Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

w przyszlym tygodniu siade i ooracuje zasady turniej w duelu w heroes 5 :) naszego wewnetrzenego forumowego :)

zaloze odpowiedni watek :) - niestety ale nagrod zadnych dla zwyciezcy nie przewiduje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 12:42, morthi napisał:

w przyszlym tygodniu siade i ooracuje zasady turniej w duelu w heroes 5 :) naszego wewnetrzenego
forumowego :)

a czyli bedzie taka walka duelowa i jakis ranking na najlepszego zrobicie ??
>niestety ale nagrod zadnych dla zwyciezcy nie przewiduje :P
może gram.pl zasponsoruje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wiecie może jak go przywrócić? Kończyliśmy kilka dni temu scenariusz z kumplem na 1.2f i zapisywało się normalnie, jeszzcze mam te save. Co prawda instalowałem 2 MODy (inkwizytora i drzewca) ale to było przed rozgrywką. Natomiast wczoraj siadamy do Podziemnych Skarbów zaraz po zainstalowaniu 1.2f i nie ma autosave :( Jakby ta informacla pomogła gramy na lanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wejdz w opcje :) tam znajdziesz autosave - wystarczy go tylko wlaczyc.
nasze patche modyfikuja jedynie tlumaczenie przywrajacac jego poprawne brzmienie i poprawiajac ewidentne bledy ktore zostaly poczynione przez zespol lokalizacyjny CDP

nasz patch w zaden sposob nie wplywa i nie modyfikuje mechaniki gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 12:42, morthi napisał:

w przyszlym tygodniu siade i ooracuje zasady turniej w duelu w heroes 5 :) naszego wewnetrzenego
forumowego :)

zaloze odpowiedni watek :) - niestety ale nagrod zadnych dla zwyciezcy nie przewiduje :P


Uznanie forumowiczów wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegos takiego jak konkurs z mapami dodatkowmy - mozna bylo sie zapisac by je dostac a teraz mozesz sobie je po prostu sciagnac stad:
http://www.celestialheavens.com/features/maps/-bonus_maps.pak
jedna z tych map jest dostepna w edycji kolekcjonerskiej druga dostajesz w patchu 1.2

ppamuetaj o instalacji patchu 1.1, 1.11 1.2 i naszego nieoficjalnego patcha 1.2g dzieki ktorym gra w heroes 5 bedzie naprawde przyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy to dokładnie to samo, bo zarejestrowałem się na ubi.com, ale nie zarejestrowałem Heroes V i dlatego nie przysłali mi map :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle ne moge przejść misji "Okręt" prosze o pomoc. Napiszcie jak wy ją przeszliście, jak zdobyliście 100 elfów. Prosiłbym o wasze osobiste rady a nie przepisywanie poradnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 21:26, Gelo87 napisał:

Ciągle ne moge przejść misji "Okręt" prosze o pomoc. Napiszcie jak wy ją przeszliście, jak
zdobyliście 100 elfów. Prosiłbym o wasze osobiste rady a nie przepisywanie poradnika.



Ja elfy kupiłem w miastach sylwan znajdujących się na powierzchni, ale smoki strzegące przejścia można też normalnie pokonać. Jeśli chodzi o całą misję to pamiętam że używałem jednostek sylwan, które w wypadku długich wędrówek transportowałem innym bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 23:10, barmc napisał:

jak nalezy wpisac kod internetowy????

Sprawdzaj czy nie mylisz 0 (zero) z O. To najczęstszy błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej misji przystani odnalazłem już dwa obeliski z mapą do skarbu ale nie moge znaleść następnego obelisku HELP? JUZ MNIE TO DENERWUJE I IRYTUJE BO ODKRYŁEM JUZ PRAWIE CAŁĄ MAPE TYLKO NIE MOGE POKONAC ARMI W GARNIZONIE BO JEST ONA ZA SILNA NIC DZIWNEGO JESLI JEST TAM 250 ARYDIABŁOW LLLLOOOOOLLLL JUZ DOCHODZE DO GRANIC WYTRZYMAŁOŚCI I ...... SZKODA SŁOW, sory że się uniosłem ale pare godzin na szukaniu przeklętego obelisku każdego może doprowadzić do szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ostatnią misją salyvan. Zabiłem Wampirzego Lorda już z 20 razy. Co chwilę się regenruje. Miałem też feniksy ale wszytskie poległy w walce. Okazuje się że muszą przeżyć konfrontację. Proszę czy jest jakiś kod żeby dodać ze 2 sztuki do armii ? nie chce mi się całej misji przechodzić od nowa (nie mam save''a)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować