfejsu do dłuższych słówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaach, cieszę się, że będzie ten rozkładany spis jednostek...cudo! ;]
mam nadzieję, że instrukcja też będzie ładna, dobrze wykonana, bez błędów i czytelna (ach te marzenia ;D )
Nie mogę się doczekać ogólnej premiery HoMMV...od razu wchodzę na jakieś stronki zagraniczne i wyszukuje recenzji, żeby sprawdzić jak ta odsłona wypadła...ile to jeszcze? pięć dni? chyba tak
A Polska może być i 8 czerwca (w moim przypadku i innych pre-orderowców 6 czerwca - oby), byleby była bezbłędna, z dobrymi dźwiękami, dubbingiem i wszystkim innym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm a "podstawowy" sie zmieści w interfejsie? wogole jak wygladają te stopnie w demie pl bo niestety nie grałem w nie;) moze mi ktos podac to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 17:54, eL Fron napisał:

Umieść w :
[folder z grą]\demo\data\ albo [folder z grą]\data zależy jaką masz wersję zainstalowaną.


dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej umiejetności gating,żeczywiście wielka brama to bezsensowna nazwa,może brama wymiarów(chyba jakiś czar sie tak nazywał w 3 lub 4),w koncu stwory sa przyzywane z innego wymiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 17:21, Farax napisał:

1. Głosy aktorow sa za cicho w porównaniu do inny dźwięków(np. rżenie koni);

Z tymk się nie zgodzę, dla mnie jest wszystko dobrze. Może w ustawieniach coś jest?

Dnia 12.05.2006 o 17:21, Farax napisał:

2. W scence kończącej 5 misję Haven w trakcie dialogów milkna wszelkie inne odgłosy. Wydaje
mi się że w ang. demie była tam jakaś ścieżka dzwiękowa w tle....

To przez ubi - nie dali im tych ich słynnych narzędzi - CDP nie ma ścieżki dźwiękowej (w angielskim demie jest już zmiksowana z mową), więc nie mogą podstawić jako tło. Musieli więc wyciąć fragmenty i podstawić tam swoje nagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 18:30, rafalluc napisał:

sory za drugiego posta pod rząd,ale to były wrota wymiarów(coś mnie zaćmiło),też fajna nazwa


ale to byl czar do przenoszenia sie na planszy a nie do przyzywania jednostek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować