Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

nie dosc ze cos starego to do tego w fatalnej jakosci :/ tego sie nie da ogladac oczy lzawia - mnie odswiezanie spada do 60 hz ze wzgledu na niska rozdzielczosc...nedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOBRA, DOŚĆ! MOŻE I TA "ŚWIETNA" FIRMA MA ZADEKLAROWANE, ŻE MA DOSTARCZYĆ NA WTOREK,ALE JA DZWONIE DO MASTERLINKA I DOSTAJĘ INFORMACJĘ, ZE PACZKE MA KURIER I PACZKA [B]NAPEWNO[B] DZIŚ DOJDZIE. GDY ZADZWONILEM DO KURIERA OKAZALO SIE ZE KURIER NIE JEST Z MOJEGO REJONU I PACZKA RANO POJDZIE DO SORTOWNI I JUTRO ZOSTANEI WYSLANA.

JAK MOŻNA DAĆ PACZKĘ ZŁEJ OSOBIE, A POTEM POWIEDZIEĆ KLIENTOWI, ŻE WSZYTSKO JEST DOBRZE I PACZKA JEST W DORDZE????????!!!!!!!!!!!

[B]TO MA BYĆ PROFESJONALNA FIRMA KURIERSKA??!![/B]
BO CHYBA K**** JAKIS ŻART....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jedzie też już 3 godziny i myślę, że dziś będzie w sortowni w Kielcach(chyba, że pojedzie od razu do mnie, w co wątpię), więc nastawiłem się na jutro. Miał ktoś tak, że kurier z Wawy pojechał od razu do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie otrzymalem paczuszke :) coz moge powiedziec wykonanie edycji kolekcjonerskiej jest chyba najlepsze w historii polskich dystrybutorow(pomysl ze szkaulka rewelacyjny) mam pytanie do tych co rowniez zamowili edycje kolekcjonerska, czy wy tez otrzymaliscie 2x artbooka ? bo moze czegos w zamian przez przypadek nie otrzymalem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem taką sytuację.
Na seminarium dypolomowym kumpel przyniósł laptopa, więc w przerwie między wystąpieniami sprawdzałem sobie czy już mi "hirków" wysłali. Oczywiście laptop podpięty pod rzutnik więc wszycy widzą co robię i się zaczyna:
"A ty oryginały kupujesz?"
"A nie grasz w pirata"
"A w sieci już od miesiąca jest"
"A ile kosztuje?"

I powiem Wam, że o ile w tym przypadku dumnie przyznałem się że kupuję oryginał i że kosztuje to troszkę, ale warto - z resztą kumple na żarty się nabijali ( w końcu to poważni i raczej uczciwi ludzie), to przypomniało mi się jak jeszcze kilka lat temu wstyd mi było przeznać się przed kumplami z podstawówki, czy liceum, że jestem frajer i przepłacam za oryginały.
Polska to dzwiny kraj - żeby człowiek wstydził się uczciwości - ale na szczęćcie to już chyba przeszłość.
Przynajmniej jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wam, ale mi się gra choooolernie podoba. Żeby tylko gra! EK wymiata... Jeszcze tak zlokalizowanej gry w takiej cenie to nie widziałem. Ani trochę nie żałuję wydanej kasy. I niech płaczą ci, którzy zamówili normalną wersję, tj. bez dodatków. Oprawa też się liczy, a co! Swoją drogą, zastanawiam się skąd te wszystkie problemy z dostarczeniem przesyłki. U mnie wszystko było w jak najlepszym porządku- kurier zadzownił, upewnił się, że jestem w domku, a przy odbiorze nawet 10gr wydał, choć nalegałem usilnie, żeby już nie szukał.Jestem bardzo zadowolony, choć mam tylko JEDNO zastrzeżenie- w kuferku mam porwaną dolną czerwoną "wykładzinkę". Wcale się nie dziwie, że została przerwana (najprawdopodobniej przy pakowaniu), ponieważ jest cienka jak bibułka. Poza tym jest wręcz wiśmienicie. Szkoda tylko, że tak mało czasu na granie... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam się cieszę, że JUŻ gram tylko w orginały- mogę nareszcie wszystko przejść, polubić jakąś grę, być w niej bdb, mam więcej czasu na poznanie itd. Od roku właściwie wystarcza mi Guild Wars, Battlefield 2, Counter Strike: Source i teraz dochodzą do tego "Hiroski" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wasze posty to scyzoryk mi się w kieszeni otwiera. Ludzie opanujcie się. Czekaliście tyle czasu więc 1-2 dni was nie zbawią. Cierpliwości dzieci neostrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 20:39, Amra z wybrzeża Kush napisał:

Mam pytanie
Czy ktos z was zostal oszukany przez sklep gramy i zostaly skasowane mu wszystkie zarejestrowane
gry i zabrane wszystkie wirtualne pieniadze? Bo mnie sie taka watpliwa "przygoda" przytrafila.
Uwazajcie!!!
Pozdrawiam

Mnie zniknęła jedna gra na chwilę, a na następny już miałem wszystkie. Nie osądzaj z góry. Jutro Ci wróci, a robisz złą opinię dobremu sklepowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 20:39, Amra z wybrzeża Kush napisał:

Mam pytanie
Czy ktos z was zostal oszukany przez sklep gramy i zostaly skasowane mu wszystkie zarejestrowane
gry i zabrane wszystkie wirtualne pieniadze? Bo mnie sie taka watpliwa "przygoda" przytrafila.
Uwazajcie!!!
Pozdrawiam

to nie oszustwo - to poprostu aktualizacja twojego konta i za pare godz powinno byc juz wszystko wporzadku
tez tak mialem ale juz jest OK :D
wiec bez takich!!! <<Czy ktos z was zostal oszukany przez sklep gram>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 20:40, utar napisał:

Jak czytam wasze posty to scyzoryk mi się w kieszeni otwiera. Ludzie opanujcie się. Czekaliście
tyle czasu więc 1-2 dni was nie zbawią. Cierpliwości dzieci neostrady...


Gadasz jak mój ojciec........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 19:47, Ivan aka Immortal napisał:

Knight88 mam prośbę - jeżeli dostaniesz odpowiedź na maila odnośnie dosłania reszty rzeczy
to daj mi znać ( immortal01@op.pl ) - będę wdzięczny :)


jasne, jak tylko cos bede wiedzial to dam Ci znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam ze szkoły i co widzę na biurku???? Paczuszka :D A w środku kuferek :P A w kuferku najbardziej wyczekiwana przez mnie od przeszło półtora roku gra - HoMM5. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej cudownej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować