Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2006 o 13:47, morthi napisał:

obawiam sie ze aby miec w poelni wszystko spolszczone i poprawione nalezy instalowac gre w
ten sposob: ...........


ja sie troche gubie w tym alfabiecie patchy... a kolejny raz nie usmiecha mi sie przeinstalowywac...

mam tak:
1.0 -> 1.1 -> 1.11 -> 1.2 -> 1.3

czyli oprocz namiotu to jeszcze jakies bledy mnie czekaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauwazyliscie ale sa jeszcze inne zmiany oprócz tych opisanych. wreszcie widac skad sie bierze przyrost ( jest rozpiska jak w 3 - dla mnie bomba) i obnizono ceny budnynkow i to mocno !! budowla tytanów z 30 tys na 12tys !! i duzo mniej surowców, sądze ze takie obnizki w innych miastach tez bedą 7 lvl generatory byly zbyt drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie masz zainstalowanych poprzednich nieoficjalnych poprawek to bedziesz mial bledne opisy niektorych budynkow/artefaktow ( wszedzie + albo - ) bledny opis dwoch specjalizacji bohaterow oraz nie zachowane nazwenictwo (to na chwile obecna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 15:14, ciusiek i luka napisał:

nie rozumiem tego o co chodzi z tym pathem 1.3. czy chodzi o to że nie ma go w polskiej wersji??
i czy będzie??

Z patchem jest wszystko ok. :) Ja skorzystałem z Autopatchera i nie miałem żadnych problemów. :) Chodzi o to, że niestety wciąż są problemy ze spolszczeniem. Chociaż tym razem błędów jest o wiele mniej. :P I pewnie szybko zostaną naprawione. Więc możesz bez żadnych obaw instalować patcha 1.3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co się dzieje z autoaktualizacją? Pod koniec aktualizacji wyskakuje mi, że nie mam odpowiedniej wersji gry, dodam, że oprócz oficjalnych patchy z Ubi nic innego nie wgrywałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie wszystkie znalezione błędy po patchu 1.3, które zostały odnalezione, zostały załatane \ usunięte. Niebawem rozpoczną się betatesty nowej łatki :) Całe szczęście, że nie ma już takiego wysypu błędów, jak było to z 1.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 16:47, morthi napisał:

Ty sie tak jak zajac nie ciesz ;) w drodze juz dodatek :P


Już się cieszyłem, że z nowymi błędami już koniec, a tu kolejny. Niestety, ten jest jednym z tych "mocniejszych" - chodzi chyba o zerwane powiązania, ponieważ zawartość pliku odpowiadającego za ToolTip jest jest identyczna jak w 1.2, gdzie wszystko działało. Chodzi o to, że gra nie wyświetla w ToolTip''ie nazwy stwora w Galerii Sław :/ Zobaczcie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak Ty to zrobiles ze masz przy kampanii K :D bo ja mam caly czas C :D specjalnie nawet zainstalowalem od nowa gre i ja spatchowalem :D i wciaz jest to C zamiast K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę, mianowicie, zrobiłem format kompa, a nie chce przechodzić 3 kampanii od nowa, więc byłbym bardzo wdzięczny za zapodanie tutaj full save''a lub wysłanie mi go na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;) turniej bedzie :D na razie trzeba sie oswoic z nowym patchem :) coby zasady byly lepsze niz w pierwszym ;) a co :D zadny jestes kolejnego zwyciestwa ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 16:19, RobeN napisał:

Za to mi wyskakuje CRC error ściągnięcia. Próbowałem ze 4 razy - oczywiście czyściłem cały
Temp, żeby nic nie zostało.
W końcu sam ściągnąłem:

http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5/heroes_might_magic_5_1.03_cz_pl_collectors.exe

I zainstalowało się bez problemów.


Ja mam zwykłą wersję DVD a nie kolekcjonerską, czy pójdzie mi? Bo widziałem tu głosy że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować