Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2006 o 18:21, kosa45 napisał:

> teraz coś z płytką. Próbuję odtworzyć film o tworzeniu gry, ale nic się nie dzieje. Znaczy

> dzieje się komp mi się wiesza. Co robić?


Mam tak jak ty :) Wiesza mi się komp i kumpel też tak ma hehe jakiś niewypał :)


Hehe sluchajcie mialem tak jak wy az w koncu pomyslalem ze trzeba do tego podejsc spokojnie ... trzeba sporo poczekac zeby sie filmik zaladowal :D.... serio (cierpliwosci...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 21:02, moonman napisał:

> > ja mam taki problem,
> >
> > czasami po 5 min. grania, czasami po godzinie gra nagle sie zatrzymuje i po ok. 2
sekundach
>
> > komputer sie sam resetuje.
> >
> > przeinstalowalem stery na najnowsze itd. nic nie pomaga...
> > z innymi grami nie mam tego problemu.
> > ktos wie o co moze chodzic?
> Słuchaj może sie myle ale.... ja tak czasami mialem ... wez w lape odkurzacz i odkurz
wiatraczek
> od karty graficznej ... i wogule peceta w srodku calego ... powinno poskutkowac :D

pecet jest nowy... jeszcze nie zdazyl sie zakurzyc.. a karte mam GF 6600GT z chlodzeniem pasywnym
SilentPipeII

ale dzieki za odzew, pzdr.


hmmm to ja juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 18:29, moonman napisał:

ja mam taki problem,

czasami po 5 min. grania, czasami po godzinie gra nagle sie zatrzymuje i po ok. 2 sekundach
komputer sie sam resetuje.

przeinstalowalem stery na najnowsze itd. nic nie pomaga...
z innymi grami nie mam tego problemu.
ktos wie o co moze chodzic?


Mnie się wydaje, że to zasilacz. Inne gry wymagające silnej mocy działają Ci normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna i znowu poszły servery coś jest nie tak. Z warcraftem III niemiałem nigdy takiej sytuacji a tu przynajmniej raz dziennie padają servery ludzie zróbcie coś z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 21:01, Konrad1990 napisał:

....eee nie...te uciekajace jednostki to skrypt tylko w jednej misji, ktory zmusza do zdobycia zamku inferno

To trochę mnie uspokoiłeś :-)
Ale pomysł sam w sobie dosyć ciekawy i chyba wcześniej czy później doczekamy się czegoś takiego w grach, w których występują wojska i wojny. Przecież dezercje z armii były na porządku dziennym (nocnym) :-D
A o morale wojska zawsze trzeba było dbać. W "Parszywej dwunastce" nawet im dziwki sprowadzali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9+ dostal heores 5 w cda...lol nie wiem za co...za to ze zrobili remake 3 czesci nie wnoszac prawie nic nowego.Gora dal bym 8 ..ale to moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 22:19, Gosu napisał:

9+ dostal heores 5 w cda...lol nie wiem za co...za to ze zrobili remake 3 czesci nie wnoszac
prawie nic nowego.Gora dal bym 8 ..ale to moje zdanie :P

ehh, jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Zawsze się znajdzie jakiś malkontent :/ Przecież specjalnie wrócili do trójki, bo gracze pomstowali na czwórkę, że taka nietrójkowa. To co mieli robić? grr, się ciesz, że masz super grę, a nie tylko marudzenie i marudzenie.
P.S. Nie bierz tego do siebie, jestem trochę wkurzony ciągłym narzekactwem ogólnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się gra jest gneralnie bardzo dobra - nie marudzić tylko grać :)
PS: czy wiadomo coś na temat daty premiery poprawionego patcha PL (bo nie śledziłem wątku) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 22:33, Evil Khan napisał:

PS: czy wiadomo coś na temat daty premiery poprawionego patcha PL (bo nie śledziłem wątku)

W drugiej połowie miesiąca każdego miał nowy patch wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie interesuje jak wygląda to rozkładane pudełko pre-orderowe ych co CD zamówili. móglby CDp albo jakiś miły uzytkownik zamiescić zdjęcie tego pudełka???Ja tam zamówiłem EK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 22:24, Marrbacca napisał:

> 9+ dostal heores 5 w cda...lol nie wiem za co...za to ze zrobili remake 3 czesci nie wnoszac

> prawie nic nowego.Gora dal bym 8 ..ale to moje zdanie :P
ehh, jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Zawsze się znajdzie jakiś malkontent
:/ Przecież specjalnie wrócili do trójki, bo gracze pomstowali na czwórkę, że taka nietrójkowa.
To co mieli robić? grr, się ciesz, że masz super grę, a nie tylko marudzenie i marudzenie.
P.S. Nie bierz tego do siebie, jestem trochę wkurzony ciągłym narzekactwem ogólnie...


Nie jestem wkurzony,ale nie mow mi ze mam super gre bo nia heroes 5 nie jest.Narzekali na 4 czesc bo byla skomplikowana bardziej a ludzie tego co nie rozumieja mowia ze jest glupie.Kazdemu kto tak mowil radzilem pograj torche i nagle po paru dniach mowiliz e 4 jest super.jak dostalem ja gralem kilka tygodni a jak po tak dlugim oczekiwaniu dostalem 5 to pogralem 2 h i mnie znuzyla.Co mieli zorbic pytasz?ok mogli sobie remaka walnac trojki ale jest masa innych rzeczy.Jak chocby to ze gracze tak narzekali na 4 ze Rosjanie tak masakrycznie uproscili 5 czesc ze jest rpzez to nudna,fabula i te rpzerywniki filmowe rewelacja zadna nie jest.Pierwsze 2 kampanie to ja na nich zasypialem,zero wyzwania i jak juz powiedzlaem fabula nijaka.kampania nekro tez fenomenalnie sie nie zapowiedziala wiec poprstu przestalem grac.Narzeka ten co mowi a to jest glupie i nic pzoatym.ja moge uargumentowac swoja negatywna opinie na wiele sposobow ale nie chce mi sie powtarzac tego co juz pisalem.Bo oprocz tego ze gra jest nudna to jeszcze multi nawala i gra nie chodzi poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 22:24, Marrbacca napisał:

> 9+ dostal heores 5 w cda...lol nie wiem za co...za to ze zrobili remake 3 czesci nie wnoszac

> prawie nic nowego.Gora dal bym 8 ..ale to moje zdanie :P
ehh, jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Zawsze się znajdzie jakiś malkontent
:/ Przecież specjalnie wrócili do trójki, bo gracze pomstowali na czwórkę, że taka nietrójkowa.
To co mieli robić? grr, się ciesz, że masz super grę, a nie tylko marudzenie i marudzenie.
P.S. Nie bierz tego do siebie, jestem trochę wkurzony ciągłym narzekactwem ogólnie...


Nie jestem wkurzony,ale nie mow mi ze mam super gre bo nia heroes 5 nie jest.Narzekali na 4 czesc bo byla skomplikowana bardziej a ludzie tego co nie rozumieja mowia ze jest glupie.Kazdemu kto tak mowil radzilem pograj torche i nagle po paru dniach mowiliz e 4 jest super.jak dostalem ja gralem kilka tygodni a jak po tak dlugim oczekiwaniu dostalem 5 to pogralem 2 h i mnie znuzyla.Co mieli zorbic pytasz?ok mogli sobie remaka walnac trojki ale jest masa innych rzeczy.Jak chocby to ze gracze tak narzekali na 4 ze Rosjanie tak masakrycznie uproscili 5 czesc ze jest rpzez to nudna,fabula i te rpzerywniki filmowe rewelacja zadna nie jest.Pierwsze 2 kampanie to ja na nich zasypialem,zero wyzwania i jak juz powiedzlaem fabula nijaka.kampania nekro tez fenomenalnie sie nie zapowiedziala wiec poprstu przestalem grac.Narzeka ten co mowi a to jest glupie i nic pzoatym.ja moge uargumentowac swoja negatywna opinie na wiele sposobow ale nie chce mi sie powtarzac tego co juz pisalem.Bo oprocz tego ze gra jest nudna to jeszcze multi nawala i gra nie chodzi poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Heroesa od 1 czesci i jakos umiem byc obiektywny.A jak ktos wrecz maniakalnie lubi gre to choby byla najgorsza bedzie sie irytowal z jakiejkolwiek krytyki i mowil ze to nie prawda albo bezpodstawne narzekanie.Ja od kolejnych czesci gry wymagam wiecej niz tlyko tego samego ale w ladniejszej oprawie i tyle.Wams ie gra podoba wrecz jak mowicie jest bardzo dobra ok ja to szanuje i nie neguje ja mam inne odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 23:02, Gosu napisał:

Przepraszam ze 2 razy laga mialem ;/

no problem
A co do posta. W porządku, zgadzam się, ponarzekać może ten, który zna temat. Ale pełno jest takich, którzy nie wiedząc odzywali się. I tacy właśnie sprawili, że 5 wygląda tak, a nie inaczej. Ale jeszcze a propo zastrzeżen. Tak naprawdę to można było się domyśleć, że 5 to będzie 3, w nowym opakowaniu, z dodanymi kilkoma elementami. Przecież Ubi od początku mówiło, że wraca do trójki.
Co do kampanii. Tu się zgodzę po części. Jak na razie fabuła mnie wciągnęła i z chęcią gram.Doszedłem na razie do kampanii Inferno, bo gram powolutku, ale będę grać dalej.
"Zero wyzywania" - hmm, gram cały czas na poziomie ciężkim (na bardzo trudnym zagram później). Rzeczywiście I kampania, nie sprawiała najmniejszych trudności, za to nad drugą już można trochę dłużej posiedzieć, bo komputer łazi z silniejszą armią i sprawia wrażenie mądrzejszego. Nie wiem na razie jak będzie dalej, ale podejrzewam, że się nie zawiodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować