Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2006 o 09:38, morthi napisał:

a co to za skrajne emocje - na pewno dostaniesz swoj egzemplarz herosow - cierpliwosci

heh, łatwo ci powiedzieć - jak sie ma 13 lat i napali sie na gre to trochu ciezko :/ jeszcze ci kolesie co cały czas pisza ze oni juz mają wyslane, jeden nawet twierdzi ze bedzie miec dzisiaj :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam troche wiecej i tez jestem bardzo napalony na gre i zaczynam sie nudzic demem i duelem :D ale cierpliwie czekam :D masz weekend wykorzystaj go dobrze ;) jesli jestes hard corowcem to sproboj przejsc tyle kampanii w herosach 1-4 ile Ci sie tylko uda w oczwekiwaniu na h5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 09:42, morthi napisał:

mam troche wiecej i tez jestem bardzo napalony na gre i zaczynam sie nudzic demem i duelem
:D ale cierpliwie czekam :D masz weekend wykorzystaj go dobrze ;) jesli jestes hard corowcem
to sproboj przejsc tyle kampanii w herosach 1-4 ile Ci sie tylko uda w oczwekiwaniu na h5 :D

za te Heroski 1-4 nie chce mi sie ostatnio grac. ale jeszcze raz przejde se w weekend Warcrafta 3 + Frozen Throne''a ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 22:13, Ururam Tururam napisał:

> Ururam Tururam powiedz przynajmniej czy to się robi(bez skojarzeń ;-) )legalnie

> czy trzeba coś pokręcić w plikach?! Bo kombinuje, ale nadal nie wykombinowałem!

Legalnie :)

No dobrze powiem...
W pliku (tekstowym) user.cfg ustawiamy zmienną nopixelshaders na 1.

Ale jak zniknąć menu, tego już nie powiem.


hmm.. czy ta opcja zmienia tylko chmury? bo brzmi to dosyć podejrzanie.. dziwne oO''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 09:34, FireSniper napisał:

> właśnie dzwonił do mnie kurier z MasterLinka i powiedział że będzie między 12:00 a 15:00.
Kurde
> jestem w szoku na weekend będzie Heroes :)) Tego się nie spodziewałem jeszcze pare godzin.

> Pozdro i życzę szybkich paczek tak jak u mnie :))
eee, paczek nie wysyla sie w weekendy ;] chyba ze to jednak prawda, wtedy bylaby zalamka!!!

CDP - wypowiedz sie w tej pie******j sprawie!!! Ja chcę wiedzieć kiedy dostanę grę na
której wyjście czekałem od premiery H4!!!

Nadal proszę o odpowiedź bo nie wiem czy już prosić mamę o pieniądze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:06, morthi napisał:

oczywiscie ze prosic :) paczke dostaniesz albo w poniedialek albo we wtorek :)

czyli mialem racje, ze to co tamten kolo pisal to klamstwo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:09, morthi napisał:

nie :) niektorym wyslano juz teraz:) i dostana gre w poniedzialek :)
http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=8200&pid=51

ale mi chodzi o ten post:
właśnie dzwonił do mnie kurier z MasterLinka i powiedział że będzie między 12:00 a 15:00. Kurde jestem w szoku na weekend będzie Heroes :)) Tego się nie spodziewałem jeszcze pare godzin. Pozdro i życzę szybkich paczek tak jak u mnie :))
napisal ze kurier dzwonil ze bedzie miale heroska dzisiaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dzwonil :) przewidiwayly czas dostawy 5 czerca :) wiec dostanie paczke w poniedzialek miedzy 12 a 15 :) a weekendy przesylki kurierskie nie sa dostarczane zwyklym smiertelnikom :) trzeba zaplacic dwa razy wiecej :) a teg CDP nie zrobilo :)wszystkio pod kontrola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze czesc zostala wyslana czesc bedzie wyslana w poniedzialek :) wiec do wtorku wszyscy zainteresowani beda jjuz mieli swoje paczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:18, morthi napisał:

no dzwonil :) przewidiwayly czas dostawy 5 czerca :) wiec dostanie paczke w poniedzialek miedzy
12 a 15 :) a weekendy przesylki kurierskie nie sa dostarczane zwyklym smiertelnikom :) trzeba
zaplacic dwa razy wiecej :) a teg CDP nie zrobilo :)wszystkio pod kontrola :)

wiedzialem ze to kretyn albo oszust ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:16, FireSniper napisał:

> nie :) niektorym wyslano juz teraz:) i dostana gre w poniedzialek :)
> http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=8200&pid=51
ale mi chodzi o ten post:
właśnie dzwonił do mnie kurier z MasterLinka i powiedział że będzie między 12:00 a 15:00.
Kurde jestem w szoku na weekend będzie Heroes :)) Tego się nie spodziewałem jeszcze pare godzin.
Pozdro i życzę szybkich paczek tak jak u mnie :))

napisal ze kurier dzwonil ze bedzie miale heroska dzisiaj :/


I Ty się martwisz?? Ciesz się, a czy na pewno DZIŚ przyjdzie, czy w poniedziałek?? niektórzy mają szczęście..:/ ja mieszkam w Otwocku pod Wa-wą i nawet zamówienie niewysłane jeszcze jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:16, FireSniper napisał:

napisal ze kurier dzwonil ze bedzie miale heroska dzisiaj :/


skoro cdprojekt wyslal mu gre wczoraj a mieszka gdzies niedaleko lub masterlink dostarcza tez paczki w soboty to bedzie mial heroes 5 dzisiaj. troche to niesprawiedliwe, ze niektorzy beda mieli gre wczesniej, ale gdyby w jednym dniu chcieli wyslac wszystkie paczki to masterlink musialby chyba podjechac pod ich firme tirem (pewnie nawet nie jednym) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikt nie bedzie mial paczki w sobote ani w nedziele :) CDP na pewno o to zadbalo by nie bylo wsrod nas rownych i rowniejszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:20, Slave napisał:

> napisal ze kurier dzwonil ze bedzie miale heroska dzisiaj :/

skoro cdprojekt wyslal mu gre wczoraj a mieszka gdzies niedaleko lub masterlink dostarcza tez
paczki w soboty to bedzie mial heroes 5 dzisiaj. troche to niesprawiedliwe, ze niektorzy beda
mieli gre wczesniej, ale gdyby w jednym dniu chcieli wyslac wszystkie paczki to masterlink
musialby chyba podjechac pod ich firme tirem (pewnie nawet nie jednym) :P

OMG - to nie jeden człowiek rozwozi te wszystkie paczki :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować