Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Nie tylko tekst? A co jeszcze chcesz poprawiać? :) Ja tam nie wiem. Zajmuję się tylko tekstem. :P Ale nie sądzę, żeby można było zmieniać inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, na razie trudno powiedzieć. My nie mieliśmy ujawniać szczegółów na ten temat. :P Tekstu jest dużo, ale staramy się zrobić to jak najszybciej. :) Do końca wakacji na pewno będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem na ten temat co nieco bo miałem niedawno karte GF MX 440 SE to przerabiałem już demo (tak żeby gra chodziła bez pixel shaderów(tak jak inni forumowicze z tą sama kartą)) wiec w pełnej wersji też coś zrobie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 22:14, matiz123 napisał:

No wiesz, na razie trudno powiedzieć. My nie mieliśmy ujawniać szczegółów na ten temat. :P
Tekstu jest dużo, ale staramy się zrobić to jak najszybciej. :) Do końca wakacji na pewno będzie.
:)

Wiem że jest dużo 204 strony to dużo, ale jak zdążycie do końca wakacji będzie spoko. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka przygoda
po skopiowaniu patcha v1.2f dostaje informacje w menu gry o tym że jest on zainstalowany
kończe granie i w menu pokazuje mi że mam wersje 1.1
odpalam od nowa i mam v1.2f
fajne co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!
Mam pytanie.
Dziś kupiłem Heroes V (juz od dawna miałem to w planach, ale kiepsko było z kasą ) i trochę mnie drażni jego powolne działanie.
Miałem wszystkie poprzednie cześci i jak wiadomo chodziły jak błyskawica, a ta... wcztuje się 10 min, tnie się, wychodzi z gry 10 minut, no ile można. Zainstalowalem juz poprawi, ale to nic nie dało. Wy też tak macie? Znacie moze jakies sposóby by przyspieszyć działanie?
Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu masz za słaby komp z tego co widzę. Może mało RAM''u? Musisz podac konfigurację żeby to sprawdzić. Bo nie sądzę aby to była wina złych sterowników czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to mam tylko jedno pytanie.
Uruchomiliście "Polską" witrynę o HOMM5 - a ostatni news jest z 06/07/2006. Wszystko ok - super fajnie - że jest, ale dlaczego nie aktualizujecie danych. Może po prostu lepiej ją zlikwidować.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz ktos z CDP pisal, ze ludzie, ktorzy sie tym zajmowali nie dali rady i jezeli chcialby ktos pomoc przy tworzeniu strony powinien sie do nich zglosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to sie zglos:P a zobaczysz jak wyglada wspolpraca - jakos malo to prawdopodobne jest dla mnie ze homm5.gram.pl jest strona fanowska :) no chyba ze kazda strona fanowska uzyskuje reklame w postaci nadruku na plycie z gra :D

teoretycznie we wszystkim pomagaja ale strone robi sie baaardzo mozolnie niestety i autorskie pomysly nie rpzechodza poza pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie że się tak wbijam w temat ale wie ktoś może jak zdobyć tą "super" umiejętność klasową akademii? Na stronie homm5.gram.pl nazwali ją "absolutne czarowanie" tak absolutny brak słownictwa ale nie o tym chciałem rozmawiać no więc wiem że na to absolutne czarowanie składają się:
-rzemieślnik-> wszystkie 3 zdolności(najprawdopodobniej, jak to zwykle bywa)
-atak-> łucznictwo-> dziki ostrzał-> zimna stal
-magia przywołania-> mistrz przywołań-> zabójca przywołańców
poza tymi jeszcze trzeba z tego co pisze rozwijać talent magiczny i oświecenie no i właśnie z tymi mam problem... hmm jakieś pomysły a ten obrazek to właśnie absolutne czarowanie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa, że kontaktowałem się z osobami, które nadal figurują na liście kontaktów z pytaniem, dlaczego strona nie jest aktualizowana i otrzymałem informację: " może od razu wyjaśnię sprawę z newsami. Otóż jakiś czas temu
CDProjekt przeniosło stronę na nowy serwer nie dając nam dostępu do
FTP pisałem do nich w tej sprawie lecz nic nie odpisali więc
wnioskuję, że nie chcą już z nami współpracować". - a to pożałowania godne postępowania przyprawiło mnie o śmiech. Wina leży po obu stronach. Nie usprawiedliwia to w żaden sposób CDP, które w okresie największego zainteresowania grą odłożyło temat na bok. Z checią pomogę w redagowaniu tekstów o ile współpraca będzie wyglądać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada ze tamci autorzy przez dlugi czas sie strona w ogole nie zajmowali wiec nie rozumiem skad ich pretensje do cdp ze ich wymienilo na innych (choc w tym momencie to chyba jest liczba 0 osob zajujacych sie tworzeniem tej oficjalnej strony)

najlepszym zrodlem informacji jest to forum :) tutaj znajdziesz wszelkie wiadomosci o grze - oraz poradnik :) ktory jak zostanie stworzony zastapi praktycznie calkowicie strone www - wystarczy dodac do podrecznika kolo umiejetnosci(to we flashu) a gra nie bedzie miala przed Toba tajemnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 02:51, olbin napisał:

Na pewno coś poradzimy, tylko wcześniej zdradź jakiego masz kompa ;)

Ramu moze i mam malo bo 256 :(
procesor Intel Celeron 2,6
GeForce2 128 mb
Karta dzwiekowa - zintegrowana AudioMax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować