Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2006 o 17:28, bobek89 napisał:

no CDP znowu nie postaraliście się do końca o dobre spolszczenie...JUŻ w 1 filmiku
znalazłem 2 błedy! Jeden jest jak mówią o innych nacjach - jest źle odmienione przez osoby
(coś tam o elfach jest i o jakiejś innej nacji) i drugi bład jest gdy beatrice i izabela mówią
do godryka o posiłkach. Gdy podnosi miecz i robi jakiś tam swój czar to pojawia sie text, ale
nie ma głosu godryka :/...ja rozumiem - zrobić błąd w spolszczeniu gdzieś w 2 kampanii, ale
W 1 FILMIKU?? Nie no jesteście niemożliwi...czy Wy robicie kiedyś całkowite testy zanim dacie
gre w obieg?


Wizardry 8 i tak pewnie nie przebije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEJ !! Życie jest jednak piękne... po straceniu wszelkich nadziejii... kurier do mnie zadzwonił... powiedział ze bedzie tak za 15-20 min!! <jupi> ale się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, z takim czymś to sie jeszcze nie spotkałem. Dostaje dzisiaj paczke, otwieram pudelko, wyjmuje zajebista skrzyneczke z edycji koleckjonerskej, wyjmuje wszystkie rzeczy - wszystko jest ok na pierwszy rzut oka. Już adrenalinka zaraz sobie zagram w herosa ale nie, otwieramn opakowanie z gra a tu psikus......... nie ma plytek!!!!!! dwa puste miejsca na plyty!!!!! no dacie wiare bo mnie zamurowało. Zadzwoniłem od razu do działu obsługi i napisałem maila i czekam na odpowiedz poki co. babka powiedziała ze przesla mi plytki jak szybko to tylko mozliwe ale nie spodziewalem sie czegos takiego po cdprojekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:45, knight88 napisał:

Wiecie co, z takim czymś to sie jeszcze nie spotkałem. Dostaje dzisiaj paczke, otwieram pudelko,
wyjmuje zajebista skrzyneczke z edycji koleckjonerskej, wyjmuje wszystkie rzeczy - wszystko
jest ok na pierwszy rzut oka. Już adrenalinka zaraz sobie zagram w herosa ale nie, otwieramn
opakowanie z gra a tu psikus......... nie ma plytek!!!!!! dwa puste miejsca na plyty!!!!! no
dacie wiare bo mnie zamurowało. Zadzwoniłem od razu do działu obsługi i napisałem maila i czekam
na odpowiedz poki co. babka powiedziała ze przesla mi plytki jak szybko to tylko mozliwe ale
nie spodziewalem sie czegos takiego po cdprojekcie.

To juz 2 taki przypadek zglosozny na forum...zaczynam sie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:45, knight88 napisał:

Wiecie co, z takim czymś to sie jeszcze nie spotkałem. Dostaje dzisiaj paczke, otwieram pudelko,
wyjmuje zajebista skrzyneczke z edycji koleckjonerskej, wyjmuje wszystkie rzeczy - wszystko
jest ok na pierwszy rzut oka. Już adrenalinka zaraz sobie zagram w herosa ale nie, otwieramn
opakowanie z gra a tu psikus......... nie ma plytek!!!!!! dwa puste miejsca na plyty!!!!! no
dacie wiare bo mnie zamurowało. Zadzwoniłem od razu do działu obsługi i napisałem maila i czekam
na odpowiedz poki co. babka powiedziała ze przesla mi plytki jak szybko to tylko mozliwe ale
nie spodziewalem sie czegos takiego po cdprojekcie.

Nie martw się prześlą ci. Jak tak powiedzieli tak zrobią. Miałem podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:45, knight88 napisał:

nie spodziewalem sie czegos takiego po cdprojekcie.


Widocznie kurier zachomikował te płytki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:45, knight88 napisał:

Wiecie co, z takim czymś to sie jeszcze nie spotkałem. Dostaje dzisiaj paczke, otwieram pudelko,
wyjmuje zajebista skrzyneczke z edycji koleckjonerskej, wyjmuje wszystkie rzeczy - wszystko
jest ok na pierwszy rzut oka. Już adrenalinka zaraz sobie zagram w herosa ale nie, otwieramn
opakowanie z gra a tu psikus......... nie ma plytek!!!!!! dwa puste miejsca na plyty!!!!! no
dacie wiare bo mnie zamurowało. Zadzwoniłem od razu do działu obsługi i napisałem maila i czekam
na odpowiedz poki co. babka powiedziała ze przesla mi plytki jak szybko to tylko mozliwe ale
nie spodziewalem sie czegos takiego po cdprojekcie.


Inny koleś miał tak, że w skrzynce nie było pudełka z grą. Dla jednych śmieszne dla innych tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:47, SmokeY napisał:

To juz 2 taki przypadek zglosozny na forum...zaczynam sie denerwowac.

Prawde mówiąc, ja też. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:48, Klp napisał:

dostałem paczkę wrzystko było by w porządtku ale nie ma mapy A2 ??


Oj lepkie paluchy maja pracownicy CDP co skladali te zestawy Komus plytki, temu mapke ,innemu bez drewnianej skrzyni dadza.Ja wiem ze to zloto zamiast doswiadczenia jest kuszace no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję że pełna wersja nie będzie mi się tak zawieszać jak demo ale myliłem się niestety :( Po losowym czasie gry następuje reset kompa. Mam już dość porad w stylu "przeinstaluj windows, zmień sterowniki i tak dalej". Wypróbowałem Windows 2000 jak i XP, siedem różnych sterowników (także nieoficjalne), różne ustawienia sprzętu i NIC. Inne produkcje idą jak burza więc nie ma mowy o przegrzewaniu się sprzętu. Komputerek spokojnie spełnia wymagania gierka sie odpala w high detalach ale po paru minutach BUM. Szkoda bo naprawdę chciałem pograć. Teraz gra poleci na półkę i poczeka na lepsze czasy ( czyli pewnie nowy sprzęt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:48, Klp napisał:

dostałem paczkę wrzystko było by w porządtku ale nie ma mapy A2 ??

Sprawdziłeś dokładnie ? Mapa nie jest w pudełku a w kartonie złożona 2 razy do postaci A4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:47, rick90 napisał:

Nie martw się prześlą ci. Jak tak powiedzieli tak zrobią. Miałem podobny problem.

no ja tak mysle ale ze akurat musialo sie tak stac z gierka na ktora czekam juz tyle czasu. Jak widac co pech to pech, poczekam sobie jeszcze troche:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:48, Klp napisał:

dostałem paczkę wrzystko było by w porządtku ale nie ma mapy A2 ??

Jesteś pewien? Niektórzy ją zobaczyli w ostatniej chwili. U mnie mapa przykleiła się do pudełka tak, że na pierwszy rzut oka też jej nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:51, dfens napisał:

Miałem nadzieję że pełna wersja nie będzie mi się tak zawieszać jak demo ale myliłem się niestety
:( Po losowym czasie gry następuje reset kompa. Mam już dość porad w stylu "przeinstaluj windows,
zmień sterowniki i tak dalej". Wypróbowałem Windows 2000 jak i XP, siedem różnych sterowników
(także nieoficjalne), różne ustawienia sprzętu i NIC. Inne produkcje idą jak burza więc nie
ma mowy o przegrzewaniu się sprzętu. Komputerek spokojnie spełnia wymagania gierka sie odpala
w high detalach ale po paru minutach BUM. Szkoda bo naprawdę chciałem pograć. Teraz gra poleci
na półkę i poczeka na lepsze czasy ( czyli pewnie nowy sprzęt)



Pewnie masz Radeona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:52, knight88 napisał:

> Nie martw się prześlą ci. Jak tak powiedzieli tak zrobią. Miałem podobny problem.
no ja tak mysle ale ze akurat musialo sie tak stac z gierka na ktora czekam juz tyle czasu.
Jak widac co pech to pech, poczekam sobie jeszcze troche:(

I tego właśnie się boję. Inni będa grać a ja jako jeden z nielicznych będę czekał na płyki. Mam nadzieję że mi się to nie przydaży. Współczuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2006 o 17:52, pershing napisał:

Pewnie masz Radeona?


Otóż nie - mam GeForca 6600 wyprodukowanego przez Winfasta. F.E.A.R., Oblivion, Quake4 chodzą jak burza a Hirołsy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować