Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2006 o 10:21, moonman napisał:

BTW: kiedy ten patch polonizacyjny? celowo wstrzymalem sie z kampania, zeby przechodzic na
kompletnym tlumaczeniu, poprawionym dubbingu etc.


Moim zdaniem torche to wyolbrzymiacie przeciez nie jest wcale tak zle z tlumaczeniem w campani czasem nafilmiku powiedzial co innego bochater niz psialo na dole ale z tym samym sesem zdania...wiec nie widze powodu zeby tlyko dlatego wstrzymywac sie od grania w campanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 10:39, Gosu napisał:

nie widze powodu zeby tlyko dlatego wstrzymywac sie od grania w campanie..


Wiesz niektorzy lubia gry dopracowane w 100%. Mi osobiscie te malutkie bledy w niczym nieprzeszkadzaja i niepomniejszaja przyjemnosci grania, ale jestem wstanie zrozumiec tych ktorym to przeszkadza. Juz niedlugo patch 1.2 i powinny wszelkie problemy ziknac :P no chyba ze pojawia sie kolejne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 10:41, Kasq napisał:

> nie widze powodu zeby tlyko dlatego wstrzymywac sie od grania w campanie..

Wiesz niektorzy lubia gry dopracowane w 100%. Mi osobiscie te malutkie bledy w niczym nieprzeszkadzaja
i niepomniejszaja przyjemnosci grania, ale jestem wstanie zrozumiec tych ktorym to przeszkadza.
Juz niedlugo patch 1.2 i powinny wszelkie problemy ziknac :P no chyba ze pojawia sie kolejne


No w sumie tak..choc ja nie zwazam na bledy w tlumaczeniu podczas filmikow bo dla mnie fabula campani jest strasznie nudna przynajmniej 2 pierwsze campanie...dalej nie wiem bo juz mi sie nie chce grac :) w 4 czesci moze bie bylo filmikow tylko wiele czytania ale bylo tego nieco wiecej i jakos czulo sie ze jest sie czescia jakiejs histori a tu filmik na poczatku moze z jeden w srodku i na koncu ja czuje sie tak jakbym w pojedyncza misje gral nie w campanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram bez patchy - jestem w 4 misji i zauważyłem tylko jeden błąd polonizacji - brak tekstu mówionego (same napisy) w 1 cutscence....Jakoś mi się nie nudzi ta gra jak innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 12:31, Kisssu napisał:

pozdrawiam - pytanie

czy szanowni gracze graja juz na ubisoft, jak wrazenia


Ja dla przykladu gralem... Jakie wrazenia? Zalezy jak na to patrzec:
zle - bo przegralem
dobre - bo w sumie fajnie sie gralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak najbardziej to mnie wkurza poruszanie sie bohatera. Jakos bardzo latwo ''objechac'' bohaterowi rude (mimo ze konik deba staje), naobracac sie trzeba mapa coby w budynek wjechac, okombinowac, cudowac itp. Sumujac, poruszanie jest cholernie nieprecyzyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 13:01, lowsys napisał:

A tak najbardziej to mnie wkurza poruszanie sie bohatera. Jakos bardzo latwo ''objechac'' bohaterowi
rude (mimo ze konik deba staje), naobracac sie trzeba mapa coby w budynek wjechac, okombinowac,
cudowac itp. Sumujac, poruszanie jest cholernie nieprecyzyjne.

Uroki 3D :)
Kwestia przyzwyczajenia...Przecież HOMM5 nie mogło być w 2D - nie te czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy patch 1.1, który jest na serwerze gram.pl ma w sobie odpowiednie poprawki spolszczające rzeczy które były po angilesku, gdy zainstalowało się patcha 1.1 z innej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 13:13, Erwin160 napisał:

A co trzeba zrobić żeby grać na ubisofcie?? (który kod internetowy?)


Z tego co mi wiadomo kod jest jeden - na tylnej stronie instrukcji... Wszystko - no i konto na stronie ubisoftu... Ot i cala filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 13:16, Big Moon napisał:

Czy patch 1.1, który jest na serwerze gram.pl ma w sobie odpowiednie poprawki spolszczające
rzeczy które były po angilesku, gdy zainstalowało się patcha 1.1 z innej strony?

nie to jest ten sam patch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wielka szkoda. Czasami do końca nie rozumiem co jest napisane. :/

Co do zdolności. To jak mam użyć np: rozproszenie, które jest u łucznika? Wiem, że to trochę wałkuje, ale tylko to na razie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z zalozeniem konta na UBI.COM... nigdy wczesniej tego nie robilem, wiec nie wiem o co biega :| Chodzi mi dokladnie o ZIP/Postal Code - co mam tutaj wpisac?

Z gory przepraszam za takie noobiarskie pytanie, ale nie mam pojecia z czym to sie je ;)
Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam, Piotrek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 13:45, Big Moon napisał:

Kurcze, wielka szkoda. Czasami do końca nie rozumiem co jest napisane. :/

Co do zdolności. To jak mam użyć np: rozproszenie, które jest u łucznika? Wiem, że to trochę
wałkuje, ale tylko to na razie przychodzi mi do głowy.


Chodzi Ci o strzal, ktory rani kilku przeciwnikow?
Jezeli tak to musisz uzyc ikonki po prawej stronie... Ikonka uaktywnia sie przy jednostkach, ktore posiadaja specjalne zdolnosci, m.in. przy lucznikach. Ikonka ma wyglad twarzy... a dokladniej glowy z helmem i swiecacymi oczami - kliknij w nia i wtedy bedziesz mogl uzyc rozproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko :

Czy będzie kiedy kolwiek możliwe odpalenie gry na innych kartach niż :

Nvidia GeForce: GF3 Ti200, GF3 Ti500, Ti4200, Ti4400, Ti4600, 5200, 5300, 5500, 5600, 5700, 5750, 5800, 5900, 5950, 6200, 6500, 6600, 6800, 7300, 7600, 7800, 7900
ATI Radeon: 8500, 9000, 9100, 9200, 9250, 9500, 9550, 9600, 9700, 9800, X300, X550, X600, X700, X800, X850, X1300, X1600, X1800, X1900. ??

Może wystarczy jakiś patch graficzny do gry albo cos. Bo w sumie jak już kupiłem tą gierke to myślałem ze chociaż w nią pogram w końcu wersja beta mi działała :) no ale to była beta.

A i karte graficzną mam Intel 915 128 MB zintegrowaną.

Może ktoś z pracowników CD PREJEKT mógłby coś z tym zrobić lub w imieniu wszystkich graczy którym gra nie chodzi napisaćdo programistów gry czyby nei dało sie coś zrobić.

Prosze z góry o odpowiedż bo nie wiem czy nie odsprzteać gry lub nie zamienić na inną skoro i tak nie moge w nia pograć :(

Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 13:45, Metaxa napisał:

Witam.
Mam problem z zalozeniem konta na UBI.COM... nigdy wczesniej tego nie robilem, wiec nie wiem
o co biega :| Chodzi mi dokladnie o ZIP/Postal Code - co mam tutaj wpisac?

Z gory przepraszam za takie noobiarskie pytanie, ale nie mam pojecia z czym to sie je ;)
Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam, Piotrek.

Kod Twojej poczty w formacie ##-###

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować